הבלוג של נירה פרי

לשנות כיוון

נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים .חברת לשכת המאמנים ,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים

עדכונים:

פוסטים: 132

החל מפברואר 2011

כבר מספר שנים אני בוחרת לפני שהמסך יורד על השנה החולפת ונפתח לקבל את השנה הנכנסת,לסכם את מה שהייתה עבורי השנה . הפעם החלטתי לשתף גם אתכם כיוון שאני מאמינה שכל אחד מכם משפחתי, חברי וחברותי הקרובים והרחוקים, ידידי , אנשים שפגשתי בחיים, ברשת החברתית , ואיפה שאולי לא הזכרתי יש לו חלק במה שעשיתי, חוויתי….

23/09/2012

כבר מספר שנים אני בוחרת לפני שהמסך יורד על השנה החולפת ונפתח לקבל את השנה הנכנסת,לסכם את מה שהייתה עבורי השנה .

הפעם החלטתי לשתף גם אתכם  כיוון שאני מאמינה שכל אחד מכם משפחתי, חברי וחברותי הקרובים והרחוקים, ידידי , אנשים שפגשתי בחיים, ברשת החברתית , ובמקומות  שאולי לא הזכרתי ,יש לו חלק במה שעשיתי, חוויתי….

השנה החולפת היתה שנה מאד מעניינת ומאתגרת . במישור המשפחתי חזרתי לחוות איך תינוק גדל ואט אט הופך לילדון, יונתני כבר בן שנתיים. מדבר , מחווה דעות, אומר שאינו יודע, שהוא מבין, רוצה, לא רוצה, שמח, עצוב אוהב, מקשיב ומשתף חברים זה באמת כיף

אני רואה את בנותי קוטפות קטעי עצמאות , יוזמה, אחריות כל אחת בתחומה ולעיתים שואלת למי היא דומה? מי שמכיר אותי יודע שאני מתרגשת עד דמעה.

בן הזוג גם הוא בדרכו שלו קוטף מחוזות חדשים מעגלים בלתי מוכרים. השנה חווינו ים של טיולים מאתגרים. לפני שנתיים הודו היתה מבחיתינו הארץ הלא נודעת שכיף ללכת בשביליה לאיבוד. החוויה הייתה כל כך עוצמתית שיבאנו אותה לארצינו הכאילו מוכרת וגילינו כמה כיף יש בלזרום בשבילים ,דרכים, לא דרכים גם אצלינו.

תמיד רציתי לחזור לצייר ופחדתי . נחשתם נכון השנה עשיתי את זה וכן, צדקו כל מי שאמרו שזה כמו רכיבת אופניים לא שוכחים. ההנאה שביצירה , האדרנלין שבחוויה סחפו אותי למקומות נוספים: האם אני מכורה?

עבודות נייר, תמיד ראיתי רציתי אבל לא ניסיתי. השנה עשיתי ….

צילום תמיד נגעתי לא נגעתי . אבל מי שמכיר יודע שיש לי מין תכונה שכזאת כשאני רואה משהו שמושך את תשומת ליבי אני יוצרת באמצעות האצבעות סוג של מעגל ומסתכלת דרכו. השנה הסתכלתי מבעד לעדשת המצלמה ולא רק בטיולים אני אוהבת את ההנאה שבחוויה והרבה פעמים גם את התוצאה.

במסגרת עיסוקי כמאמנת פגשתי נשים מאד מיוחדות נשים שביחד עמן הלכתי בדרכים לא מוכרות החזקתי עבורן דגלים עם משאלות ליוויתי אותן בעליות ובירידות , ביחד התרגשנו מהתגליות .אני למדתי מהן המון ומאמינה שגם הן למדו. את מה שהן למדו חוו ובכלים שרכשו הן ממשיכות ליישם ולהעצים את עצמן כל פעם שמי מהן מזכירה לי זאת אני מאושרת , הצלחתן , הצלחתי.

הכתיבה , משהו שתמיד דגדג לי , כן וידוא יש … מגירה . הייתי צריכה הרבה אומץ ונחישות לצאת ולהראות, לראייה פתחתי את הבלוג הזה.

הטכנולוגיה תחום שאני אוהבת מתחברת ומחוברת. חידושים מעניינים אותי מאתגרים אותי. אני שייכת לאנשים שמנסים ולומדים תוך כדי ריצה. השנה הזאת זימנה לי הרבה מרוצים שכאלה.

חדר כושר, החלטתי שאני לא מוותרת לעצמי עשיתי אפשר יותר אותי זה מאתגר

למידה, למדתי הרבה באופן יזום , השתתפות בסדנאות, ובאופן אקראי אני ממשיכה לסכם כל יום לפני שאני סוגרת את היום, מה למדתי חדש היום?

התנדבות, השנה העזתי קצת יותר, יזמתי פעילויות, נהניתי מהנתינה ומהקבלה, הגעתי למקומות שלא חשבתי שאגיע פגשתי אנשים מדהימים שרק המסגרת ההתנדבותי זימנה לי להכיר את עולמם.

בקיצור פריצות דרך טוו את דרכי בשנה החולפת ועם החיוך ששפוך לי על הפנים בעת כתיבת השורות האלה זה גם מה שאני מתכננת להעצים בשנה הזאת. קצת יותר מכל דבר והוספת דברים חדשים.

אז תודה לכולכם,

תמיד איתכם ושלכם

לחיים!!!

נשתה, נשתה לחיים

נירה

עוד מהבלוג של נירה פרי

תצוגה מקדימה

"סליחה על ההפרעה" – מופע שפותח זווית אחרת להסתכל על הפרעה נפשית

  מופע הסטנד – אפ "סליחה על ההפרעה" מפתיע, מעצים ומאתגר אותנו החברה לצאת משבלונות וסטראוטיפים ולהמשיך לכוון את העדשה דרכה אנו מסתכלים על  בריאות הנפש, התמודדות עם בעיות...

תצוגה מקדימה

בן ושרה – הצגה המבוססת על סיפור אמיתי

צילום: אילנה בן יעקב "בן ושרה", הצגה המבוססת על סיפור אמיתי שהתרחש בארה”ב, היא מחזה ראשון שעולה לבמה של המחזאית אילת סלומון-עקיבא. בן, בחור נוצרי אמריקאי, ילד פרחים המאמין...

תצוגה מקדימה

"דבר אלי בפרחים" - קאברט מוזיקלי שתאהבו

היה לי העונג להשתתף בערב הגאלה החגיגי של הקאברט המוזיקלי: ”דבר אלי בפרחים" המבוצע על ידי זמרת, שחקנית צעירה ומוכשרת, נעמה פרידמן, בוגרת טרייה של בית צבי. נעמה הגישה מופע...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה