הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 147

החל מינואר 2017

סדנת האיפור של לנקום – עשי זאת בעצמך, הצליחה לגרום למאותגרת איפור כמוני להבין שהשד הוא לא כזה נורא וגם אני יכולה להתאפר ולהיראות יפה.

26/08/2019

כוס יין, ומוצרי לנקום שהגיעו איתי הביתה - כי הכי טוב לעור הפנים שלי

כשהגיעה לפתחי ההצעה להשתתף בסדנת איפור של לנקום קפצתי על ההזדמנות ברגשות מעורבים. הרעיון שאני אדע להתאפר ולעשות את זה מושלם ולא כמו ליצן חצר נראית לי רחוקה מהמציאות. עד כה בורכתי בחבר/שכן מאפר על חלל סנכרנתי את האירועים והשתתפויות שלי לימים שאני יודעת שהוא יוכל לתקן את המצב – והוא לא תיקן. הוא עשה קסמים! בכל אירוע שהגעתי היו עפים על האיפור שלי, והתמונות: וואו! בדיוק כפי שרציתי ואף יותר. לא פעם היו מקרים שאנשים שראו אותי מאופרת באירוע התקשו להבין מה קרה לי ביום אחרי שראו אותי ללא איפור, ומה אני יענה להם ? רועי המאפר/ הקוסם  הצמוד שלי לא בבית?

הרעיון שאצליח להחזיק מברשת צללית ולא אעשה לעצמי פנס בעין היה נראה רחוק מהמציאות הרי אני ומוטוריקה עדינה הם שני עולמות שונים.

IMG_4300

סדנת איפור לנקום עם המאפרת הראשית אלינור בראשי

אלינור בראשי המדריכה הראשית של חברת לנקום ומאפרת על בעצמה. אחראית ללוק של כמה ממובילות הארץ מקבלת אותנו בברכה למפגש הראשון של סדנת האיפור עשי זאת בעצמך. היא מבחינה שאני לא מאופרת וכמה אני סקפטית ומפוחדת מהעניין.”את תצאי מפה שאת יודעת להתאפשר לשלב צלליות, ולא עם לוק אחד, איך אני איתך?” – את זה אני רוצה לראות אני עונה לה..

אנחנו מתחילות את הסדנה בטיפים החשובים ביותר – ניקוי הפנים והכנה לאיפור. דיאנה מחברת לנקום מצטרפת להסבר עם אלינור ואני נבחרת להיות המודליסטית – ברור שכן.

IMG_4996

ניקוי הפנים התהליך החשוב ביותר שלמור על העור וגם כדי לעזור לאיפור להתקבע בצורה הטובה ביותר

מי מאיתנו לא אוהבת? אני עוברת ניקוי פנים והסבר על כל שלבי הניקוי ומה אני צריכה לעשות, כדי לשמור על החיוניות והרכות של עור הפנים, הן מורחות לי על הפנים, קרם, סיירום, פרמייר. אני מתרגשת ומרגישה יותר נעימה, זוהרת ורכה. מתמסרת לתהליך אני רוצה הכל הביתה.

אנחנו מגיעות לאיפור, אלינור כשכבר הבינה עם מי יש לה עסק בונה לי תבנית תהליך פשוט. מה קודם למה ועם מה מתחילים, כולי קשובה זה שונה לחלוטין מכל מה שאני יודעת, ויש בזה גם היגיון מופלא שהיה פותר שנים בהם אני והאיפור סגרנו על שקט תעשייתי.

אלינור מסבירה ואני בעיקר חופרת ומפריעה

מאותגרת מוטורית אנוכי, לומדת להחזיק את המברשת, היא מדגימה על חצי פרצוף שלי בלבד. למה ? אני שואלת בפרצוף מתחנן קבעתי לי להיום אירוע נוסף כי ידעתי שתאפרי אותי. את החצי השני את תעשי וזה ייצא בדיוק אותו הדבר, אני פה כדי לעזור לך…

הפסקת קפה

לשמוע את אלינור אומרת :את תעשי את החצי השני”, גרם להתקף קל של חרדת פורים והחלטנו שהגיע הזמן להפסקת קפה. אחד הדברים הקסומים שמתרחשים בסדנאות זה שאתה אף פעם לא יודע עם מי אתה תפגש, נשים חדשות בכל מיני גוונים, מקומות שונים משלך ואתה נחשף לדברים חדשים. כל פעם אני זוכה להכיר נשים עצמאיות חזקות.

אלינור בראשי המאפרת הראשית של לנקום, וצוות הבלוגריות המופלאות של סלונה

 איפור עצמי

בחלק השני התיישבנו כל אחת מהנשים בעמדת איפור משלה עם מראה ואור בדיוק כמו של מאפרת מקצועית, שלרגע לא נפספס שום דבר. לאלינור הצטרפו עוד מצוות המדריכות של לנקום והתחלנו ליישם את תהליכי העבודה והאיפור.

שלום, התקף החרדה חזר. בלייקאוט- מביטה במראה מביטה באלינור מביטה שוב במראה – איך אני אמורה לעשות את אותו הדבר בדיוק? אלינור מחייכת אליי ושואלת כדרך אגב “את זוכרת עם מה מתחילים?” זורקת לי גלגל הצלה כאילו הבהלה שלי קפצה החוצה והשתוללה. בקול חלוש אני עונה לה “ברור”, בסך הכל הפסקת קפה של 10 דקות, איך הספקתי לשכוח? או שלא…זה הפחד שהסתכל אלי חזרה במראה.

מתחילות להתאפר וליישם את שלמדנו

אם רק הייתה מבינה איך הבטן של מתהפכת, אני מסתכלת על מוצרי האיפור של לנקום, כבר התאמנו מייקאפ, קונסילר, אני זוכרת את המספרים, היא אמרה להתחיל עם העיניים, אני רק יניח אותם לידי שלא אשכח והופ מתחילה.

15 דקות עברו להן ביעף, אני מרימה ראש מהמראה ואלינור מתמוגגת: “וואוו זה בדיוק כמו שעשיתי לך תסתכלי”, תודה אבל לא מדויק, יש לי פה נקודה שמציקה לי, ככה זה פרפקציוניסטית. נו שויין, באמת, אני משחקת עם הצבעים רק 15 דקות מה אני מתלוננת. אלינור מתיישבת לידי ועוזרת לי לתקן להבין מה לא מדויק ואיך אני משפרת. איזה כייף שקבעתי לאותו היום אירוע לערב.

חצי שלי חצי של אלינור איפור לערב סדנת לנקום

אלינור ודיאנה מסבירות במקצועיות וברגישות לכל אחת מהמשתתפות איך לדייק לעצמה את האיפור ואני גונבת עוד כמה טיפים מרכזיים וחשובים כמו איך לשמור את האיפור הזה עד הערב שיחזיק מעמד, ואם לא איך אני מתקנת, או אחד הטיפים היותר חשובים עבורי היו הכהויות מתחת לעיניים.

סדנת האיפור של לנקום למדה אותי 3 לוקים מרכזיים שאני מאוד אוהבת, למדה אותי איך לתקן ואיך בעיקר לא להיות ליצן, ושאיפור הוא גם לכאלה שהן מאותגרות מוטוריקה עדינה כמוני, ולכל אירוע/פגישה או יום יש את נכון עבורו, ולכל אחת יש את הנכון עבורה. אין משהו אחד נכון. בדרכי  אפילו המאפר על חלל שלי ראה אותי ונתן את אישורו על מה שלמדתי. מחויכת ומרוצה, מבינה מה זה פלטה, פריימר, תיחום העין, מה ההבדל בין הצללות/הארות היכן להניח כל דבר ומה המושלם עבורי.

סדנת האיפור היא בהחלט חובה היום לכל אישה, כדי להתמקצע עם האיפור ולדעת לשדרג את הנוכחות שלה. אנחנו מגיעות עם כל מיני קיבעונות, ומחשבות שלפעמים מוטב היה לו היינו משתחררות מהן, אני שחררתי והופ הקסם  אכן קרה. אני מסוגלת להתאפר, אני יודעת בדיוק מה אני צריכה שיהיה לי בבית ולא פחות אפילו הרכישה הבאה שלי תהיה קנייה חכמה ומדויקת כדי לשדרג את הלוק הבא שלי.

לוק נוסף של איפור שלמדתי בסדנת האיפור של לנקום

תודה לכן צוות לנקום המדהימות והתותחיות : אלינור בראשי ודיאנה 

בזכותכן אני גם יודעת להתאפר וגם לרכוש חכם את מ ה שנכון לי.

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

תצוגה מקדימה

עיצוב כחול לבן - מטבחי סמגל ערב גאלה

המטבח זה המקום המועדף עלי בבית . אני משתדלת להישאר בעניינים להתעניין בחידושים ולהיות בעניינים לגבי כל עיצוב, חידוש ופיתרון קסם אחר שיוצא לשוק. שהובאה השמועה לאוזניי על ערב הגאלה של מטבחי סמגל לא הייתי  מוכנה לוותר – 40...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה