הבלוג של ניקול מרציאנו כהת

nicole-marchiano

עדכונים:

פוסטים: 82

החל מאוקטובר 2014

חברת “טרי אוף לייף פארמה”, הינה חברה המייצרת תרופות מסוגים שונים ושאר מוצרי בריאות. כל המוצרים המיוצרים על ידי חברה זו, מבוססים על ידע רב שנצבר במהלך השנים וידע עדכני ומתקדם. כך מפתחת חברה זו מוצרי בריאות ייחודיים במינם, העשויים ממרכיבים מגוונים, חלק מהמוצרים הינם פטנטים מוגנים בעלי שם עולמי.

צרה ושמה כינים

ניתן בפירוש לומר, כי מרבית ילדי ישראל, נדבקו לפחות פעם אחת בכינמת, ולכן, טיפול בכינים לילדים, הוא הכרח המציאות. כיום, בניגוד לימים עברו, כבר אין זוהי בושה גדולה, כמעט ואין ילד שלא נדבק בגן או בבית ספר בכינים. אלה הם יצורים מטרידים ביותר, אמנם זעירים בגודלם, אבל עלולים למרר את החיים של מי שנדבק בהם. מכיוון שמדובר בילדים, מי שאחראי למיגור המכה, הם ההורים, אולם חשוב לעשות זאת באמצעות התכשיר המתאים. ישנם לא מעט כאלה בשוק, כולל מסרקים, אולם בכדי להיפטר מהבעיה כמה שיותר מהר, טיפול בכינים בילדים, מצריך בחירת תכשיר אפקטיבי בנמצא.

הכינים מתמקמות באזור העורף, הוא האזור האהוד עליהן, והן גם נמצאות מאחורי האוזניים. למעט תחושת הגרד הלא נעימה, עלולים גם להיווצר זיהומים. מוצר הדגל של חברת “טרי אוף לייף פארמה”, הוא קמומילו. זהו תרסיס מיוחד המכיל בתוכו תמיסה שכל יעודה הוא לכסח את הכינים ולמגרם סופית. קמומילו נלחם לא רק בכינים עצמן, אלא גם בביצים.

מדוע זהו מוצר הוא כה אפקטיבי ומומלץ?

חברת “טרי אוף לייף פארמה”, השכילה לייצר מוצר, קמומילו, המכיל 92% חומר פעיל בשם דימטיקון. חומר זה שייך למשפחת הסיקינונים, וזה לא מכבר, הוכח מבחינה מדעית, שהוא יעיל במלחמתו כנגד הכינים, הוא משמיד הן אותן והן את הביצים שלהן. מכיוון שבתכשיר קמומילו, ריכוז גבוה מאוד של דימטיקון, הרי זהו החומר הפעיל, התוצאות לא מאחרות לבוא. מדובר במוצר בעל רמת אפקטיביות אופטימלית.

למוצר: http://www.treeoflife.co.il/טיפול-בכינים-לילדים

לא פחות חשוב, וזה המקום להזכיר, אין מדובר בחומר אשר עלול להוות סכנה לילדים, והוא איננו נספג במערכת העיכול שלהם. עם זאת, חשוב לפעול על פי הוראות היצרן. באמצעות מנגנון פיזיקאלי הייחודי רק לתכשיר קמומילו, הוא בעצם מצליח לחנוק את הכינים והביצים.  לכינים נגרם חנק, מכיוון שהתכשיר חודר אל תוך מערכת הנשימה שלהן. יש לדעת, מותר לעשות שימוש בתכשיר רק בקרב ילדים החל מגיל שנתיים, ריחו של המוצר הוא נעים ועדין, כמו גם מרקמו, כך שלא מצפה לילד כל טראומה.

לבסוף, כדאי לדעת, לרוב אין אנו מודעים לכך שלילד יש כינים, רק חלק מהם מתלוננים על תחושת גרד. אולם, על מנת לדעת בוודאות כי אכן הכינים החליטו לבקר את ראשו של ילדיכם, יש למצוא כינים חיות, זוהי הראיה המפלילה הנדרשת.

עוד מהבלוג של ניקול מרציאנו כהת

הטרנד שמשגע את העולם!מברשת חשמלית לשיער

מברשת חשמלית לשיער הטרנד החדש ומהפכני בעולם השיער מברשת שיער חשמלית דיגיטלית מחליקה שיער תוך 5 דקות בלבד דרך היופי גאה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הדרך לבטן שטוחה

בטן שטוחה היא אחד החלומות של כל אישה. בטן שטוחה משמעותה להסתובב בביקיני בימי הקיץ החמים בביטחון מלא, להתהלך בחולצות צמודות או חולצות בטן ולהרגיש טוב. ישנן נשים שהבטן השטוחה שלהן מגיעה מגנטיקה מוצלחת, אחרות עובדות שעות...

תצוגה מקדימה

שפתיים ענוגות - 7 מאכלים שיעלימו לך את הריח הרע מהפה

ריח רע מהפה הוא דבר לא נעים. ההמבורגר האחרון שאכלת יחד עם הבצל לא תרם לריח טוב מהפה.... רוב האנשים מבינים שהם לא יכולים להעלים את הריח מהפה מכיוון שמזונות מסוימים נשארים הרבה זמן בתוך כלי הדם שלהם. מפיצי הריח הפופולאריים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה