הבלוג של נטאלי

הכל זמני

נשואה באהבה למאיר של חיי, אמא לשלושה מורי דרך, מורה ליוגה, עו"ד וחולת מיאסטניה גרביס.

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מיוני 2014

לקראת השנה החדשה קבלתי ונתקלתי במגוון פוסטים והודעות – חלקם עם ברכות חלקם עם תלונות על תחושת המיאוס מהברכות, מההתנהגות, מהשנה שהיתה, מהשנה שעלולה להיות.

אז החלטתי להיות שונה (חולת מיאסטניה, זה בדם) וליקטתי עבורכם 5 המלצות על פלאים שהיו מנת חלקי בשבועות האחרונים, ואני ממליצה בחום רב ליישמם במהלך השנה הבאה עלינו לטובה, ב”ה אמן סלה, טפו, חמסה, בן פורת יוסף עלינו וצטרא.

1. פילינג לפנים - gentle cream exfoliant מבית דרמלוג’יקה  

מעשה שהיה כך היה:

לפני כחצי שנה נכנסתי למכון קוסמטיקה יוקרתי בקניון האקסקלוסיבי של ישראל – ניחשתם?

נכון, קניון סירקין בפתח תקווה…. טוב די, בלי בדיחות על עיר האורות. כמובן קניון רמת אביב, בקצרה, בעלת המכון המליצה לי בחום על הפילינג הנ”ל, הסבירה על ביצועיו ועל השימוש בו.

אני מנוסה במוצרים של דרמלוג’יקה ולא היה צריך הרבה בכדי לשכנעני, אבל לא דובים ולא יער. מרחתי לפי ההוראות הכתובות, לפי ההוראות של גברת בעלת מכון, ועדיין לא ראיתי תוצאות.

בשבוע שעבר נפל לי האסימון והוספתי פעולה שכבר עשיתי עם פילינג אחר שהיה לי. בקיצור כ- 5 דקות אחרי מריחת הפילינג, מתחילים בעדינות לשפשף את העור (אני יודעת אמא, אסור לשפשף את העור, זה עושה קמטים, התרחבויות וכיו”ב). תהיו עדינים ועם השפשוף תתחיל להתקלף שכבת עור עם תאים מתים, לאחר שעברתם כך על כל הפנים, שטפו את פניכם ותראו מעט אדמומיות, אבל גם אור, זוהר ומתיחה (בגבול הטעם הטוב, זה לא ד”ר קליין פה), עוד הבדל תחושו עם מריחת הקרם לאחר מכן.

dermalogica

2. ספר – הרשימה מאת יובל אברמוביץ’

לחלקכם המכירים את הספר אולי לא אחדש, אך לאלו שאינם מכירים אז תחילה הסיפור האישי של יובל מעורר השראה, אתם מוזמנים לקרוא את 3 הפרקים הראשונים של הספר, בחינם פה  הרעיון לכתוב רשימה של חלומותיכם ולשתף אותה/אותם עם אחרים, לצעוק אותם, כשכולנו התרגלנו כבר שנים להסתיר, לא לשתף נגד עין הרע, חוסר פרגון, תחרות וכו’, הוא אכן עושה משהו, הוא מייצר קליקות, פרגונים, דרבונים ועוד. אישית 2 מתוך 3 חלומות שרשמתי ושתפתי התגשמו בתוך חודש ימים.  אז שווה לנסות.

the list

3. שיר – HAPPY של PHARRELL WILLIAMS

אני יודעת זה כל כך 2013 – התשע”ד.

אבל אני אומרת לכם – תקשיבו למילים הן מרוממות, תנועו עם המקצב הוא מעורר, תביטו בקליפ הוא קורע.

השיר הזה הוא הצלצול בסלולר שלי כבר כמעט שנה, ובכל פעם שהסלולר שלי מצלצל ואני בחברת אנשים תמיד מישהו נדבק ומתחיל לשיר את השיר.

זה שיר שעושה טוב לקרביים בגוף.

4. טיפול בקערות טיבטיות 

מה נפל עלי אתם בטח שואלים?

עד שלא תנסו, לא באמת תדעו.

אני יודעת שאני נשמעת שאנטי באנטי, אבל זו חוויה מיוחדת במינה, מרוממת, מאחדת, מרגיעה ובעיקר יש בה תהליך מרפא.

הצלילים הם צלילי גן עדן, הרטט, התדר הם לא משהו שתשמעו בגלגל”צ, זה מצד ימין שלכם, משמאל, מעליכם ובתוככם. ברגע שתרפו את הנוקשות, את האנטי ופשוט תתמסרו, תחוו חוויה שטרם הרגשתם. אני קוראת לזה חיבור לאלוהות.

הבוקר פרגנתי לעצמי עם טיפול בקערות טיבטיות, החלטתי במקום מניקור פדיקור, גוונים, פן וכיו”ב לכבוד השנה החדשה לפנק את עצמי בצלילי גן עדן, ניקוי והתמלאות מחדש.

התמונה באדיבות המטפלת, האחת והיחידה, מורתי גילי שרון.

tibet

5. לנשום 

זוכרים את הפוסט הראשון שלי 3 ימים בטיפול נמרץ  בקצרה חולת מיאסטניה גראביס, משבר מיאסטני, שבועיים מאושפזת, 3 ימים בטיפול נמרץ מחוברת למכונה שתומכת ומאפשרת לנשום – כיוון שלא הצלחתי לנשום בכוחות עצמי. אז לכבוד נס יום הולדתי קבלתי משתי חברות נפש מתנה – שרשרת עליה כתובה המילה ‘לנשום’.

אין מצב שמישהו מבחין בשרשרת הענודה עלי ולא קורא בקול.

כבר שאלו אותי אם קוראים לי לנשום, קראו לי “לֶנְשֶם בואי רגע”, אמרו לי שזו מילה ושרשרת מדהימה, אמרו לי בואי ננשום רגע כמו שכתוב לך בשרשרת כששמעו אותי מפיקה מרגליות מפי.

אז אני ממליצה לכם להתחיל ולסיים את היום עם עשיית הפעולה הכי טבעית, בסיסית ומהותית מתוך שימת לב.

נשמע לכם מעט טורדני? מיותר? לנשום? נו באמת כאילו שיש לנו יכולת שלא לנשום… זהו בדיוק העניין, תתפלאו זה עלול לקרות לכולנו ללא כל קשר למיאסטניה או כל מחלה אחרת, ולכן תרגישו את הנשימה, תחיו אותה, שימו לבכם לשאיפה ולנשיפה – וכך תדעו ותודו על כך שאתם נושמים וחיים.

ממליצה לכם בחום ללמוד לנשום, כן זה אמיתי.

בשיעורי יוגה למדים לנשום, להתבונן בנשימה, לווסת אותה, להתבונן בתמורות שקורות בגופנו עם הנשימה.

כמעט כל מרחב של יוגה מאפשר להגיע לשיעור ניסיון ללא עלות או בעלות סימלית, בסטודיו שאימי ואני פתחנו השנה - יוגה בכפר – בכפר מעש, יש שיעור ניסיון בחינם, אז אני מזמינה אתכם לבוא וללמוד לנשום ולהרגיש חיים.

breath

yoga bakfar

למען הסר ספק, מובהר בזאת כי הכותבת לא קבלה תשלום כלשהו מאף גורם עבור המלצותיה הנ”ל, להיפך שלמתי על הכל מכספי שלי ואמא את חייבת לי כסף!

אם מי מכם יישם ולו המלצה אחת לשנה החדשה – לנשום מתוך שימת לב, לרשום ולצעוק חלום, לרקוד עם פארל ויליאמס, להרפא עם צלילי גן עדן או להסיר את התאים המתים (תרתי משמע) מפניכם – אני את שלי – עשיתי, ברכתי אתכם ותאמינו לי שאתם תברכו אותי חזרה.

הכל זמני – תמה לה שנת התשע”ד.

שתהא לכם שנה נפלאה (לא יכולתי להתאפק).

נטאלי

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של נטאלי

Thumbnail

3 ימים בטיפול נמרץ

האם הייתם אי פעם במצב בו לא הצלחתם לנשום?? ניסיתם לקחת שאיפה, להכניס טיפת חמצן, ולא הצלחתם? תדמיינו לעצמכם לרגע אחד - הפעולה הכי בסיסית, טבעית, קיומית - לשאוף, לנשום,...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

3 ימים בטיפול נמרץ - המשך

לפני הכל - תודה רבה לכולכם! רגשתם אותי עד דמעות בתגובותיכם, הודעותיכם, תפילותיכם, והתעניינותכם הכנה, כל הפעולות הללו מסייעות לי מאד בתהליך אותו אני עוברת. מזכירה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

שביזות יום א'

אז מה קורה איתי היום זה מתחיל נראה לי כבר בתקופת התיכון וזה מועצם בתקופת הצבא. אחר כך זה כבר תלוי במהלך החיים, בבחירות שלנו ובסאנטושה. משום מה רבים מהאנשים שאני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים