הבלוג של Netta Doron

צרחנית אינטרנט

בלוג על הורות,דילמות בהורות ונשים.אמא. במקצועי: קידום עסקים ברשת הלינקדאין, בניית נוכחות בלינקדאין לחברות ולפרטיים לאתר המקצועי: http://nettadoron.com/ [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 204

עוקבים: 125

החל מאפריל 2010

מיקפה, מיקמק, קניון רננים, נטע דורון,

מיקפה קניון רננים - שעתיים של שקט להורים

נטע דורון, מיקפה, רננים

מיקפה - כיף לילדים (חובבי האתר בלבד)

לילדים שהם גרופים של אתר מיקמק זו רק שאלה של זמן עד שהם סוחבים את ההורים ל”מיקפה” ברעננה. הרעיון של לחבר חוויה וירטואלית לעולם האמיתי מהווה אטרקציה חזקה ביותר ואחרי הביקור אוכל להעיד שבצדק.

אז עברו כמה חודשים מאז שהקטנה ביקשה ובסוף גם לי זה קרה, מצאתי את עצמי בדרך לקניון, בידיעה שהבילוי וודאי לא יסתכם בכרטיס כניסה של 35 ש”ח (להורה חינם. רכישה באתר לפי שעות כניסה). אבל איכשהו, כשאת מכינה עצמך מראש לעניין הכל מתקבל יותר נוח.

הצליחו להעביר את הקונספט הוירטואלי

חוויית האתר מועברת באופן מוחשי ונעים במקום. אהבתי מאוד את התפריט המיקמקי בבית הקפה שמקבל את פני האורחים בכניסה, לפני מתחם המשחקים.

העיצוב, הצבעים וקונספט האתר מועברים בצורה מושלמת, מה שמלהיב מאוד את הילדים במקום (גילאי 6-12).

מקיפה, קניון רננים ,נטע דורון

תפריט יצירתי - מיקפה

בתוך מתחם הכניסה ממוקמת גם חנות המרצ’נדייז של האתר, שמהווה “איזור סכנה” מוחשי להורים, כמובן. כל הורה בר דעת ודאי ידוע לו שישלם מעבר ל 35 ש”ח של כרטיס הכניסה למתחם המשחקים ולכן לא כדאי “להילחם בזה”… (אם כי ראיתי הורים כאלה, וזה מאבק לא קל, יצויין).

נטע דורון, בילוי עם ילדים, מיקפה רננים

בסוף הרי תצאו עם בובת מיקמק חדשה - מיקפה

בכל מקרה ולמי ששוקל אם להגיע ומה עומק החור בכיס, להלן חלק מהמחירים:

בובות: גדולה 99 ש”ח, בינונית, 89, קטנה 60 ויש גם חולצות, מימיות ממותגות מיקמק.

במתחם המשחקייה אטרקציות מגוונות, אין רעש, הרגשה נעימה. אין גם דוחק – מספר הילדים לעולם לא גדול מדי היות שהמבקרים מזמינים מראש תור באינטרנט והביקור תחום בשעתיים. עם תום הזמן הילד מיודע בכרטיס המגנטי אותו הוא מקבל בכניסה שזמנו תם ועליו לפנות. הילדים נשמעים באופן עיוור לנאמר להם באמצעי התקשורת הזה – אהבתי!

אני מניחה גם שהסיבה הנוספת היא שאין מדובר במקום “המוני”, שכן הוא נוגע רק לילדים שהם גרופים של האתר. ילדים אחרים לא ימצאו עניין רב בחווייה הקשורה כולה לחוויה הוירטואלית של האתר ועולמות התוכן שלו.

סיכומו של ביקור: לי – זמן איכות עם עצמי של שעתיים (הרבה קריאה)

לילדה חוויה + בובת מיקיאוולי חדשה

חור בכיס: 35 ש”ח כניסה, 99 ש”ח בובה, 8 ש”ח כוס מיץ מיקמק ענבים.

את הקאפקייקס המדהימים הבטחנו לעצמנו לקנות בפעם הבאה. (12 ש”ח אם תהיתם). כן, אנחנו נגיע שוב, ללא ספק.

עוד מהבלוג של Netta Doron

תצוגה מקדימה

טרנד הטבעונות: פצצה מתקתקת

השבוע הילדה חזרה מבית הספר וסיפרה שהייתה הרצאה בנושא זכויות בעלי חיים וטבעונות. את הקציצה של ארוחת הצהריים היא כבר כמעט לא אכלה. "יש לי ייסורי מצפון", סיפרה. בשאר הימים התזונה שלה טובה מאוד והיא אוכלת כשלוש פעמים בשבוע בשר,...

תצוגה מקדימה

היום שבו הפסקתי להלביש את בתי בורוד

"אלה משחקים לבנות", נאמר לי בחנות הצעצועים. "וכאן של בנים". ברור,חשבתי לעצמי. שהבת שלי תתעניין במכוניות? בלגו? שום אמירה או שום בגד ורוד לא העלו סימני שאלה אצלי. כן,זו הנסיכה שלי, והיא לובשת גם ורוד, המתיקות הזו התינוקית...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

יזמות צעירה מיפו: אלכס ומתי מחזירים את הילדים שלנו לפשטות עם "קיפוד"

לאלכס, מעצבת תעשייתית בוגרת תואר ראשון מהמכון הטכנולוגי חולון היה חלום: לארוז את כל הידע וההנאה שהיא גורמת לילדים, בסדנאות העיצוב והיצירה שלה לכדי מוצר. אלכס עוסקת רבות בעיצוב לילדים , מעבירה סדנאות עיצוב ויצירה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה