הבלוג של נטע שליט - אסטרטגיה אישית

בשירות עצמי

לעצור ולראות את כל התמונה לפני ההצלחה הבאה. אסטרטגיה אישית לעסקים ופרטיים. מאמינה בטוב, באנשים ובאפשרויות.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מפברואר 2016

אחת הדרכים לבסס הצלחה ומיקוד בדרך, היא להיות בסביבות שמחזקות את השיחה הפנימית שלך. איך מזהים סביבה כזו? מה זה נותן לנו? תודעתית? רגשית? התפתחותית?

02/05/2016

כבר מזמן רציתי לפגוש את תמי יערי.

האישה היא מיקס מאד מעניין של שיחה על הצלחה, מצוינות, עסקים, שילוב של עבודה מודעת ולא מודעת,הישגיות ושאפתנות בלתי מתפשרת.

מאד התרגשתי מההזדמנות להשתתף היום בהרצאה שלה הצלחה בעסקים נקודה. נרשמתי כבר מזמן וחיכיתי בסקרנות לתאריך הזה שיגיע.

במידה ואנחנו רוצים לפגוש מישהו בחיים, במיוחד אדם שמדבר תכנים שמעניינים אותנו, כדאי לאתר מתי ההזדמנות ופשוט לייצר מפגש כזה. היכולת לרצות להיפגש עם אדם שמעניין אותנו ואז להצליח להיפגש איתו בסדנא, הרצאה או מפגש אישי, היא יכולת שטומנת בחובה חווית הצלחה. זו דרך פשוטה יחסית ליצור חץ ממוקד בהשגת מטרות, התנסות הלכה למעשה בתחושת יש והאפשר. ככל שיש לנו יותר חוויות הצלחה תחושת המסוגלות העצמית שלנו עולה פלאים. רציתי, הגעתי.

אחת הדרכים לבסס הצלחה ומיקוד בדרך, היא להיות בסביבות שמחזקות את השיחה הפנימית שלך. ממש להזין את המח עוד ועוד זויות של אותה שיחה, מנקודות מבט שונות ולשאוף ללב ולגוף עוד ועוד חוויות רגשיות, ויזואליות חושיות ועל חושיות. להקיף את עצמך באנרגיות של הצלחה שנספגות בך,רק מעצם היותך נוכח במקום שתואם את השיחה הפנימית.

איך מזהים סביבה כזו?  ברגע שאנחנו מרגישים את הרטט הזה שתואם לרטט שלנו, לתדר שלנו, אם זה באינטוציה, אם זה במשפטים שרצים לנו בראש, יש איזה רגע של השהייה פנימית ומחשבה “רגע, מי אמר את זה עכשיו? אני דיברתי בקול רם או שבאמת הבן אדם אמר את זה עכשיו?” ושאנחנו מבינים שזה נאמר על ידי אדם אחר, אנחנו מבינים, שפגשנו פשוט עוד חוליה בשרשרת שמחזקת את  השיחה הפנימית שלנו.

אנחנו מבינים שיש פה משהו שאנחנו צריכים לשמוע. משהו שאנחנו צריכים לדעת.

הרי אם אותו אדם מדבר את שפתנו וזיהינו את זה בתוך כל שטף המידע שמציף אותנו, יש פה סימני דרך!!! יש פה תשובה לשאלה שאנחנו חושבים עליה, אולי העמקה של נושא קיים.

ייתכן שנגיע למקום מסוים ולא נשמע תשובה לשאלה שיש לנו בראש ופשוט הנוכחות במקום מסוים, זה כל מה שהיינו צריכים בשביל לקבל עוד “פוש”בדרכנו.

בהרצאה תמי פתחה עם המשפט הזה  ”יכול להיות שרק הנוכחות שלכם פה תיצור איזה שינוי אנרגטי אצלכם”.

כמה זה עוצמתי וממלא השראה לראות אדם שער בכל ההוויה שלו לכח הריפוי שיש לו.

אישה שיודעת שרק בעצם הנוכחות לצידה הנוכחים מקבלים ריפוי. זו לא שחצנות. זו הכרה ביכולות שמבוססת עובדות.

אגב, גם לכם יש את זה. זוכרים?

יש אנשים, שברגע שהם רק פוגשים אתכם, כבר מפלס המתח שלהם יורד, כי הם מרגישים שיש דרככם חיזוק, מענה, הכלה, ריפוי.

לעיתים אפילו בלי שאמרתם מילה.

בהרצאה תמי שיתפה ידע רב ומרוכז על הצלחה, על חזון, תיכנון, על חשיבות הרגש והנגשת מידע רגשי מודחק. כמובן היא הדגישה בפנינו עד כמה חשובה המוכנות שלנו להסכים להבין אותנו, ללמוד את עצמנו עם ענווה גדולה ופתיחות.

זו הייתה הרצאה ללא פירוטכניקה. בלי תרגילים מהפכניים או גילוי עצמי מרגש.

לא חוויתי שיאים רגשיים.

גם לא  הייתה מצגת מפונפנת.

נשמע הזוי בימינו לא? אנחנו חזק בתוך שיחת מה מעיף את  הפוני…

מה כן היה?

הייתה שם אישה חזקה וממוקדת מטרה. וזה היה הכח והיופי. האותנטיות, השיטתיות והמיקוד שלה ריתקו את הקהל.

אשת עשייה, עם דוגמאות ותוצאות מדרכה ודרכי הלקוחות שלה. אישה שמספרת מה זה עסק מצוין, שמתארת את העסק המצוין שלה,שחולקת בנדיבות מהידע והיכולות שלה,שמשווקת את עצמה ואת השירות שלה באהבה ובגאווה. יודעת שהיא שווה כל סכום שהיא גובה.

כשהיא שיווקה את עצמה, אנשים זזו בכיסא באי נוחות והיא? היא הייתה שלווה לחלוטין. נאמנה לעצמה. ככה. פשוט. סומכת על  עצמה ועל אנשים שידעו לנטרל הפרעות פנימיות ולבחור מה שטוב להם. השראה כבר אמרתי?

לראות אותה בפעולה זו למידה גדולה על אומץ, נחישות ואותנטיות.

כמה פנינים שהיו בהרצאה והשאירו הידהוד:

המציאות שלנו גדולה כגודל השאלות שאנחנו שואלים. לכן היו אמיצים לחשוב בגדול ולשאול בגדול.

ליישר קו עם עצמי בכל הרמות – כל יום יש אתגרים חדשים. אתגרים בחיים האישיים, העסקיים, העולם משתנה, צריכים למצוא את  הקו הפנימי שלי כל יום וכל רגע מחדש. כמו לוליין עירני שהולך על חבל דק ומוצא את  היציבות שלו. הזוית הזו, של היישור קו, נתנה לי מענה מעולה על העליות והירידות באנרגיה שלי. הבנה על השינויים ברמת העניין, המצב רוח. תמי הראתה זוית פשוטה, כיצד השינויים הם יומיומיים ותדירים והאחריות שלנו ליישר קו עם עצמנו בתוך כל  האירועים.

החשיבות בלקיחת מנטור –כיצד  מנטור יוצר קיצור דרך להצלחה. כך אפשר לצאת מעצמי ולהאיר את דרכי. תמי הדגישה כמה אנחנו לא רואים את הבעיות שחוסמות אותנו וגם לא את הערך האמיתי שלנו. מי שהתנסה במנטורינג ארוך טווח / קצר טווח מבין את  המשפט הזה היטב. כל שיחה ששמים עלינו זרקור, ורוצים באמת לקדם אותנו ואת טובתנו יש לה ערך בלתי נשכח.

כמה שאלות למחשבה שעלו בהרצאה ושווה לכם לשאול את עצמכם:

איפה נוזלת לי המון אנרגיה? על אילו חרדות? על איזה לופים?

איפה אני מדחיקה? הדחקות גוזלות המון אנרגיה.

מה אני  יכולה להיות? בכל תחום:  בעסק/ זוגיות/הורות

עד כאן לגבי ההרצאה והחוויה המעוררת שהיתה היום. כבר נדבקתי בעשייה וישבתי לכתוב.

בטח המידע עוד יתיישב לי במח בימים ובשבועות הקרובים.

בינתיים, תודה שאתם קוראים .

ואם אני חוליה בשרשרת שלכם שמחזקת לכם את השיחה הפנימית, אתם מוזמנים להגיב בתחתית הבלוג וגם לבוא  לפגישה להרהר על ההצלחה שלכם יחד איתי.

ניתן ליצור קשר ולעקוב גם באמצעות  עמוד העסקי בפייסבוק  נטע שליט – אסטרטגיה אישית  

בהצלחה

נטע

 IMG_3245

בתמונה : תמי  יערי – בהרצאה : הצלחה בעסקים נקודה

צילום : אני …

עוד מהבלוג של נטע שליט - אסטרטגיה אישית

Thumbnail

דרך המלך

  בארוחות שישי אני שואלת את אבא שלי,איך זה שכל פעם מחדש אנחנו באותה סיטואציה? שמאל –ימין, דתיים – חילוניים? כל פעם, עוד כעס ,עוד תיסכול. ואנחנו, זה אנחנו בתוך המשפחה שלי. כל שישי, כל שבת ויכוחים קולניים ועצבים. חלק...

Thumbnail

מפסיקים להיות פוטנציאל

 איך אתה ביחס לפוטנציאל שאתה? אנחנו מתנהלים בחיים, עם ההגשמה בפועל של מי שאנחנו ויחד עם הפוטנציאלים שלנו. האישה שאני רוצה להיות, בת הזוג שאני רוצה להיות, האמא שאני רוצה להיות, בעלת העסק שאני  רוצה להיות ,החברה שאני רוצה...

Thumbnail

לנטרל את השיווק

  "את רואה את  המסעדה הזאת? נכון זה נראה כמו משהו לא כזה מזמין? אבל יש שם אוכל כזה ט ע י ם" כך הוא אמר כשהיינו בדרכנו לארוחת ערב אצל חברים. וזה הזכיר לי שוב את השאלה - מה אנחנו מכניסים לתוך הרדאר שלנו ומה לא? ולמה? בעולם כל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים