הבלוג של נתי אלימלך

nati83

היי! אני נתנאל אלימלך, מאמן כושר אישי וקבוצתי עם יותר מ 7 שנות ניסיון, תפקיד שניתן להגדיר כמטפח ומקדם בריאות ועיצוב גופני. או במילים אחרות: משפר איכות חיים. מאמן נשים וגברים כאחד, במסגרות של קבוצות, זוגות ואימונים... +עוד

היי! אני נתנאל אלימלך, מאמן כושר אישי וקבוצתי עם יותר מ 7 שנות ניסיון, תפקיד שניתן להגדיר כמטפח ומקדם בריאות ועיצוב גופני. או במילים אחרות: משפר איכות חיים. מאמן נשים וגברים כאחד, במסגרות של קבוצות, זוגות ואימונים אישיים. התמחותי העיקרית היא בהרזיה, חיטוב ועיצוב הגוף. בניסיוני, עובד רבות עם נשים לפני, בהריון, ואחרי לידה, מדריך ילדים ילדות ונוער לפעילות גופנית חווייתית, ועובד עם אוכלוסיה מבוגרת. אני מכוון את פעילותי לשמירה על המוטיבציה לכל אורך הדרך ע"י מגוון רחב של ציוד ותכניות אימון, אתגר, חוויית אימון ו... תוצאות!

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מספטמבר 2015

חשיבות המאמץ באימונים

נתי אלימלך וחגי כהן

כמאמר הסלוגן המוכר “חומוס עושים באהבה או לא עושים בכלל”, זה מסביר יופי את העיקרון הפועל גם בעולם הפעילות הגופנית. נכון, תמיד עדיף לעשות משהו, ולו הקל ביותר, מאשר לא לעשות כלום. אך אם לנגד עינינו ניצבת מטרה, נדרש להתאמץ קצת יותר.

אם אנחנו מתאמנים, זה בהכרח לשם מטרה אליה אנחנו מכוונים להגיע, זה יכול להיות אירוע מסוים / תחרות / חיטוב ועיצוב הגוף / חיזוק / חיוניות / חיים בריאים / שיקום / שיפור מרכיב כושר כזה או אחר, כל אחד ומטרותיו. השגת המטרה טמונה בכמה תנאים שצריך לדאוג לקיים אותם, בעיקרם תזונה מותאמת, שינה מספקת ולעניינינו – תכנית אימונים מוכוונת מטרה ותדירות אימונים מוקפדת. אבל זה לא הכל, אם נדאג לכל זה אבל לא נתאמץ מספיק באימונים, נתקשה להגיע ליעד שהצבנו.

נסו לדמיין את התמונה הבאה: מסביבכם יש מעגל, זה המקום שבו אתם נמצאים. המטרה, שטרם הגענו אליה, נמצאת בנקודה מרוחקת מחוץ למעגל. אותו מעגל הוא למעשה הגבולות שלנו. אם באימונים שלנו לא נשקיע בעצימות חוצה גבולות, לא נצא מאותו מעגל, מה שאומר שלא נתקדם לעבר הנקודה בה נמצאת המטרה שלנו. לכן באימונים יש לשאוף למאמצים שיגדילו את המעגל הזה וירחיבו את הגבולות, עד שהמעגל שלנו יכיל בתוכו את המטרה. ומשם – למטרה הבאה.

*אסייג ואומר שכדי לבקר בגבולות היכולות שלנו, עלינו להגיע לשם בהדרגה, להיכנס לכושר ובהדרגתיות לטפס ברמות העצימות באימונים.

עוד מהבלוג של נתי אלימלך

תצוגה מקדימה

Back on track - מאת נתי אלימלך

Back on track   Rise & shine buddies, rise & shine Let's even open a bottle of wine The holidays are over, vacation was just fine Now back on track, literally, it's about time! Wake up early, get up on your feet Do some Tabata, go running, do HIIT Moderate your eating, ease with sweet Make...

תגובות

פורסם לפני 4 years

מהו קצה גבול היכולת ואיך אני לא נפצע בדרך לשם - מאת נתי אלימלך

בהמשך לפוסט שפרסמתי בנושא חשיבות המאמץ באימונים, נשאלתי: "איך אני יכול לדעת מתי אני לוקח את עצמי לקצה גבול היכולת וזה טוב כמו שאתה מעודד אותנו לעשות, ומתי אני לוקח את עצמי לקצה ופוגע בעצמי"? שאלה מצוינת! התשובה עליה ראויה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה