הבלוג של nigrar0505500180

nigrar0505500180

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיולי 2015

שירותים ניידים
כל אירוע אשר נערך בחוץ דורש מחשבה ורבה ותכנון רב. ברור כי האתגרים לעריכת אירועים בחוץ הם רבים יותר ומשמעותיים יותר מאשר האתגרים העומדים בפני מי שעורך אירועים בתוך מקומות סגורים. כך למשל, בחוץ איננו שולטים על מזג האוויר. בחוץ איננו שולטים על הרעשים השונים, ובחוץ לא קיימים שירותים כמו שקיימים בתוך האולמות השונים. אנחנו רוצים לחשוב קצת על הגורם השלישי – השירותים.
בעיה גדולה, מה עושים?
בעיית השירותים היא בעיה גדולה. כאשר אתם מזמינים אורחים לאירוע בחוץ, הציפייה של האורחים היא כי יהיה מדובר באירוע ברמה גבוהה ביותר, לא פחות מאשר אירוע הנערך בתוך אולם. הם מבחינתם מגיעים כאילו הזמינו אותם לאולם, והם מצפים כי יהיו להם את כל השירותים והמאפיינים שיש באולם – מזג אוויר נעים, מוסיקה טובה, אוכל טוב, וכמובן – מקום נעים ונקי להתפנות בו.
אבל בחוץ אין שירותים כמו שיש באולם, ואי אפשר לצפות מהאורחים ובמיוחד מהאורחות, להתפנות בטבע כמו שעשינו כשהיינו ילדים. זה ממש לא מתאים לאווירה של האירוע שלכם, וחוסר בשירותים הוא פשוט לא אפשרות עבור כל מי שעורך אירוע גדול בחוץ.
פתרון פשוט, אין צורך להסתבך
הפתרון לכך הוא קל מאוד, אבל הדרך לפתרון היא קשה יותר. רק אם ביצעתם תכנון קפדני וירדתם לפרטי הפרטים של האירוע, והסתכלתם על האירוע מנקודת המבט של האורחים שלכם – רק אז תוכלו להבין עד כמה שירותים ניידים הם חשובים לאירוע שלכם ולהצלחתו. בסופו של דבר, השירותים הניידים יכולים להפיל אירוע ולהכשיל אותו, או להרים אותו ולהפוך אותו לאירוע איכותי, נעים ומהנה עבור כולם.
אל תעזו לחשוב על השירותים הכימיים המוכרים לכם מהצבא, מהמילואים, מהטיולים השנתיים או מההופעות בפארק הירקון. מדובר בשירותים מגעילים שאין להם מקום באירוע איכותי אליו מזמינים אורחים החשובים לכם.
השירותים הניידים כיום באים במגוון רחב מאוד של דגמים ובאיכות גבוהה מאוד. למעשה, מדובר בשירותים ברמה כל כך גבוהה, שאתם עשויים לחשוב שפשוט חצבו אותם מתוך אולם אירועים והניחו אותם על גבי משאית להובלה מהירה.

 

 

כמה תמונות של שירותים נגררים לרכב מביפנים, לא תאמינו עד כמה הם מפנקים:

דוגמה לתא שירותים אחד מתאים לנכים, נגרר לרכב

דוגמה לתא שירותים אחד מתאים לנכים, נגרר לרכב

2 תאי שירותים, משדרג אירוע של עד 70 מוזמנים

2 תאי שירותים, משדרג אירוע של עד 70 מוזמנים

תא שירותים נגרר לרכב, עם 3 תאים של שירותים

תא שירותים נגרר לרכב, עם 3 תאים של שירותים

4 תאי שירותים לאירועים גדולים לפינוק האורחים

4 תאי שירותים לאירועים גדולים לפינוק האורחים

5 תאים של שירותים נגרר לרכב, להכשרה ושדרוג האירוע, מומלץ

5 תאים של שירותים נגרר לרכב, להכשרה ושדרוג האירוע, מומלץשירנ

 

 

 

 

עוד מהבלוג של nigrar0505500180

תצוגה מקדימה

נגררים לרכב - כל מה שצריך לדעת

נגררים – חשוב לדעת הפרשנות המילונאית למילה נגרר היא "נמשך אחרי, נסחב במשיכה". במאמר זה נסביר אודות נגררים, התקנות הקשורות אליהם מבחינת משרד התחבורה ונקודות חשובות אותן יש לקחת בחשבון טרם בחירתו של אותו נגרר בו אתם...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שדרגו את העסק שלכם עם נגרר מנצח

הדרך הנכונה להוביל חפצים וחיות מנקודה אחת לשנייה ניהול של עסקים שונים דורש התעסקות בכל מיני פרטים מעבר לניהול העובדים עצמם. כלומר, הרבה פעמים אנשים שחולמים להקים עסקים בטוחים שהדבר העיקרי שהם יעשו כל היום זה להגיד...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה