הבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

נטע-לי כץ

מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.

עדכונים:

פוסטים: 147

החל מינואר 2017

כדי למנוע את קריסתה של האימפריה הנפשית שלנו, לשמר את החיוך ולשמר את החיוניות, צריך לדעת לקחת פסק זמן, לאפשר לעצמנו להתנתק ולהתמקד ב”כאן ועכשיו”

27/12/2018

 אחחח, החיים.  השבוע שלי היה ארוך ומייגע, התרוצצתי משם לפה וקצת לכאן, בפגישות מעיקות שגרמו לי להרגיש לעיתים שהעמיתים שלי ואני מדברים בשפות שונות.

האהבה מגמגמת, הילדים הם לא רק שמחה, העבודה מפרכת, השגרה שוחקת, ועל תשוקה אין בכלל מה לדבר.

IMG_9306

אני חושבת שהחיים של כולנו מלאי דאגות ולחצים. אנחנו צריכים לדאוג לעבודה, לפרנסה, לבית, לטפח זוגיות ואם אין לנו זוגיות, החיפוש המתיש והאינסופי – מה איתו?.

כדי למנוע את קריסתה של האימפריה הנפשית שלי וכדי שאוכל לשמר את החיוך והחינניות בעשייה, צריך לדעת לקחת פסק זמן, לאפשר לעצמי להתנתק ולהתמקד בכאן ועכשיו. בגדול קוראים לזה להתפנק, לחדש את מצבורי האנרגיה ולהטעין את הנשמה.

 IMG_8687

מה שקורה בירושלים נשאר בירושלים

הערב של יום חמישי הוא סוג של משחק מקדים עבורי לקראת סוף השבוע, וסיבה טובה להתפנק כמו שרק אני אוהבת. אז נסעתי ל”ערב בננות”, להיפגש עם הבסטי’ס שלי בירושלים, כי מה שקורה בירושלים נשאר בירושלים, וזה כולל יין, חיוכים עם קורטוב של הומור, ונגיעות של פאן לי במקסימום.

כן, ‘נגיעות’ זו מילה שנוטים להשתמש בה לא מעט כשמתבגרים ולומדים להעריך כל נגיעה קטנה של יציאה מ”השגרע”.

הלוקיישן נבחר, בגדי הערב ליציאה נשלפו מהקולב, ומראת האיפור נכנסה לכוננות לקראת הערב שבו אני והבסטי’ס הולכות על זה עד הסוף, ומעלות חיוך זוהר במיוחד. האוטו הונע, הוייז מצא מסלול נסיעה אידיאלי ויצאתי לדרך לירושלים הקסומה, לערב של פאן וצחוקים.

לפנק לפנק לפנק

באופן די מפתיע התוכניות הקפדניות שלנו השתנו, ולהפתעתנו  גילינו שבחרנו לבלות בדיוק בערב שבו לאומי קארד מחליטה לפנק-לפנק-לפנק. ומי יותר ממני אוהבת פינוקים?

כשעמדנו בפתח בית הקפה זינקה לעברינו הסטנדאפיסטית מיטל אבני והפתיעה אותנו עם כרטיסים להופעה בזאפה ירושלים (!), שתיה וקאפקייס שוקולד וניל. אמרתם מתוק? אמרתם אני, ואני רעבה תמיד, פאן לי במקסימום.

 הערב שתוכנן להיות שיחות בננות והאזנה לקיטורים האחת של השניה, עלה מדרגה והאווירה השתחררה והפכה למפנקת ותוססת יותר. מדד האנדורפינים עלה, שרתי עם קול העורב שלי, אבל היי,הקול שלי נבלע בעוד כמה קולות עורבים שהיו בסביבה, והגוף התנענע לו מצד לצד והטמפרטורות עלו.

אפליקציית המצלמה עברה להיכון כדי לתעד את רגעי הכיף, ולהתרפק עליהם במהלך השבוע כשאצטרך להזכיר לעצמי איך נראה פינוק אמיתי. טוב נו, גם הסטורי שלי חשק בשיתוף חוויות.

IMG_9305

אז נכון, החבר’ה קוראים לי מפונקת, וכן אני אוהבת להתפנק. אבל אין כמו בילוי לקראת סוף השבוע, כדי לשחרר את הלחץ, להוריד את הרגל מהגז להתפנק ולהתמסר לרגע, לחוויות שיוצרות זיכרונות נעימים, בלי הסחות דעת, ובעיקר כדי למלא את מצבורי האנרגיה והנפש.

ובחיי אלוהימה, או יותר נכון, בחיי לאומי קארד, זה היה מרנין לנשמה.

שלכן, 

רעבה תמיד

נטע-לי כץ 

עוד מהבלוג של רעבה תמיד - נטע-לי כץ

תצוגה מקדימה

גו'נה קלאב באירוע התרמה לעמותת לב אוהב

ראש השנה בפתח, מרגישים כבר אווירת החג באוויר. הסופרים והשווקים מלאים באנשים שמתרוצצים ומחפשים את רשימת המצרכים והמתנות לחג, בחלק מהחנויות כבר יש מבצעים והרימון שוב על המדפים. אחד הדברים היפים והמיוחדים שמתרחשים בדרך...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

ארקפה משיקה דור חדש של קפה- קולדי

ארקפה  הינה רשת וותיקה ואולי בין הוותיקות בארץ. וכשהיא הודיעה על השקת קפה חדש ותפריט שף. אי אפשר להישאר אדישים ולחכות, אני כחובבת קפה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה