הבלוג של נירה פרי

לשנות כיוון

נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים

עדכונים:

פוסטים: 155

החל מפברואר 2011

הוזמנתי לצפות במופע החדש קרקס האש והמים של קרקס פלורנטין, בכפר הירוק ברמת השרון. מופע מיוחד של מים ואש מלווה בפס קול מקורי ומרגש. תאורות לד, בשילוב תפאורה עשירה במולטימדיה אינטראקטיבית. המופע מיועד לכל המשפחה וכולל גם פעילות חוויתית בחצר הצמודה לאוהל המבואה

09/12/2019

 

KIRKE9 (2)

שבת בבוקר אנחנו שני מבוגרים וילד “כמעט שלוש” בדרכינו לכפר הירוק. “כמעט שלוש” שמח כשבישרתי לו שהולכים לקרקס ויהיה אוהל גדול עם הצגה וליצן.

הוזמנתי לצפות במופע החדש קרקס האש והמים של קרקס פלורנטין,  בכפר הירוק ברמת השרון .כשפנינו לכפר השלטים ועובדי המקום כיוונו אותנו לחנייה.

הליכה קצרה ואוהל ענק בצבע אדום נגלה לעיננו מסתבר “שכמעט שלוש” מצויד בתרמיל של סבלנות, הוא עמד בתור כמו “כמעט 14 “.

 kirke2

כשהגענו לפתח האוהל יצא לו ולעוד אנשים בקהל “אוהאו” גדול. לרגע קפצנו לחו”ל, האוהל קושט בשלל אורות שמזכירים תאורת כריסמס, שורה של דוכנים לממכר סוכר, פופקורן ועוד התגלתה לעיננו. מסתבר שהגענו למבואה שבה מצוי פתח הכניסה לאוהל בו מתקיימת ההופעה.

אחרי המתנה נכנסנו לאוהל שבו התקיימה ההופעה, אירוע מיוחד של קרקס האש והמים שהמגיע לישראל למספר מופעים מצומצם בחג החנוכה הקרוב.

kirke6

האורות כבו, מחיאות כפיים, ילדים מתרגשים ,הורים ,סבים וסבתות לוחשים “הנה מתחיל” לולייני קרקס עם לפידים עולים לבמה בקפיצות מרהיבות  ותלבושות מיוחדות.

 האגדה על נסיך האש ונסיכת המים החלה אנחנו נחשפים לשתי הממלכות. הרבה אקרובאטיקה מרהיבה ובהמשך נסיכת המים מגיחה מבריכה ענקית שנמצאת על הבמה ומבצעת תרגילים שמוציאים מהצופים קריאות התפעלות.

kirke3

מופע מיוחד של מים ואש מלווה  בפס קול  מקורי ומרגש.

תאורות לד, בשילוב תפאורה עשירה במולטימדיה אינטראקטיבית וגם אינטראקציה עם הקהל ש”כמעט שלוש” אהב.

KIRKE9 (1)

בתום המופע יצאנו לחצר המשחקים הצמודה לאוהל. חוץ מהעלייה להרכבת “כמעט שלוש” הכריז שהוא יודע ללכת על חבל והוכיח עמידה באתגר.

לשאלתי איך היה? השיב: כיף וכשנשאל אם רוצה לבוא עוד פעם התלהב ואמר: כן.

אורך המופע כולל הפסקה – 90 דקות

kirke5

לסכום

 אירוע מיוחד של קרקס האש והמים 2 שהגיע לישראל למספר מופעים מצומצם, בהם יש תצוגה של אמני קרקס בינלאומיים מומחים וזוכי פרסים. מופע אור קולי לכל המשפחה. הילדים הקטנים ייהנו מהאורות, האש והאקרובאטיקה והיותר גדולים מהאגדה האגדה על נסיך האש ונסיכת המים שרוקמת עור וגידים.

בחצר הסמוכה לאוהל ראיתי מתקנים נוספים מאחר ויצאנו אליה רק בתום המופע אני לא ראיתי את הפעילות לפני המופע.

אורך המופע כולל הפסקה – 90 דקות

חנייה חינם

ניהול אומנותי והפקה : קרקס פלורנטין ,בימוי : ניר דב קפלן

צילום:נירה פרי

שלכם ובשבילכם,

נירה פרי

בלוגרית בסלונה , מאמנת המתמחה באימון נשים

עוד מהבלוג של נירה פרי

תצוגה מקדימה

"סליחה על ההפרעה" – מופע שפותח זווית אחרת להסתכל על הפרעה נפשית

  מופע הסטנד – אפ "סליחה על ההפרעה" מפתיע, מעצים ומאתגר אותנו החברה לצאת משבלונות וסטראוטיפים ולהמשיך לכוון את העדשה דרכה אנו מסתכלים על  בריאות הנפש, התמודדות עם בעיות...

תצוגה מקדימה

בן ושרה – הצגה המבוססת על סיפור אמיתי

צילום: אילנה בן יעקב "בן ושרה", הצגה המבוססת על סיפור אמיתי שהתרחש בארה”ב, היא מחזה ראשון שעולה לבמה של המחזאית אילת סלומון-עקיבא. בן, בחור נוצרי אמריקאי, ילד פרחים המאמין...

תצוגה מקדימה

"דבר אלי בפרחים" - קאברט מוזיקלי שתאהבו

היה לי העונג להשתתף בערב הגאלה החגיגי של הקאברט המוזיקלי: ”דבר אלי בפרחים" המבוצע על ידי זמרת, שחקנית צעירה ומוכשרת, נעמה פרידמן, בוגרת טרייה של בית צבי. נעמה הגישה מופע...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה