הבלוג של Netta Doron

צרחנית אינטרנט

בלוג על הורות,דילמות בהורות ונשים.אמא. במקצועי: קידום עסקים ברשת הלינקדאין, בניית נוכחות בלינקדאין לחברות ולפרטיים לאתר המקצועי: http://nettadoron.com/ [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 211

החל מאפריל 2010

כשמישהו פורץ לנו לבית וגונב לנו חפצים אף אחד לא מאשים אותנו בכך. אז למה אנשים מצקצקים ואומרים “מגיע לה”, כשמדובר באישה שגנבו לה תמונות עירום מהסלולר הפרטי שלה ואף הפיצו אותן?

18/09/2016

הבוקר שמעתי את הראיון הכואב עם שרון פרי, כתבת הספורט של ערוץ 1.

שרון הלכה לים ונעלה ברכבה את התיק שלה עם הארנק והפון. כשחזרה גילתה לזוועתה שרכבה נפרץ והחפצים נגנבו. אחר-כך הזוועה גדלה כאשר הבינה שהגנב הנחמד מתנהל בשמה בפייסבוק שלה, לא הספיקה להחליף ססמא בזמן.

אבל הסיוט נמשך כאשר אותו יצור עלוב פרסם את תמונות העירום שלה מהפון והעלה אותן לאינסטגרם שלה, היכן שנערים עוקבים אחריה, היות והיא מדריכת גלישה נערצת.

ועוד פרט, היא אמא לילד בן 14.

גם אלי הגיעו בדיוק הבוקר תמונות העירום שלה, כי הרי כולם חייבים להפיץ ,איזה כיף זה מרגיש,הה.

ברשת ראיתי אנשים שאמרו שהיא “טיפשה”, “מה חשבה לעצמה”, תהיות “למה אנשים מצלמים עצמם בעירום “ועוד ציונים ושיפוטיות כלפי פרי.

קצת התבלבלנו,לא?

כשמישהו פורץ לנו לבית או גונב מאיתנו אנחנו נחרדים ולא חושבים לרגע להאשים את הקורבן.

מדוע במקרה הזה כשמישהו פרץ לרכב וגנב ועוד הוסיף חטא על פשע ולקח משהו הכי אינטימי וזרק אותו לחלל האוויר הציבורי מעבירים ביקורת על הקורבן?

הגיע כבר הזמן שהמחוקק יטפל בטינופות שעושים זאת, ובכל מי שעוזר ומפיץ את התמונות האישיות של אדם זה או אחר. לאכוף את החוק נטול השיניים הזה.

וזה לא צריך להיות עניינו של אף אחד למה היא הצטלמה בעירום בטלפון הפרטי שלה בבית הפרטי שלה.

כמו ששרון אמרה בראיון, זה מרגיש כמו שאנסו אותי.

והיא צודקת

אז כדאי לא להאשים את הקורבן שלבש חצאית קצרה מדי ולכן נאנס וזה בכלל הגיע לה.

ולאלה שמיהרו לשגר את התמונות הלאה, מקווה שבפעם הבאה תראו לנגד עיניכם את הפנים של הבת שלכם ותחשבו, הייתם רוצים שמישהו יעשה לה את זה ?

 

עוד מהבלוג של Netta Doron

Thumbnail

טרנד הטבעונות: פצצה מתקתקת

השבוע הילדה חזרה מבית הספר וסיפרה שהייתה הרצאה בנושא זכויות בעלי חיים וטבעונות. את הקציצה של ארוחת הצהריים היא כבר כמעט לא אכלה. "יש לי ייסורי מצפון", סיפרה. בשאר הימים התזונה שלה טובה מאוד והיא אוכלת כשלוש פעמים בשבוע בשר,...

Thumbnail

היום שבו הפסקתי להלביש את בתי בורוד

"אלה משחקים לבנות", נאמר לי בחנות הצעצועים. "וכאן של בנים". ברור,חשבתי לעצמי. שהבת שלי תתעניין במכוניות? בלגו? שום אמירה או שום בגד ורוד לא העלו סימני שאלה אצלי. כן,זו הנסיכה שלי, והיא לובשת גם ורוד, המתיקות הזו התינוקית...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

יזמות צעירה מיפו: אלכס ומתי מחזירים את הילדים שלנו לפשטות עם "קיפוד"

לאלכס, מעצבת תעשייתית בוגרת תואר ראשון מהמכון הטכנולוגי חולון היה חלום: לארוז את כל הידע וההנאה שהיא גורמת לילדים, בסדנאות העיצוב והיצירה שלה לכדי מוצר. אלכס עוסקת רבות בעיצוב לילדים , מעבירה סדנאות עיצוב ויצירה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים