הבלוג של nigrar0505500180

nigrar0505500180

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיולי 2015

נגררים – חשוב לדעת

הפרשנות המילונאית למילה נגרר היא “נמשך אחרי, נסחב במשיכה”. במאמר זה נסביר אודות נגררים, התקנות הקשורות אליהם מבחינת משרד התחבורה ונקודות חשובות אותן יש לקחת בחשבון טרם בחירתו של אותו נגרר בו אתם מעוניינים.

נגררים ותקנות- משקל

חשוב לדעת שמשרד התחבורה הוציא מספר תקנות לגבי נגררים שעיקרן בפרמטרים הבאים:

  • משקל- כל רכב פרטי יכול לגרור נגרר ששוקל עד חמש מאות קילוגרמים, משקל עצמי של 1000 ק”ג. אם מדובר על נגרר עם בלמים, הנוסחה היא המשקל של הרכב חלקי 1.93. אם מדובר על משקל נגרר ללא בלמים,  המשקל של הרכב חלקי 3.066.
  • רוחב- אם מדובר על רכב משא חשוב מאוד שהרוחב של הנגרר מכל אחד מצדדיו לא יהיה יותר מ- 20 ס”מ. אם מדובר על רכב פרטי, הנגרר חייב להיות עד הרוחב של אותו רכב שגורר אותו.
  • מידות- יש לקחת בחשבון שהמידות של הנגרר יהיו בהתאם למשקל. כלומר, אם מדובר על נגרר שמשקלו עד 500 קילוגרמים, מידתו תהיה 4.1 מטר רבוע, נגררים עד 750 , 4.8 מ”ר וכן הלאה.
  • את המשקל הכולל של הנגרר לאחר העמסה, חשוב וניתן לבדוק דרך משקל מיוחד המתאים למשאיות, משקל גשר המאפשר נסיעה על המשקל, או משקל הנמצא בבור וכמו משאית, ניתן לעמוד עליו עם הנגרר ולוודא שהמשקל של הנגרר נכון ולא תהיה בעיה בעתיד, והכי חשוב שלא תבצעו עבירת תנוע כי זה ידוע על פי חוק שיש הגבלה בכובד הנגרר שאתם  משתמשים.
נגרר פתוח 2 גלגלים

נגרר פתוח 2 גלגלים

 

דוכן נייד

דוכן נייד

נגררים מסוגים שונים

יש סוגים שונים של נגררים ולכן חשוב שכל אחד יבחר את אותו נגרר שמתאים למטרה שלו. אם למשל יש לכם סירה ואינכם מעוניינים לאחסן אותה באזור הרציף, אלא לגרור אותה מנקודת המוצא לנקודת היעד, חשוב לפנות אל חברה מומחית בתחום נגררים לסירות שמתאימים בצורה מושלמת את הנגרר לגודל ולסוג הסירה. דבר זה יבטיח נוחות גרירה והכי חשוב בטיחות על הכביש. אם יש לכם אופנוע ים או טרקטורון חשוב לדעת שיש סוגים שונים של נגררים שיכולים להתאים לגרירת כלי תחבורה אלו.  פנייה אל חברה בעלת מוניטין בתחום הנגררים לאופנועי ים וטרקטורונים תבטיח התאמה מושלמת של נגרר לשינוע והובלה של אופנוע הים שלכם. אלו הם רק שתי דוגמאות של נגררים מסוגים שונים. הדגש כאן הוא שיש סוגים שונים של נגררים וכל אחד חייב לבחור באותו אחד שמותאם בצורה מושלמת לאותו רכב או סירה אותם הוא מעוניין לגרור.

המיוחדים שלנו:

נגרר נמוך להובלות קלות

נגרר נמוך להובלות קלות

 

דוגמה לנגרר מיוחד לחקלאות

דוגמה לנגרר מיוחד לחקלאות

ישנם כמה סוגים של נגררים מיוחדים שתוכננו לפי דרישה הלקוח, תוכלו לקבל מידע רחב ולראות עוד סוגים של נגררים מיוחדים בקישור הזה:

http://www.nigrar4u.com/%D7%A0%D7%92%D7%A8%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%97%D7%93%D7%99%D7%9D

בוחרים נגרר

חשוב להתייעץ עם מומחה של חברת השכרת/מכירת נגררים וזאת משום ההיצע העצום של הנגררים הקיימים.

יש נגררים פתוחים, סגורים וכאלו שמוגדרים כמיוחדים, שכן הם מתוכננים ומיוצרים בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. הנגררים מגיעים בגדלים שונים ובעת בחירה הפרמטרים החשובים ביותר אותם יש לקחת בחשבון הם סוג הרכב, הגודל והמשקל.  אם מדובר על גרירה חד פעמית או לעיתים רחוקות, תוכלו להחליט על השכרת נגרר ואם מדובר על שימוש קבוע, קרוב לוודאי שקניית נגרר תהיה הצעד הטוב ביותר. יש גרור פתוח ללא בלמים וגרור עם בלמים, יש גרורים עם סרן אחד ויש עם שני סרנים, יש אפשרות לבקש חיזוק של הסרן, להוסיף מיכל מים, דלת רמפה עם קפיצים, סולמות ועוד.

לסיכום, חשוב לבחור את אותו נגרר שמתאים לכם בצורה מושלמת, דבר שיבטיח בטיחות על הכביש ונוחות שינוע הסירה, אופנוע הים והטרקטורון מנקודת המוצא אל נקודת היעד.

עוד מהבלוג של nigrar0505500180

תצוגה מקדימה

שירותים נגררים יכולים לשדרג לכם את האירוע

שירותים ניידים כל אירוע אשר נערך בחוץ דורש מחשבה ורבה ותכנון רב. ברור כי האתגרים לעריכת אירועים בחוץ הם רבים יותר ומשמעותיים יותר מאשר האתגרים העומדים בפני מי שעורך אירועים בתוך מקומות סגורים. כך למשל, בחוץ איננו שולטים...

שדרגו את העסק שלכם עם נגרר מנצח

הדרך הנכונה להוביל חפצים וחיות מנקודה אחת לשנייה ניהול של עסקים שונים דורש התעסקות בכל מיני פרטים מעבר לניהול העובדים עצמם. כלומר, הרבה פעמים אנשים שחולמים להקים עסקים בטוחים שהדבר העיקרי שהם יעשו כל היום זה להגיד...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה