עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוקטובר 2014

השכרת נגררים

זקוקים להובלת ציוד בתפוצה נרחבת? מעבירים את הדירה וזקוקים לפתרון הובלה זול ויעיל? השכרת נגררים היא הפעולה החכמה ביותר עבורכם. הידעתם כי ניתן לנהוג בנגררים גם לא הוצאת רשיון מיוחד, תוך הסתמכות על רשיון הרכב שלכם בלבד? כאן תוכו לקבל את כל המידע על השכרת נגררים.

באלו נגררים מותר לנהוג לבד, ללא רשיון ייעודי?

החוק בארץ מתיר לבעלי רשיון נהיגה ברכב פרטי לנהוג בנגררים עד 750 ק”ג שאינם מחייבים מעצור פנימי. רוב הלקוחות מצאו עצמם נוהגים בנוחות ובקלות עם נגרר של 500 ק”ג. נגררים אלו יכולים להיות מושכרים החל מ 85 ש”ח ליום עבודה.

אפשרויות האינטראקציה שלכם עם הנגרר

אם יש לכם וו גרירה באחורי הרכב, יש להגיע עם הרכב, להתאים נגרר באמצעות הייעוץ של תומר נגררים, ולחבר את הנגרר. אם אין לכם וו, בתומר נגררים מבצעים התקנת וו, ויש לקחת בחשבון שמדובר בפעולה שהיא לכל החיים, ללא אפשרות להסיר את הוו לאחר מכן. שירות נוסף מבית תומר נגררים הוא השכרת רכב עם וו גרירה, למי מכם שלא מעוניין להתקין אותו על הרכב שלו.

השכרת נהג מקצועי

ניתן להשכיר נהג מקצועי שיוכל לנהוג ברכב עם הנגרר במקומכם. העלות גבוהה יותר מאשר השכרה לנהיגה עצמית, אולם זה זול לחלוטין בהשוואה למחירי הובלת דירה – שהם יקרים לדעת כל. השכרת נהג מקצועי אינה פוטרת אתכם אמנם מלהוביל את תכולת הדירה לנגרר אך חוסכת לכם תשלום לחברת הובלות אשר גובה גם על הפינוי וגם על המשאית שלא תמיד נחוצה להובלה – מאות שקלים ולעתים אלפי שקלים נוספים שלא מצדיקים את עצמם.

נהגי עבר מספרים: הנהיגה בנגרר

הלקוחות שלנו בעבר ובהווה הופתעו מקלות הנהיגה בכלי הכבד, ואפילו כאשר פנו ימינה או שמאלה הם טענו שזה היה הרבה יותר בטיחותי ממה שהם חשבו או סברו. הלקוחות העידו על קשיים קלים לבצע רוורס, אולם גם הילוך זה – לאחר שמתורגל דיו, ניתן לביצוע בקלות גם עם נגרר כבד על הרכב.

עוד יצוין כי מדובר בעדויות של נהגים לא מיומנים ברכב כבד, וחלקם עלו על רכב עם נגרר בפעם הראשונה בחייהם.

למידע נוסף על השכרת נגררים גללו לעמוד צור קשר או חייגו 054-8808807!

עוד מהבלוג של nigrarim

פנצ'רייה בשבת 054-880-880-7 פנצ'רייה ניידת 24 שעות

פנצ'ריה בשבת אנשים רבים שואלים את עצמם: אם הפנצ'ר אירע בשבת, האם לא אוכל לצאת מהבית עם הרכב ולמצוא פנצ'רייה שעובדת בסופי שבוע? הרי אם אחליף לגלגל חלופי ואז ביום שישי או שבת יקרה עוד פנצ'ר –...

שירות החלפת גלגל 054-880-880-7 פנצ'רייה ניידת 24 שעות

שירות החלפת גלגל לתקינות הצמיגים ברכבנו יש חשיבות רבה ועל כל אחד מאתנו יש אחריות רבה על בדיקת איכות הצמיגים וכשירותם לנסיעה על הכביש. רבים מאתנו אינם מייחסים לכך חשיבות ונוטים לחשוב שכל עוד הרכב נוסע ואין אנו חשים בפנצ'ר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה