הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 147

החל מינואר 2017

המצלמה שלנו ניידת וזמינה כל הזמן, זה נוח לרוב. אבל תארו שקורה הנורא מכול(לא עלינו) הטלפון אבד/לא עשינו גיבוי ועוד זוועות. כטכנופובית מצאתי פיתרון שיכול להיות גם מתנה מיוחדת לראש השנה.

13/08/2017

חברת “לופה” המתמחה בהפקת ספרי תמונות מודפסים, השיקה אפליקציה לטלפון ייחודית וראשונה מסוגה המאפשרת עיצוב והדפסת ספר תמונות מהטלפון הנייד בתוך מספר דקות.

 

האפליקציה זמינה להורדה בחינם לאייפון ולאנדרואיד.

FullSizeRenderכתובת אתר : https://www.lupa.co.il

שם האפליקציה : lupa ניתן למצוא את האפליקציה באפסטור וגוגל פליי – המחירים נעים לפי מספר העמודים בספר התמונות. 

השימוש בשירות חדש פשוט ונוח. בשלב הראשון, נבחר ספר חדש וניתן לו שם. אל תוך הספר ניתן להעלות 25 עד 864 תמונות ישירות מהגלריה בטלפון או מ- POHOTOS GOOGLH

בשלב השני, המשתמש בוחר את עיצוב הספר מתוך עשרות עיצובים מובנים המתאימים לכל נושא, ובוחר האם מעוניין בסידור של תמונה בעמוד או ריבוי תמונות בעמוד. בשלב השלישי ורגע לפני ההזמנה, התמונות יסודרו באופן אוטומטי בסדר כרונולוגי לפי תאריך הצילום ( בסוף העיצוב, יוכלו המשתמשים לשנות ולהזיז את התמונות בתוך העמוד או בין כפולות עמודים, לפני רצונם).

FullSizeRender

בנוסף, קיימת באפליקציה אפשרות להזמין חברים לספר משותף ישירות אל תוך הספר שיצרנו. כך כל אחד יתרום את התמונות המיוחדות שבטלפון שלו ישירות לספר המשותף ולכל אחד האפשרות להזמין לעצמו עותק מהספר.

הספרים באפליקציה זמינים בשני פורמטים (גדלים): ריבועי קטן 20*20 ס”מ וריבועי גדול 30*30 ס”מ, ובשלושה סוגי כריכה שונים: קשה והספר ההולנדי- ספר פרימיום בפתיחה שטוחה המודפס על נייר צילום אמיתי.

ספרים בכריכה רכה/ קשה מכילים 24-144 עמודי תמונות, הספר ההולנדי מכיל 24-80 עמודים.

FullSizeRender (1)

“לופה” מתמחה בהפקת ספרי תמונות אישיים בעריכה עצמית. החברה, קיימת מזה עשור, מציעה מגוון כלים לעיצוב קל ונוח באמצעות תוכנת מחשב פשוטה ועכשיו גם באפליקציה להדפסת ספר אישי ישירות מהטלפון באיכות בלתי מתפשרת.

התנסתה, התלהבה,  ומכינה את מתנות החג ליקרים לי.. 

שלכן, 

נטע-לי כץ 

רעבה תמיד 

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

Thumbnail

גו'נה קלאב באירוע התרמה לעמותת לב אוהב

ראש השנה בפתח, מרגישים כבר אווירת החג באוויר. הסופרים והשווקים מלאים באנשים שמתרוצצים ומחפשים את רשימת המצרכים והמתנות לחג, בחלק מהחנויות כבר יש מבצעים והרימון שוב על המדפים. אחד הדברים היפים והמיוחדים שמתרחשים בדרך...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...