הבלוג של נטע מעטוף

netamaatuf

פסיכותרפיסטית הוליסטית באומנות

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוקטובר 2017

על הפעם הראשונה שלי. החששות לפני ואיך ארגיש בוקר אחרי. על הפחדים וחוסר הידיעה.

23/10/2017

אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל! בחיי. כבר שעה שאני רושמת ומוחקת, מנסה להעביר את המחשבות לכתב, למשהו שאפשר לשתף ולהעביר הלאה.

אתחיל בזה שזה פוסט ראשון! מזל טוב לי. קצת מתרגשת ולחוצה. בכל זאת, לא כל יום מתגלגלת אלי חוויה כזו. מה גם שכל זה חדש לי! כל המדיה האינטרנטית! כל עולם הדיגיטל, מה לי ולזה, רחוק ממני שנות אור !.

אשתף שקיבלתי הזדמנות נדירה, ממש מתנה להצטרף לקבוצת ״דיגיטליות בעסקים״ של בנק לאומי וסלונה. הכל התחיל משיחת טלפון שקיבלתי בהפתעה מאפרת אליסף המדהימה, ששאלה אותי אם הייתי רוצה להצטרף לקורס של לאומי שיכול ממש להתאים לי ושאני צריכה להחזיר תשובה מיידית כי מנכ״ל המועצה צריך תשובה מידית. הסכמתי מיד עוד לפני שהבנתי במה מדובר ובמה זה כרוך. הדברים התחילו להתגלגל בכך שבוקר אחד קיבלתי טלפון ממנכ״ל המועצה של חבל מודיעין,בכבודו ובעצמו וידא איתי שאכן נתתי את הסכמתי. פה כבר התחלתי לחשוד. ואז התחילו הודעות מרינת ומנועה s.m.s מיילים ובקשות טלפוניות לפתוח את המייל ולשלוח אישור, חתימה ותקנון. יהיו שיעורי בית והתחייבות הגעה. אז אישרתי, התחייבתי, מה הבעיה נגיע גם לרמת החייל בשני אוטובוסים אם צריך.

ואז היום הזה הגיע. נו, עוד קורס חשבתי לעצמי, אז התקלחתי והתלבשתי נוח ואפילו צידה לדרך הכנתי. התחלתי את מסע הנסיעות הציבורי שלי לרמת החייל למען האמת ההגעה היתה ידידותית מאוד ואפילו תפסתי תנומה קלה באוטובוס. הגעתי לרחוב ראול ולנברג ומשם בהדרכה של קארין הגעתי לבניין. כרגיל הקדמתי, אבל הפעם בהישג של שעה! אז ניצלתי את הזמן לקפה ופיפי לא בהכרח בסדר הזה וגם להאכיל את הטלפון שלי בחשמל. אז הכל התחיל כמו סרט נע שאני הצופה מהצד. הגיעו שתי נשים עם מגשים מלאים בכל טוב- פה הבנתי שהכריך בריאות שהכנתי היה לחינם. פגשתי גם את קרין והתנצלתי שלא ראיתי את הקבוצה בפייסבוק והבטחתי שאפתח את הקבוצה, לעצמי בסוד נתתי על הראש לקחת את זה ברצינות ושזה לא מתאים לי. בעודי מלקה את עצמי בסתר נכנסת טמירה ואצילית - ליאת ! האישה והאגדה, אי אפשר להשאר אדישים לנוכחות ולעוצמה. לא הספקתי לעכל והחדר התמלא בכל מיני נשים שמחבקות, צוחקות,מדברות ומשתפות. בעודי יושבת שם על הספה עם תג שם, נגשת אלי מירי אליאס מנהלת סניף לאומי ובשיחה איתה הבנתי שהיא התחילה את שרשרת ההזדמנות להגיע לדיגיטליות בעסקים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות למירי אליאס, יוסי אלימלך ואפרת אליסף. תודה על שהגשתם לי את ההזדמנות הזו וברוחב לב.

מפגש ראשון עם מירי אליאס

מפגש ראשון עם מירי אליאס

אז רגע לפני שאני מאבדת אתכם בשטף של מילים. רציתי לגלות לכם כמה סודות קטנטנים על עצמי. שעולם הדיגיטל מאוד חדש לי! שעד אותו ערב לא ידעתי מה זה בלוג בכלל ולא הבנתי מה המשמעות של #האשתג# ולא ידעתי שבלוגרית זה בעצם מקצוע ורק אתמול הורדתי אפליקציות של פייסבוק ומסנג׳ר ואני בהחלט עוד בחיתוליי ויש לי עוד ים ללמוד אבל בעיקר ללמוד איך להיות נוכחת, לא לתת לביישנות להסתיר אותי ואת מה שיש לי לתת, ושזה בסדר להיות על הבמה ולהראות לעולם מה שיש לי להציע. בעיקר לפתוח דלת לעולם הטיפול הפסיכותרפיסטית ההוליסטי.

אני הייתי נטע מעטוף פסיכותרפיסטית הוליסטית באומנות ומושבניקית בנשמה שעברה בימים אלה לעיר הגדולה, לוקחת בשתי ידי את ההזדמנות שניתנה לי והולכת לפרוס כנפיים בדיגיטליות בעסקים.

saloonaschool#

#דיגיטליות_בעסקים

#לאומי_עסקים

צילומים בחסות #גלית_סבג

עוד מהבלוג של נטע מעטוף

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להפסיק לעמוד בצל ולצאת החוצה אל האור

  באפריל האחרון החלטתי שזהו! אני מפסיקה לעבוד בעבודות שמתיישבות על משבצת ליד, או התעסקות כזו או אחרת שנוגעות רחוק בהכשרה שלי. להפסיק לעמוד בצל ולצאת החוצה אל האור.  הכל...

תצוגה מקדימה

כבר אז ידעתי שהם עבורי יהיו בלתי נשכחים אך אני עבורם אהיה נשכחת

 המסע שלי עם ילדים התחיל לפני 6 שנים. אני זוכרת בחורה בת 25, שהרגישה שהחיים נפלו עליה ואיך האדמה פערה את פיה לנפילה תהומית ללא נודע. קצת מצחיק שאחרי כל השנים כשאני נזכרת...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה