הבלוג של Netta Doron

צרחנית אינטרנט

בלוג על הורות,דילמות בהורות ונשים.אמא. במקצועי: קידום עסקים ברשת הלינקדאין, בניית נוכחות בלינקדאין לחברות ולפרטיים לאתר המקצועי: http://nettadoron.com/ [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 211

החל מאפריל 2010

 

_David-Banda_3124117b

מדונה בביקור במלאווי עם בנה המאומץ – להפגישו עם אביו. מקור: The Telegraph

בתחילת החודש הזדמן לי להקשיב לחלק מהתוכנית של אביעד קיסוס וטל ברמן, אודה שאני לא מאזינה קבועה. במקביל, אני עוקבת אחרי האינסטה של מדונה. מה הקשר בין שני הדברים?

ב 2.12.14 היה אייטם שלם בנושא הגברת, בו הפליא קיסוס “מכותיו” בה. טוב, זה לא שהיא מקשיבה לו, אבל אני כן הקשבתי ולא היה לי כיף.

אז מה היה לנו שם?

מסע צלב קיסוסי נגד הזיקנה שלה (די! בת 56!) הרצון האווילי שלה בעיניו להיראות סקסית וצעירה (אוי, נורא!)  וגם הערות אודות המוזיקה שלה הכה גרועה.

ניתן לאהוב או לא את המוזיקה של מדונה, שאיתנו כבר עשורים רבים, עם מליוני אוהדים, הישג נאה לכשעצמו. בכך לא אעסוק עכשיו.

מבוגרת ופתטית – האמנם שילוב של ברירת מחדל?

מה שצרם לי היא האג’נדה הסדורה של קיסוס נגד מדונה, וזאת בעיקר או רק בהקשר לגילה. היו לו עוד דברי קסם עליה בעבר בהקשר זה.

צחוק בצד, או סתם הומור מאגניב של תוכנית רדיו… אבל מה שקיסוס באמת מתכוון הוא זה: אישה בשנות החמישים אמורה להתבייש בגילה, כי בעולם יש לקדש רק נעורים. והנה, באה החוצפנית ,שמתחזקת את עצמה לא רע וודאי עובדת על כך קשה, פעילה ורלוונטית כל-כך גם בשנת 2014 ופשוט מרגיזה אותו. הרי נשים בנות 40 צפונה אמורות להתפייד מהתודעה!

באייטם לועג גאון הרדיו לניסיונות של מדונה לקדם את השיר החדש שלה, בכך שהיא מחקה את מראה סקרלט ג’והנסון. ובכלל, הוא מרבה ללעוג לה כל פעם  מזווית שונה על עתיקותה, מנתח בפירוט רב מה מנותח לה בפרצוף (“השפתיים בטוח!”) ושופט אותה לחומרה כמעט על כל מהלך.

שמחתי לפיכך לקרוא אודותיה שהיא אחת הנשים שהרוויחו הכי הרבה במהלך שנת 2014, טוב, זה לא חדש, אבל העובדה שהיא עושה חייל כלכלי כל שנה מחדש ממש אינה מובנת מאליה.

כמו גם שאני שמחה לדעת שהיא פעילה חברתית מהותית שפועלת למען עולם טוב יותר.

article-2741168-20FF052B00000578-383_634x634

גם את זה מדונה חלקה באינסטגרם: רוקו, דיויד ומרסי, בניה בתמונה משותפת

והאינסטגרם שלה? יש בו הרבה יותר על הילדים שלה, ועל חייה ביום יום ,בתור האישה הכי אמיתית , בת 56.

גם אם היא לא בת 25 היא עדיין רלוונטית בעיני.

לאייטם המדובר בתכנית – למי שמעוניין להאזין לחכם הדור קיסוס.

 

 

 

עוד מהבלוג של Netta Doron

Thumbnail

טרנד הטבעונות: פצצה מתקתקת

השבוע הילדה חזרה מבית הספר וסיפרה שהייתה הרצאה בנושא זכויות בעלי חיים וטבעונות. את הקציצה של ארוחת הצהריים היא כבר כמעט לא אכלה. "יש לי ייסורי מצפון", סיפרה. בשאר הימים התזונה שלה טובה מאוד והיא אוכלת כשלוש פעמים בשבוע בשר,...

Thumbnail

היום שבו הפסקתי להלביש את בתי בורוד

"אלה משחקים לבנות", נאמר לי בחנות הצעצועים. "וכאן של בנים". ברור,חשבתי לעצמי. שהבת שלי תתעניין במכוניות? בלגו? שום אמירה או שום בגד ורוד לא העלו סימני שאלה אצלי. כן,זו הנסיכה שלי, והיא לובשת גם ורוד, המתיקות הזו התינוקית...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

יזמות צעירה מיפו: אלכס ומתי מחזירים את הילדים שלנו לפשטות עם "קיפוד"

לאלכס, מעצבת תעשייתית בוגרת תואר ראשון מהמכון הטכנולוגי חולון היה חלום: לארוז את כל הידע וההנאה שהיא גורמת לילדים, בסדנאות העיצוב והיצירה שלה לכדי מוצר. אלכס עוסקת רבות בעיצוב לילדים , מעבירה סדנאות עיצוב ויצירה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים