הבלוג של ניו בורן פונדקאות

newborn

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מפברואר 2018

]זוגות רבים לא מצליחים להרות בשל סיבות שונות והפונדקאות היא התקווה היחידה שלהם. בעזרתו של הליך מורכב מעט, הם יוכלו בבוא העת לחבוק ילד שהוא לגמרי שלהם ואף נושא את ה-DNA שלהם. חשוב שתדעו, כי גם אם לא מתאפשר לכם לבצע את התהליך בארץ מכל סיבה שהיא, תוכלו בהחלט לבצע אותו בגיאורגיה. גיאורגיה מהווה יעד מועדף לזוגות רבים עבור ביצוע הליך הפונדקאות.

לפניכם מאמר שיעניק לכם אי אלו טיפים בעניין ואף יפרט מספר יתרונות מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בגיאורגיה כמקום בו יתגשם חלום חייכם.

171109-F-DB515-0095

(לא) מרחיקים נדוד

גיאורגיה נשמעת מדינה שנמצאת אי שם בין אוסטרליה לקוטב הדרומי, אז לא. כדאי שתדעו כי המרחק הגיאוגרפי בין ישראל לגיאורגיה אינו גדול כל כך ורק שעתיים וחצי במטוס מפרידים בניהם. בנוסף לכך, ישנם בגיאורגיה תנאים מעולים מבחינה טכנולוגית, הקדמה וההתפתחות בתחום זה לא פסחה עליה. כמו כן, המקומיים מראים יחס לבבי ואוהד לישראלים וליהודים, מה שלא קיים בכל מדינה. ואם את דואגת לגבי העלות של השהות במקום, נקדים ונאמר כי עלות המחיה הינה נמוכה יחסית ואין צורך לשבור בשביל זה תוכנית חיסכון…

שלא ידברו

אף זוג לא מעוניין שיתייגו אותו כאחד שלא יכול ללדת ולכן, בוחרים זוגות רבים לבצע את התהליך בגיאורגיה, הרחק מעיניהם הסקרניות של השכנים והרחק מהפיות של החברות הרכלניות ושלא כולם ידעו כי הילד המתוק שלהם נולד בעזרתה של פונדקאית. בנוסף לכך, יש זוגות רבים שאינם מעוניינים לפגוש כלל את האם הנושאת לאחר סיום התהליך ולמעשה מבקשים למחוק את השלב הזה מהחיים שלהם. אין להם כל עניין שיתרחש מפגש כלשהו, אפילו לא רצוני, בין הפונדקאית לבין הילד וכאשר התהליך כולו מתבצע בגיאורגיה, אין סיכוי שיתרחש מפגש כזה או שיוצר קשר כלשהו בין הצדדים.

מרכז לפונדקאות בגיאורגיה

בני זוג שמגיעים לגיאורגיה במטרה לפתוח בהליך פונדקאות עלולים למצוא את עצמם במבוכה קשה כאשר הם לא יודעים להיכן עליהם לפנות ומי יכול לסייע להם בכך. בדיוק לכן קיימים מרכזים מיוחדים שמסייעים לישראלים בכל שלבי התהליך. העובדים במרכז יודעים כיצד יש להתנהל מול כל גורמי הרפואה ואיך לזרז את העניינים שירוצו הכי מהר שאפשר. גם במהלך ההיריון הם עומדים לימין בני הזוג – מודיעים על מועדי הבדיקות, שומרים על קשר עם האם הפונדקאית ואף מסייעים בכל מה שנדרש לקראת תהליך הלידה ובמהלכה.

עלות הליך הפונדקאות בגיאורגיה

אם אין לכם משאבים כלכליים רבים, מומלץ לכם לבחור בגיאורגיה כמקום מועדף לביצוע הליך הפונדקאות. מהשוואת מחירים שנערכה בין ארצות שונות כגון ארצות הברית, גיאורגיה, ישראל ועוד מדינות נחשבות, מתקבלת התוצאה כי עלות התהליך בגיאורגיה נמוך בכ- 70% עד 80% משאר הארצות. אז כן, זה אומנם נשמע קצת מוזר “לסחור” בילד תמורת כסף, אך אם המחיר הוא שיקול בשבילכם, תהיה גיאורגיה האופציה המושלמת עבורכם.

משך זמן ההמתנה ואורך התהליך

תהליך הפונדקאות בגיאורגיה יהיה מהיר בהרבה ביחס למדינות אחרות בעולם. יש לכך כמה וכמה סיבות. הסיבה הראשונה והמשמעותית ביותר היא, שבגיאורגיה מוכנות נשים רבות “להשכיר” את הרחם שלהן תמורת סכום כסף וזאת מכיוון שהמצב הכלכלי שם אינו שפיר כל כך ואף נחשב לקשה לעומת מדינות אחרות ולכן זה אחד הדברים שמשפיעים בצורה ישירה על זמן ההמתנה לפונדקאית. בנוסף לכך, הבירוקרטיה הישראלית מערימה קשיים רבים על זוגות שמעוניינים להיכנס לתהליך ומעוניינים שהכול יהיה הכי בטוח שיכול להיות. עם זאת, מוכנים זוגות רבים לוותר על כך ולסמוך על הצוות המקצועי בגיאורגיה, העיקר שהתהליך ירוץ הכי מהר שאפשר.

פונדקאות בגיאורגיה – איך זה עובד?

לפני תחילת התהליך, אמורים בני הזוג לשבת יחד עם האם הפונדקאית ולחתום על הסכם מסודר. כל אחד מהצדדים יחתום על ההתחייבויות הנדרשות ממנו ורק לאחר מכן ניתן יהיה לצאת לדרך ולהתחיל בתהליך. גם כאשר הכול כבר נראה מבטיח, עדיין יכולים להיווצר לא מעט קשיים. התהליך כולו מלווה באינספור בדיקות רפואיות ומעקבים, ביקורים במרכז הרפואי, תרופות ולפעמים גם ניסיונות רבים שלא מצליחים. לעיתים גם יהיה צורך להחליף את האם הפונדקאית בעקבות ניסיון כושל או הפלה. גם כאשר מתגלים קשיים, כדאי להיאזר בסבלנות, רצון והרבה כוח ובעזרת הניסיון הרב של הצוות הרפואי, הכול יסתדר על הצד הטוב ביותר.

מי עוקב אחר ההיריון?

הגניקולוגים בגיאורגיה מבצעים מעקב היריון מקצועי ועקבי ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. בגיאורגיה קיים מכשור חדיש ומתקדם לביצוע כל בדיקות המעקב בצורה המיטבית. מלבד הצוות הרפואי שנוכח בעת הבדיקות והמעקבים, תוכלו גם אתם, כהורים המיועדים, להיות נוכחים בהם. גם כאשר האישה אינה מסוגלת להחזיק היריון בעצמה ואתם מוסרים אותו בידי פונדקאית, אינכם צריכים לוותר גם על החוויה של מעקב אחר ההיריון שלכם ואתם נחשבים כשותפים רצויים בכל שלבי ההיריון.

תינוק נולד, מזל טוב!

בהגיע עת הלידה, יוזמנו ההורים המיועדים למרכז הרפואי ויוכלו ללוות את התהליך ממש מקרוב כאשר בסופו, הם יקבלו לידיהם את התינוק שלהם. כמובן שתעודת הלידה תירשם על שמם וגם התינוק יהיה רשום בתעודת הזהות שלהם.

עוד מהבלוג של ניו בורן פונדקאות

Thumbnail

כיצד לבחור אם פונדקאית?

כיצד לבחור אם פונדקאית? הוספת תינוק חדש למשפחתכם היא אחד מהאירועים המכוננים ביותר שתחוו בחייכם. אם הגעתם להחלטה החשובה על פונדקאות, חשוב להכין את עצמכם, יחד, לכל השאלות והבחירות שעומדות בפניכן. הנה מספר שיקולים מרכזיים...

Thumbnail

כמה עולה פונדקאות?

לצד הצורך החד והברור שבועט מהקרביים להביא ילד משלנו לעולם, גם יש צורך מעשי בידע קונקרטי אודות התשלומים שיש לשלם, ועל כן אגדנו עבורכם מידע חשוב בכול הנוגע לעלויות השונות, ולו על מנת שתוכלו ליישר קו בין רצוי למצוי ולהיערך...

תגובות

פורסם לפני 2 years
Thumbnail

תרומות ביצית בישראל

הכל אודות תרומות ביצית בישראל קשיי פריון ואתגרים בהרחבת המשפחה הם מהאתגרים הקשים ביותר העומדים בפני זוג לאורך חייו המשותפים. המדע, הרפואה והטכנולוגיה כיום מציעים לנו אינספור דרכים להתמודד עם בעיות הפריון על גווניהם...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים