הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מינואר 2017

אני מודה, ניסיתי הכל – שעווה, לייזר ואפילו לשדוד את סכיני הגילוח ממנו. ואז עלתה השאלה – בשביל מי אני עושה את זה, בשבילו או בשבילי?

03/05/2017

neta-lyveet

אני כותבת לכן  בעמידה, כי מרטתי שיער בקו הביקיני. לעזאזל, זה לא טבעי לענות כך את עצמך! מה הקטע עם מריטת שערות? את עושה את זה כדי להיראות נקייה עבור הגבר שלך, אבל זה כל כך כואב עד שאת לא רוצה שהוא יתקרב לזה. ומה החלופה? הרי אף אחד לא ייכנס לבית שלך אם הוא לא ימצא אותו…

מה שמוביל אותי לשאלה הנצחית – האם אנחנו מורידות שיער עבורם או עבורנו?

חשבתי על כך שכאשר גבר מוריד שיער לא שואלים אותו למה, מניחים ישר שהוא הגבר ה”חדש” ה”נאור”, בדיוק כפי שמנהל המאמץ סגנון ניהול “נשי” מתקבל בברכה כמנהל נאור.

לעומת זאת, מנהלת אסרטיבית מאוד תיחשב כקשוחה וב’יצית בעוד שהיא עלולה להיתפס כחלשה באימוץ סגנון ניהול נשי, וכך גם אם היא מסירה או לא מסירה שיער – בכל אופן היא חשופה לביקורת מכאן ומכאן.

v55

לאחר שבריר שנייה, החלטתי לענות על השאלה למה אני בעצם מורידה שיער ועבור מי? התשובה הייתה די ברורה ולא נזקקתי ליותר משנייה מחשבה – עבורי בלבד.

אני לא אוהבת שיער וכפועל יוצא כנראה שגם אני אוהבת יותר קרחים. לא אוהבת את הקוצים, ה”זיפים” הקטנים, הפלומה ש”פתאום” צמחה או שיערה שצומחת פנימה (שערה הפוכה).

אני מסתובבת בתיק עם פינצטה ל”שעת חירום”, שונאת את התכנונים מתי להוריד כי אמרו בחדשות שבשבת תהיה “שמש לים”, או יש אירוע וצריך, או אני בדיוק בתאריך המבורך “הביוץ” אז בוא נכין ערב מיוחד.

אי אפשר להאשים אותי בסתם נרגנות פולנית, מסיבה אחת פשוטה: למישהי שמתנשאת לגובה 1.80 הדרך ארוכה ומייגעת, והמלאכה מרובה.

v22

אז כמו שכבר הבנתם בשעווה התנסיתי, ולא, זה לא יקרה פעם שנייה וכנראה שהביוץ הפעם יהיה מיותר, כי להתקרב אליי יהיה אפשר לכל היותר עם חוט ואשל.

הקרמים למיניהם די מעצבנים – כל מבחני האלרגיה  והריח המוזר שיוצא מהם וכאילו מה, אני אלך לים מחר עם עיגול אדום? ומה אגיד – ׳אה, כן עשיתי מבחן אלרגיה אז מסתבר שאני אלרגית׳?

לייזר – גם את החוויה הזאת הייתי חייבת לנסות. לאחר בירור קצר הסתבר לי שכול העוסקות במלאכה הן נשים, מה שכבר הקל על הבחירה שלי.

לתומי חשבתי שאם אלך למישהי מבוגרת ומנוסה המבוכה תהייה פחותה והיא תכיל את זה שאני חדשה בעניין, תדבר פחות, ובכן – שגיתי.

הסיטואציה היא בגדר הזיה: את מגיעה, מורידה מכנסיים, נותנים לך משקפיים (עד כה די נחמד כי אין באמת קשר עין), אבל אז את עולה על מיטה, ולשם שינוי אין דרגשים לרגליים.

פה מתחילה הסערה “תפתחי רגליים” אני מאדימה וטיפה מרווחת. “טוב לא משנה תרימי את הרגל, תכופפי אותה”, אבל אין דרגש. באמת חשבתי שיהיה יותר נחמד. ואז היא פשוט לא הפסיקה לדבר על העור שלי ואיך אני צריכה לטפל בו כדי לשמור עליו. יש לה קרם לחות מיוחד שבדיוק עכשיו הגיע  “ניסיתי אותו עכשיו במשך שבועיים, אני אומרת לך הוא ממש קסם…״ ומה לי ולזה אני באמצע

v44

החוויה המבישה עם רגליים למטה, למעלה ומחפשת איפה תבלע אותי האדמה, התקרה. בקיצור – גם זה לא יקרה פעם נוספת.

ויש את הסכין גילוח שלך, שעושים בצבע ורוד לבן כדי להמחיש שזה עבורך, אבל היי, למה אצל הגברים יש עם רטט, עם חמישה להבים ואני צריכה להסתפק בשלושה?

ויש את הסכין שלו…. ושאף אחת לא תספר לי שהיא לא השתמשה במקרה חירום!

חמישי בערב 20:30 החזאי בישר שמחר זה יום יפה לים, ואת מתחילה להתלבט – לצאת עם החברה או להכין את גופך למחר לים. למה זה מצריך כל כך הרבה?

אז מעכשיו החלטתי לעשות מסיבת שיער. יש נוהל קבוע רביעי או חמישי בערב – היי, הקיץ כאן!

בקבוק יין, נשנושים ואני לא מתכוונת לבמבה, בייגלה, אלא לארוחת שחיתות שכוללת סושי או כנפיים, זה בין הפעמיים הבודדות שאין איזור שאסור לעשן בו בבית. הפלייליסט מוכן ומסודר ויש לי ניחוש מהו השיר הראשון שפותח את מסיבת השיער, אז אני לא אתן לכן לחשוב: YOU DON’T OWN ME. בכל זאת גובה 1.80, המפתח נשאר בדלת כך שלא יהיו הפתעות או הפרעות.

!!! It’s party time 

ויש אורחת חדשה שהצטרפה לחגיגה, חבילה חדשה שהביאה עימה השליחה של סלונה, ערכת התנסות של VEET שלרגע קט חשבתי שהגיע משהו אחר שקצת  הזכיר יותר צעצועי נשים, והמוח התחיל להשתולל. אבל אמרנו מסיבת שיער – והמלאכה מתחילה!

 שלכן, 

נטע-לי כץ

הפוסט נכתב בשיתוף veet. לסקירה על מכשיר הגילוח לאיזורים אינטימיים לחצי כאן

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

תצוגה מקדימה

מתנה לחג, חברות

  ראש השנה מתקרב ועוד שנה חלפה לה. בתקופה הזו עם ישראל נלחץ וכולם מתחילים לחפש מתנות לחג. בין אם מדובר במשפחה, חברים, שי לעובדים וכו’ – קניית מתנה לראש השנה הפכה...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

הרשימה לגיל 40- בוטוקס.

ישבתי עם עצמי והכנתי  the_list# החודשיים הקרובים עמוסים וגדושים ואני מתכננת לסמן וי, כוכבית,לב. כי מה אמרה שאין דבר כזה משבר גיל ה – 40 ? ! המשימה ראשונה לספר לכן עליה והכי רגישה אצלי ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה