הבלוג של myct - בלוג בנושא טיפוח ויופי

הכול על הכול

אוהבת איפור בצורה שלא ניתן לתאר! מוצרים קוסמטיים, כל החיים מתמודדת עם עור בעייתי וטרם מצאתי תרופת פלא :-)

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מאוגוסט 2011

למה בחירת מקצוע בחיים שלנו כל כך מעסיקה אותנו? למה קשה להחליט מה אנחנו רוצים ומאיזה קריטריונים הבחירה זאת נעשית! אני עברתי את השלב הזה וזה באמת לא פשוט!

13/12/2011

אחד השאלות שתמיד הטרידה את האנושות זאת שאלה “מי תהיה כשתגדל?” השאלה זאת נראית מאוד פשוטה לילדים קטנים כי הם ישר שולפים את התשובה. אך כאשר אנחנו מתבגרים השאלה זאת מטרידה אותנו משנה לשנה ואחרי סיום שירות הצבאי זאת השאלה העיקרית שמסתובבת לנו בראש.

אני גם הייתי בין אלו שבילדות מייד עניתי “זמרת”, “שחקנית” אחר-כך שגדלתי הבנתי שזה הכול חלומות אך מה בפועל אני עושה עם הכישורים שלי?! ההורים שלי לא שחקנים או זמרים ובכלל לא קשורים לעולם הזוהר. אבא שלי חשמלאי ואמא שלי מהנדסת אז כמובן אני לא רציתי להיות לא חשמלאית (גם לא נראה לי שזה תחום של בנות) ולא מהנדסת. אבל גם לא ידעתי מה אני כן רוצה לעשות!

כיוון שכל הזמן התעניינתי במפורסמים וקראתי את מדורי הרכילות בן זוגי המליץ לי ללכת ללמוד תקשורת. וואי נשמע ממש מעניין, במיוחד כשהגעתי למכללה והציגו לי את מסלולי הלימודים ומגמות שעוסקות בקולנוע, רדיו, עיתונאות ופרסום! כמובן שבלי להתלבט הרבה החלטתי שאני הולכת על זה.

לימודים היו סבבה, מאוד נהניתי בכל הקורסים ואחרי שנה ראשונה הייתי חייבת להחליט על מגמה שאני ממשיכה איתה בשנה השנייה והשלישית. בכל ליבי רציתי קולנוע! אין! אני כל החיים שלי מדמיינת את עצמי על הבמה או בעדשת המצלמה אבל פה בא השאלה הבאה שמטרידה אותנו גם לא פחות. מה אני אעשה עם זה אחר-כך?! איפה אני אעבוד, באיזה אולפן טלוויזיה או חברת הפקות יסכימו להעסיק אותי!?

הדבר העצוב הוא שבישראל אין כל כך הרבה אולפני טלוויזיה ובטח ובטח יש את העניין של ניסיון, פרוטקציה וכשרון טבעי! עיתונאות גם אותה בעיה, רדיו מגניב אבל רק בתור תחביב (כסף הרי גם עניין משמעותי בבחירת הקריירה) אז מה נשאר לי?…. פרסום ושיווק ותקשורת דיגיטאלית!

פרסום ושיווק מאוד מעניין אבל לא מבינה בזה ממש וגם כמובן שעשיתי מחקר קטן על תחומים שבהם צריכים אנשים בתעשייה זאת, מה עושים, איך וכמה מקבלים. התשובות שקיבלתי לא ממש התאימו לי, כיוון שבפרסום יש ביקוש אך גם אחרי ניסיון רב וגם משלמים לא ממש הרבה.

כמו במבחן אמריקאי קשה, יצא לי תשובה האחרונה- תקשורת דיגיטאלית! בטח תשאלו אותי “מה זה הדבר הזה?!” אז זהו שאני גם בהתחלה לא ממש הבנתי ובמהלך קורסים הבאים לימדו אותנו מלא דברים שקשורים בפרויקטים, שפות תכנות, פוטושופ, ניהול ועוד ועוד ועוד ולשאלה שלנו מי אנחנו קיבלנו תשובה- “מנהלי פרויקטים” הבעיה היא שאף אחד לא צריך מנהל שלא יודע לנהל או שאין לו ניסיון מקצועי רלוונטי.

עכשיו אני עובדת בחברה (לא אציין את שמה) בתפקיד כמובן לא ניהולי אך מאוד מרוצה מהעבודה וזה חשוב! ולשאלה מי אני יהיה כשיהיה גדולה אני יכולה לענות עכשיו בצורה חד משמעית! אני!!! בן אדם ישר, אמין, חברותי ואוהב את הסביבה!

נ.ב. בהצלחה לכל אלו שעדיין לא יודעים מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים!

עוד מהבלוג של myct - בלוג בנושא טיפוח ויופי

תצוגה מקדימה

קרם יום וקרם לילה - מאיזה גיל משתמשים בקרם לחות

קרם יום מספק לחות בעוד קרם לילה מספק הזנה, ויטמינים וחומרים לשיפור מרקם העור. השאלה העיקרית בהקשר של קרמים מן הסוג הזה היא מהו הגיל המומלץ. אין תשובה חד משמעית והכל תלוי במצב העור. נשים בנות 25 עם עור חסר לחות הזקוק להגנה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

האם ראיתם את התוכנית "הבוגדים" בערוץ Reality?

לאלה שלא ראו אז אסביר בקצרה... זאת תוכנית שהיא סוג של ריאליטי שאליהם פונים בני זוג או בנות זוג שחוששים שבוגדים בהם. המנחים של התוכנית הוספים את המידע הרלוונטי עבוד ה"בוגדים" כמו- איפה הם עובדים, עם מי הם נפגשים, וצוות חוקרים...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה