הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 114

עוקבים: 7

החל מינואר 2017

המצלמה שלנו ניידת וזמינה כל הזמן, זה נוח לרוב. אבל תארו שקורה הנורא מכול(לא עלינו) הטלפון אבד/לא עשינו גיבוי ועוד זוועות. כטכנופובית מצאתי פיתרון שיכול להיות גם מתנה מיוחדת לראש השנה.

13/08/2017

חברת “לופה” המתמחה בהפקת ספרי תמונות מודפסים, השיקה אפליקציה לטלפון ייחודית וראשונה מסוגה המאפשרת עיצוב והדפסת ספר תמונות מהטלפון הנייד בתוך מספר דקות.

 

האפליקציה זמינה להורדה בחינם לאייפון ולאנדרואיד.

FullSizeRenderכתובת אתר : https://www.lupa.co.il

שם האפליקציה : lupa ניתן למצוא את האפליקציה באפסטור וגוגל פליי – המחירים נעים לפי מספר העמודים בספר התמונות. 

השימוש בשירות חדש פשוט ונוח. בשלב הראשון, נבחר ספר חדש וניתן לו שם. אל תוך הספר ניתן להעלות 25 עד 864 תמונות ישירות מהגלריה בטלפון או מ- POHOTOS GOOGLH

בשלב השני, המשתמש בוחר את עיצוב הספר מתוך עשרות עיצובים מובנים המתאימים לכל נושא, ובוחר האם מעוניין בסידור של תמונה בעמוד או ריבוי תמונות בעמוד. בשלב השלישי ורגע לפני ההזמנה, התמונות יסודרו באופן אוטומטי בסדר כרונולוגי לפי תאריך הצילום ( בסוף העיצוב, יוכלו המשתמשים לשנות ולהזיז את התמונות בתוך העמוד או בין כפולות עמודים, לפני רצונם).

FullSizeRender

בנוסף, קיימת באפליקציה אפשרות להזמין חברים לספר משותף ישירות אל תוך הספר שיצרנו. כך כל אחד יתרום את התמונות המיוחדות שבטלפון שלו ישירות לספר המשותף ולכל אחד האפשרות להזמין לעצמו עותק מהספר.

הספרים באפליקציה זמינים בשני פורמטים (גדלים): ריבועי קטן 20*20 ס”מ וריבועי גדול 30*30 ס”מ, ובשלושה סוגי כריכה שונים: קשה והספר ההולנדי- ספר פרימיום בפתיחה שטוחה המודפס על נייר צילום אמיתי.

ספרים בכריכה רכה/ קשה מכילים 24-144 עמודי תמונות, הספר ההולנדי מכיל 24-80 עמודים.

FullSizeRender (1)

“לופה” מתמחה בהפקת ספרי תמונות אישיים בעריכה עצמית. החברה, קיימת מזה עשור, מציעה מגוון כלים לעיצוב קל ונוח באמצעות תוכנת מחשב פשוטה ועכשיו גם באפליקציה להדפסת ספר אישי ישירות מהטלפון באיכות בלתי מתפשרת.

התנסתה, התלהבה,  ומכינה את מתנות החג ליקרים לי.. 

שלכן, 

נטע-לי כץ 

רעבה תמיד 

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

תצוגה מקדימה

החגים ובגד הים החדש שלי

הרבה זמן לא כתבתי לכם. חודש אוגוסט היה חודש קשוח. עבודה הייתה אינסופית וסיימנו אותו עם הלשון בחוץ אבל עם שיר חדש בלב. אחד הדברים היפים ברווקות לקראת החגים זה שאת פטורה מכל התחייבות. ...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks
תצוגה מקדימה

גנטיקה ורגליים ארוכות

בואו נפתח את זה רגע לכל מקום שאני מגיעה מתפלאים על הרגליים הארוכות שלי "וואוו איזה רגליים"  איזה גבוהה. אז די!!! זה לא וואו וזה לא כייף ואפילו בעייתי עד מאוד!!! בואו נתחיל מהסיבה הכי שטחית ממוצע הגבר הישראלי הוא נמוך. אז...

תצוגה מקדימה

ולנטיין דייט ועוגת השבת-טירמיסו ליאור שרף

דמיינו לרגע את הסנריו הבא, ותגידו אם זה נשמע לכן מוכר. עוד יום עבודה ארוך ומעיק נגמר. התרוצצות מפה לשם, קצת משם לפה,  הבוס צעק עלייך כי…(בתכל’ס, כי הוא די מפגר…) האנשים סביבך מטמטמים אותך ואם אפילו בטעות, ייכנס לך ספר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה