הבלוג של ניקול מרציאנו כהת

nicole-marchiano

עדכונים:

פוסטים: 82

החל מאוקטובר 2014

בטן שטוחה היא אחד החלומות של כל אישה. בטן שטוחה משמעותה להסתובב בביקיני בימי הקיץ החמים בביטחון מלא, להתהלך בחולצות צמודות או חולצות בטן ולהרגיש טוב. ניתוח מתיחת בטן יכול לעשות פלאים עבורה.

24/11/2014

בטן שטוחה היא אחד החלומות של כל אישה. בטן שטוחה משמעותה להסתובב בביקיני בימי הקיץ החמים בביטחון מלא, להתהלך בחולצות צמודות או חולצות בטן ולהרגיש טוב. ישנן נשים שהבטן השטוחה שלהן מגיעה מגנטיקה מוצלחת, אחרות עובדות שעות רבות עליה במכון הכושר אך יש נשים שאצלן בטן שטוחה היא עדיין בגדר חלום, להן יכול לעזור ניתוח מתיחת בטן. 

מה קורה לבטן שלנו עם השנים ולמה?

ד”ר נמרוד פרידמן: “יש לזכר כי מרבית הנשים חוות הריונות במהלך חייהן. במהלך הריון עור הבטן נמתח ולאחריו, יש סיכוי כי העור יישאר רפוי. בנוסף, עלולים להיות קפלים אצל נשים שעברו ניתוח קיסרי וגם סימני מתיחה כתוצאה מהשינויים. בעיות אלה לא ניתן לפתור רק על ידי אימונים או תזונה נכונה ואז הפתרון הוא ניתוחים פלסטיים: וספציפית, ניתוח מתיחת בטן.

מתיחת בטן תמונות

כיצד מתבצע הניתוח?

“ניתוח מתיחת בטן תלוי בסוג הבעיה, ולכן יש כמה סוגים של ניתוחי מתיחת בטן” מסביר ד”ר נמרוד פרידמן: ישנו הניתוח הגדול יותר בו אני מבצע חתך רוחבי מתחת לקו התחתונים כדי שלא ייראה, וחתך נוסף סביב הטבור ודרכם אני מבצע מתיחת עור מקסימלית ומהדק את שרירי הבטן, לעומת זאת בניתוח מתיחת בטן קטן, אבצע חתך אחד מתחת לקו התחתונים דרכו אסיר את עודפי העור. ניתוח זה מתבצע במקרה ואין עודפי עור גדולים. חשוב לציין כי במקרים ממש קלים של רפיון עור בלבד אני אמליץ למטופלת על טיפולים אסתטיים המתבצעים במכשור חדשני במרפאה לכירורגיה פלסטית”.

ולמבחן התוצאה…

ד”ר נמרוד פרידמן: “השאיפה היא להגיע למראה בטן שטוחה וישרה. צריך לזכור כי אחרי ניתוח מתיחת בטן, כמו במקרים של ניתוחים אחרים כגון הגדלת חזה, את התוצאות הסופיות ניתן לראות רק אחרי מספר חודשים. הניתוח עצמו אורך בין שעה וחצי לארבע שעות – תלוי בסוג הניתוח, והחזרה לשגרה תהיה תוך שבוע. לפעילות מאומצת תוכל

המטופלת לשוב אחרי מספר שבועות, והצלקות יגיעו למצבן הסופי תוך שנה עד שנתיים.”

 

עוד מהבלוג של ניקול מרציאנו כהת

הטרנד שמשגע את העולם!מברשת חשמלית לשיער

מברשת חשמלית לשיער הטרנד החדש ומהפכני בעולם השיער מברשת שיער חשמלית דיגיטלית מחליקה שיער תוך 5 דקות בלבד דרך היופי גאה...