הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 147

החל מינואר 2017

מצאתי ישועה למשקל שלי וקוראים לה ד”ר נעמי שרון תהליך ירידה מבוקר אחראי ובעיקר שהכניס את הספורט לאורך החיים שלי

13/03/2019

מצאתי ישועה! וקוראים לה ד”ר נעמי שרון רופאת משפחה בדמות מלאך.

אחותי הקטנה מתחתנת. המשפט הזה לא נשמע לי הגיוני, OMG אחותי הקטנה מתחתנת! בעצם היא היחידה למשפחת כץ שמבצעת את כל הטקסים האפשריים שקשורים בחתונה: מקווה, חינה, חתונה, הכנסת כלה, שבת חתן. האירוע התקיים בתחילת מרץ מה שאומר אחרי חגיגות פברואר המואיי שמייח.

למה חגיגות פברואר הגדול? יום ההולדת להורי, יום הולדת לחבר הכי טוב, יום הולדת לחברה הכי טובה וגולת הכותרת כץהולדת- יום הולדת שלי.

הסיכוי שאצליח לסגור את הפה הוא כמו הסיכוי שמחר יהיה שלום במזרח התיכון.

אני חייבת לעבור איזה דיאטת בזק שאוכל להיכנס לשמלה יפה ומיוחדת עבור החתונה והסיכוי שזה יצליח שואפת לאפס, מה אפס? לא מתקיימת! יותר נכון לומר מינוס אפס- בדרך כלל הקיבה שלי נכנסת לכוננות פברואר ומפתחת לה עוד כל מיני קיבות קטנטנות כאלה ומיוחדות.

אבל הפעם הייתה לי התראה מראש התאריך נקבע וידעתי את הבאות אך עם זאת – אחותי הקטנה מתחתנת ואני מתכננת לחגוג לצהול ובעיקר להיכנס לשמלה.

פיניתי לי שעתיים לטובת חיפושים ופתרונות, ידוע לי שפתרונות בזק יעבדו לרעתי וידוע לי פברואר הקרב ובא וייחלתי לפתרון שלא שמעתי עליו. התקווה קלושה לקילוגרם אחד פחות או אפילו כמה סמסטרים מועטים ובלי לעלות במשקל …יש לי שמלה לחתונה.

IMG_1796

אחרי התייעצות עם חברות ואין ספור קבוצות פייסבוק הגעתי לדר נעמי שרון שהיא רופאת משפחה ויש לה מרפאה פרטית שנקראת “הקליניקה” שבה היא מלווה אנשים גם לתהליך של ירידה במשקל ובעיקר מלמדת ומנחה איך להפוך את זה לדרך החיים.

הגעתי לפגישה עם ד”ר נעמי שרון לבצע תהליך של מיצוק הגוף וירידה במשקל. דר נעמי מסבירה היא משלבת בין הרפואה הקו ברציונאלית כרופאת משפחה ועוד טכנולוגיות נוספות – התהליך הוא בערך שלושה חודשים ושונה מאחד לאחד. ובעיקר להרגיל אותנו לדרך חיים בריאה.

f7ef6a39-8a4a-4c2e-94b5-574d7c37ea3f

התחלנו עם תיאום ציפיות – דר נעמי לאט וברגישות מורידה אותי אל הקרקע, ומשם המשכנו לתחקור רפואי מעמיק, אני יודעת שאני חייבת לספר על חגיגות פברואר אם אני רוצה שהתהליך יעבור – אני חייבת למצוא פתרונות. תיאום ציפיות הוא חלק חשוב והכרחי.

משם המשכנו למדידות: גובה משקל, BMI , היקפים – היא עושה לי אנליזה רפואית. חשוב לדעת מטופלת עם רקע אונקולוגי – לא מתאימות לטיפול במכונות היקרות שאני כבר מספרת לכן עליהן.

f6f66b3f-88bf-42ec-bd1c-d1a816d3cfc8

 ד”ר נעמי משלבת טכנולוגיות ומכונה שנקראת ACCENT PRIME – טכנולוגיית אולטרא סאונד אשר עובדת על שכבות השומן. היא מסבירה: אני מנערת את תאי השומן וגורמת לתאים להיות חדירה ונפתחת.

IMG_6868

והתיאוריה היא שתכולת התא השומני נשפכת ומתנקזת עם הניקוז הלימפתי דרך הדם ומתפנה, מה שגורם להיצרות היקפית – לדוגמא אזור הבטן בסביבות 4 ס”מ – כמובן שלא כל מטופל מתאים לתהליך – אבל זה באנליזה הרפואית שמבצעת ד”ר נעמי שרון מוודאים.

 4fd8f997-e281-4081-9a69-d94506721ceb

הטכנולוגיה השנייה עובדת על מרקם העור – היא מחממת את שכבת העור. החימום הזה מגרה ייצור קולוגן בשכבת העור מה שעוזר לו במיצוק.

בעצם עבדנו על שתי שכבות, גם על שכבת השומן וגם על שכבת העור.

אחרי הטיפול עולים לחצי שעה על מכשיר ההליכון שהיא מחזיקה בקליניקה כדי להגביר מטבוליזם וגם כדי להכניס את זה לאורך החיים הבריא. כך יוצא שאם הגעת לשתי טיפולים בשבוע עלית פעמיים על ההליכון – את כבר מכניסה את זה לשגרת חייך.

לקח לי זמן לכתוב על הטיפול, רציתי לוודא שהחלום מתגשם ואני נכנסת לשמלה, האם ההיקפיים יצטמצמו? האם אני יכניס את הספורט שהיא החדירה לי לחיים באופן קבוע או שאפסיק ואעשה את זה רק לידה?

אז התוצאות הן כאלה: חודש פברואר אכן היה חגיגה אחת גדולה לחיך – לא הפסקתי לבלוס, הספורט הפך להיות חלק חשוב מאוד בחיי, לחתונה צמצמתי היקפים והשמלה הייתה עלי פגז.

IMG_6873

טיפול מדויק עם ליווי מותאם אישי אצל ד”ר נעמי שרון ואני הגעתי לתוצאה המיוחלת!

ממליצה בחום להפסיק לחפש פתרונות קסם ולפגוש את הקוסמת שהופכת את הקסם לאמיתי ואפשרי.

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

תצוגה מקדימה

עיצוב כחול לבן - מטבחי סמגל ערב גאלה

המטבח זה המקום המועדף עלי בבית . אני משתדלת להישאר בעניינים להתעניין בחידושים ולהיות בעניינים לגבי כל עיצוב, חידוש ופיתרון קסם אחר שיוצא לשוק. שהובאה השמועה לאוזניי על ערב הגאלה של מטבחי סמגל לא הייתי  מוכנה לוותר – 40...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

סדנת האיפור של לנקום - עשי זאת בעצמך

כשהגיעה לפתחי ההצעה להשתתף בסדנת איפור של לנקום קפצתי על ההזדמנות ברגשות מעורבים. הרעיון שאני אדע להתאפר ולעשות את זה מושלם ולא כמו ליצן חצר נראית לי רחוקה מהמציאות. עד...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה