הבלוג של Netta Doron

צרחנית אינטרנט

בלוג על הורות,דילמות בהורות ונשים.אמא. במקצועי: קידום עסקים ברשת הלינקדאין, בניית נוכחות בלינקדאין לחברות ולפרטיים לאתר המקצועי: http://nettadoron.com/ [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 211

החל מאפריל 2010

ייתכן והכוח המניע מאחורי אחת ההתפתחויות הטכנולוגיות החשובות של ימים אלה היא תעשיית הפורנו

03/06/2018

 

הטכנולוגיה בשירות תעשיית הפורנו

התפתחויות טכנולוגיות לרוב הן דבר חיובי.

הן מהוות קטר מניע לשינויים והמקדם את החברה. אבל במקרה של מכשיר ה VR (וירטואל ריאליטי)  אוקלוס גו השמחה מהולה בעצב. (לפחות בעיני).

מדוע? ייתכן והכוח המניע מאחורי אחת ההתפתחויות הטכנולוגיות החשובות האלה היא תעשיית הפורנו.

פורנו במספרים

הפורנו היא תעשייה  ששווייה 97 מיליארד דולר. הוליווד מוציאה תחת ידה 600 סרטים שמגלגלים 10 מיליארד דולר רווח. וכל התעשייה מייצרת 13 אלף סרטוני פורנו ומניבה רווח של 15 מיליארד דולר. (מקור: מגזין מדיום).

מכאן שבכירי התעשייה הזו שמחים על המצאת האוקלוס גו, מכשיר ה VR (וירטואל ריאליטי) של פייסבוק שעלותו 200 דולר בלבד, מחיר שווה לכל נפש.

הפורנו בקדמת הטכנולוגיה

לשמחת בכירי התעשייה הזו, כגון אדריאס הרונפולס, מנכ”ל “Naughty America’ “המכשיר משנה את כללי המשחק היות וקל להשתמש במכשיר ולקבל חוויית צפייה אחרת”. מכאן,הידד, נוצר גידול במכירות תוכן פורנו בפורמט VR.

או כפי שקסבי קלוס, מנהל ההפקה בחברת BaDoinkVR המפתחת תוכן פורנו וירטואלי, מתבטא,  “אנו מצפים שהמכשיר ישמש כשער כניסה מרכזי עבור התוכן שלנו. פייסבוק עלתה ככוח בלתי צפוי בשוק הפורנו הוירטואלי”.

צילומי הפורנו הידועים בתעשייה כסגנון (POV (Point of view מעניקים לצופים החובשים את מכשיר ה VR את האשלייה שהם לא רק צופים אלא נמצאים בלב ה”אקשן”.

לפיכך אני בטוחה שצילומים במצלמות של 360 או אפילו אם הם רק 180 מאפשרים חוויית צפייה אחרת ושבכירי תעשייה זו מחככים ידיים בהנאה לאור השחקן הבלתי צפוי והרצוי התורם רבות להעלאת מכירותיהם.

במקרה הזה הטכנולוגיה של פייסבוק דווקא מצעידה אותנו כאנושות צעד אחורה.

קליק לכתבה המלאה

 

עוד מהבלוג של Netta Doron

תצוגה מקדימה

טרנד הטבעונות: פצצה מתקתקת

השבוע הילדה חזרה מבית הספר וסיפרה שהייתה הרצאה בנושא זכויות בעלי חיים וטבעונות. את הקציצה של ארוחת הצהריים היא כבר כמעט לא אכלה. "יש לי ייסורי מצפון", סיפרה. בשאר הימים התזונה שלה טובה מאוד והיא אוכלת כשלוש פעמים בשבוע בשר,...

תצוגה מקדימה

היום שבו הפסקתי להלביש את בתי בורוד

"אלה משחקים לבנות", נאמר לי בחנות הצעצועים. "וכאן של בנים". ברור,חשבתי לעצמי. שהבת שלי תתעניין במכוניות? בלגו? שום אמירה או שום בגד ורוד לא העלו סימני שאלה אצלי. כן,זו הנסיכה שלי, והיא לובשת גם ורוד, המתיקות הזו התינוקית...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

יזמות צעירה מיפו: אלכס ומתי מחזירים את הילדים שלנו לפשטות עם "קיפוד"

לאלכס, מעצבת תעשייתית בוגרת תואר ראשון מהמכון הטכנולוגי חולון היה חלום: לארוז את כל הידע וההנאה שהיא גורמת לילדים, בסדנאות העיצוב והיצירה שלה לכדי מוצר. אלכס עוסקת רבות בעיצוב לילדים , מעבירה סדנאות עיצוב ויצירה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה