הבלוג של נירה פרי

לשנות כיוון

נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים .חברת לשכת המאמנים ,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים

עדכונים:

פוסטים: 136

החל מפברואר 2011

יצאתי מחויכת עם טעם של עוד…..

22/11/2011

הפעם, מסטיק five  שלחו אותי לסקר את תצוגת האופנה של יוסף במסגרת שבוע האופנה שהתקיים לראשונה בישראל במתחם התחנה. התצוגה הביאה זווית חדשנית ומיוחדת שלא הכרתי קודם , רק שינוי כיוון ותפיסה אפשרו את קיומה. באופן מדהים חברו מסטיק five מסטיק הפרימיום האיכותי  והמעצב האגדי יוסף לתצוגת אופנה. אירוע לילה עוצמתי שנכחו בו, מעצבים, דוגמניות, כתבי אופנה וכמובן נציגי מסטיק five.

החגיגה של כל החושים החלה כבר בכניסה בטעימה של המסטיקים. ובצפייה באריזות המיוחדות שלהם שמעוצבות בצבע שחור ומזכירות  כן, זו לא טעות אריזות של קנדומים.

אוירה קסומה קידמה את פני האורחים באולם התצוגה, האורות הכחולים זהובים עטפו את הקהל . מוסיקת רקע נעימה גרמה לתחושה של ריחוף. לעולם זרמו מעצבים ישראלים ומעצבים מחו”ל דוגמניות מהעולם ,דוגמניות ישראליות כתבים ואורחים. 

 מתח הורגש  והנה  הגיע הרגע התצוגה החלה. ברקע הוקרנו חמישה מסכים כל אחד מאופיין באמצעות חוש אחר מוסיקה תואמת את האוירה הכללית  ליוותה  את   חמש הדוגמניות שהציגו מבחר דגמים של שמלות שעוצבו בהשראת מסטיק  five כל בגד סיפור של חלום שיוסף הצליח להגשים. נצפתה שמלה לבנה מעניינת עם נוצות, שמלה אחרת עם שסע עמוק בסגנון כוכבות העבר גרמה לרחש בקהל.

כל זאת עד שעלתה הזמרת נינט טייב שקולה העוצמתי פיזר רסיסי קסם על הערב.ושימש רקע מוזיקלי לשמלות ארוכות עם קו כתפיים מחודד, שמלות כתפיות שחלק חושפות למעשה הכל. שמלות עם קישוטי פייטים וזהב , פריטי לבוש שקופים עם תחרה, שמלה א סמטרית  התלוייה על כתף אחת ושמלות שבחזיתן סרטים קלויים. לגבי קו המותניים ,נצפו פריטים עם קו מותניים נמוך. כבשה אותי שמלה בצבע זהב, רגע נסחפתי? בעצם זמן לחלום.  

וזה מה שאמרו אנשים מהקהל שנתבקשו בסוף התצוגה לומר מילה אחת על החוויה שחוו זה עתה: נועז, חדשנות, חושפני,מעוף, הנאה, מעניין,מוגזם,זרימה,יופי, חיות, עוצמה,שילוב, תאטרלי.

יצאתי מחויכת עם טעם של עוד.

 נירה פרי

סטייליסטית,צרכנית, אוהבת חידושים, מאמנת אישית

 

עוד מהבלוג של נירה פרי

תצוגה מקדימה

"סליחה על ההפרעה" – מופע שפותח זווית אחרת להסתכל על הפרעה נפשית

  מופע הסטנד – אפ "סליחה על ההפרעה" מפתיע, מעצים ומאתגר אותנו החברה לצאת משבלונות וסטראוטיפים ולהמשיך לכוון את העדשה דרכה אנו מסתכלים על  בריאות הנפש, התמודדות עם בעיות...

תצוגה מקדימה

בן ושרה – הצגה המבוססת על סיפור אמיתי

צילום: אילנה בן יעקב "בן ושרה", הצגה המבוססת על סיפור אמיתי שהתרחש בארה”ב, היא מחזה ראשון שעולה לבמה של המחזאית אילת סלומון-עקיבא. בן, בחור נוצרי אמריקאי, ילד פרחים המאמין...

תצוגה מקדימה

"דבר אלי בפרחים" - קאברט מוזיקלי שתאהבו

היה לי העונג להשתתף בערב הגאלה החגיגי של הקאברט המוזיקלי: ”דבר אלי בפרחים" המבוצע על ידי זמרת, שחקנית צעירה ומוכשרת, נעמה פרידמן, בוגרת טרייה של בית צבי. נעמה הגישה מופע...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה