הבלוג של ניקול מרציאנו כהת

nicole-marchiano

עדכונים:

פוסטים: 82

החל מאוקטובר 2014

דלקת אוזניים בילדים היא מסוג המחלות הנפוצות והמטרידות ביותר. עם זאת, השפעתה על הלוקים בה עשויה להיות רבה מאוד, ובפרט כשמתלווים אליה כאבים עזים וליקויי שמיעה.

04/05/2017

דלקת אוזניים בילדים היא מסוג המחלות הנפוצות והמטרידות ביותר. עם זאת, השפעתה על הלוקים בה עשויה להיות רבה מאוד, ובפרט כשמתלווים אליה כאבים עזים וליקויי שמיעה. מבית “טרי אוף לייף פארמה”, חברה מתקדמת ודינמית לתרופות ומוצרי בריאות מציינים שבנוסף להיותה איבר השמיעה, לאוזן ישנו גם תפקיד חשוב ומרכזי בשמירה על שיווי המשקל.

מומחים מבית החברה מסבירים שהאוזן מורכבת מהאוזן החיצונית, האוזן התיכונה והאוזן הפנימית. האוזן החיצונית כוללת את תעלת השמע החיצונית והאפרכסת, והיא גובלת בעור התוף ואמונה על ריכוז גלי הקול והעברתם אל האוזן התיכונה.

האוזן התיכונה מהווה כמעין מבנה גרמי סגור שתפקידו להשוות בין לחצי האוויר שבתוך האוזן ומחוץ לגוף. האוזן הפנימית כוללת הן את איבר השמיעה והן את איברי שיווי המשקל האחראיים להעברת הגירויים שהועברו אליהם אל המוח.

דלקת באוזן החיצונית: ירידה בשמיעה וכאבים חריפים עם כל נגיעה באוזן

אחת מסוגי דלקות האוזניים השכיחות במיוחד בקרב מבוגרים, אך גם בילדים, ונוטה להתפרץ ולהופיע בעיקר בחודשי הקיץ הלחים והלוהטים היא דלקת באוזן החיצונית. אחד מהגורמים המרכזיים שבגינה מתפתחת דלקת אוזניים במבוגרים הוא השחייה בים או בבריכה. מדובר בדלקת שמתחילה לרוב בגירוי העור שבתעלת האוזן בעקבות המלח שבמי הים, החול או הכלור שמי הבריכות מכילים.

הגירוי מהווה כר פורה לחיידקים כמו סטפילוקוקוס ופסאודומונס הגורמים להתפתחותה של דלקת באוזן בילדים, כשבמקרים מסוימים עלולה הדלקת להיגרם גם על ידי פטרייה. במידה ודלקת זו הנה חיידקית, התסמינים הבולטים כוללים כאבים עזים, העשויים להיות מוחרפים עם כל נגיעה באוזן ובאפרכסת. כמו כן, התפתחותה של בצקת עלולה לחסום את תעלת השמע החיצונית ולהוביל להפרשות מהאוזן וירידה בשמיעה. תלונות על תחושת אטימות וגרד עז באוזן יכולים לרמוז שמדובר בזיהום פטרייתי.

מחקרים קובעים: טיפות האוזניים “אוטיקון” הן האופטימליות לדלקות וכאב אוזניים

דלקת אוזניים ילדים שכיחה במיוחד בגילאי הילדות היא דלקת באוזן התיכונה. היא מתפתחת באוזן התיכונה נובעת לרוב ממצבי אלרגיה או על רקע זיהום בדרכי הנשימה העליונות, והיא מלווה בכאבים חריפים וירידה בשמיעה, כשהתסמינים הללו עלולים להתפרץ ביתר שאת במקרים של שינויים חדים ופתאומיים בלחץ הברומטרי, כמו בזמן צלילה או נחיתת מטוס.

מבית “טרי אוף לייף פארמה” מציינים שהטיפול המקובל כולל בדרך כלל מתן אנטיביוטיקה ותכשירים להפחתת הגודש בדרכי הנשימה, כשלעתים יעלה הצורך בניקור עור התוף לשם ניקוז נוזלי הדלקת ושחרור הלחץ באוזן התיכונה.

אחת מהאפשרויות הטיפוליות שנבדקו במחקר קליני ונמצאו יעילות באופן מובהק בהשוואה לשיטות הטיפוליות האחרות טיפות האוזניים “אוטיקון” מבית “טרי אוף לייף פארמה”. מדובר בתרסיס שהרכבו טבעי, המעניק מענה אופטימלי הן לדלקות האוזניים והן לכאב המתלווה אליהן.

עוד מהבלוג של ניקול מרציאנו כהת

הטרנד שמשגע את העולם!מברשת חשמלית לשיער

מברשת חשמלית לשיער הטרנד החדש ומהפכני בעולם השיער מברשת שיער חשמלית דיגיטלית מחליקה שיער תוך 5 דקות בלבד דרך היופי גאה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הדרך לבטן שטוחה

בטן שטוחה היא אחד החלומות של כל אישה. בטן שטוחה משמעותה להסתובב בביקיני בימי הקיץ החמים בביטחון מלא, להתהלך בחולצות צמודות או חולצות בטן ולהרגיש טוב. ישנן נשים שהבטן השטוחה שלהן מגיעה מגנטיקה מוצלחת, אחרות עובדות שעות...

תצוגה מקדימה

שפתיים ענוגות - 7 מאכלים שיעלימו לך את הריח הרע מהפה

ריח רע מהפה הוא דבר לא נעים. ההמבורגר האחרון שאכלת יחד עם הבצל לא תרם לריח טוב מהפה.... רוב האנשים מבינים שהם לא יכולים להעלים את הריח מהפה מכיוון שמזונות מסוימים נשארים הרבה זמן בתוך כלי הדם שלהם. מפיצי הריח הפופולאריים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה