הבלוג של נטאלי

הכל זמני

נשואה באהבה למאיר של חיי, אמא לשלושה מורי דרך, מורה ליוגה, עו"ד וחולת מיאסטניה גרביס.

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מיוני 2014

home

לפני כשבע שנים פרשתי כנפיים, עזבתי את הקן החם של הוריי ויצאתי לדרך חדשה.
נכנסתי לביתי החדש רווקה נרגשת, מעט חוששת עם תפילה בלב ואינספור תקוות וחלומות.

חמישה חודשים לאחר כניסתי לבית הכרתי את מאיר, הפרס של חיי. אהבנו והתרגשנו בבית יחדיו. 

תשעה חודשים מאוחר יותר, על רצפת הבית כרע מאיר ברך ואת ידי בהתרגשות בקש. כמובן שהסכמתי וכך הפכנו בבית למאורסים, חלום שהתגשם.

הצעת נישואין

שלושה חודשים עברו וחבר הצטרף לביתגוצ’ה הבולדוג האנגלי המשעשע שלנו.

gocha puppy

ביום חופתנו סגרתי את דלת הבית מאחוריי נרגשת ומתקשה להאמין כי תפילתי נענתה.

וכך עברו להן שנתיים ושבנו אל הבית איש ואשה נשואים ואוהבים פלוס כלב.

שנה נוספת עברה – סגרנו את דלת הבית שניים ושבנו מספר ימים מאוחר יותר שלושה – אבא, אמא והבת אליה – ברוכה הבאה למשפחה ואל הבית.

עברו שלוש שנים מיום כניסתי לבית, אני נשואה באושר, למדה להיות אמא במשרה מלאה, צופה ומלווה את ילדתי בבראשית שלה – מגלה את אגרופיה, מרימה את ראשה, מתיישבת, עומדת, הולכת, צוחקת, משחקת עם גוצ’ה והכל בבית.

כחמש שנים וחצי אחרי כניסתי אל הבית, שוב סגרנו את דלת הבית מאחורינו – זוג נשוי + ילדה + כלב, ושבנו מספר ימים אחר כך אל הבית משפחה רחבה יותר – אבא, אמא, הבת אליה, הבן איתמר והכלב גוצ’ה.
וכך גדלתי את איתמר בביתנו – צופה בו גדל, מתפתח, צוחק, הולך, נופל וקם, ולצערי גם פותח את הסנטר – 3 פעמים – דם, בכי, בהלה, מיון, הדבקה וצלקת שבעתיד תחשב לסקסית.

שבע שנים עברו מיום היכנסי אל הביתוכל חלומותיי ותפילותיי נענו – נשאתי לבחור שאני אוהבת ומעריכה בכל ליבי ויודעת בלב שלם כי זה הדדי, זכיתי וילדתי בת ובן קסומים וקוסמים, גדלנו את ילדינו בחברת בולדוג אנגלי נוחר ומצחיק (אגב איתמר מתחלק עם גוצ’ה בחטיפים ואותי הוא סתם מקניט, מקרב לי אל הפה ובסוף אוכל בעצמו).

לפני שעברנו אל ביתנו החדש פנתה אליה אל מאיר ואלי ואמרה “כשאהיה גדולה אני אחזור לכאן אל הבית ואגור בו אני” – מופתעת ונרגשת השבתי – “מאחלת לך שגם את תגשימי בו את כל חלומותיך”. 

eliya and itamar

וכך דירה בת 4 חדרים אליה נכנסתי לפני כשבע שנים רווקה חוששת, חולמת, מתפללת הפכה במהרה עבורי לבית בו הגשמתי את תפילותיי וחלומותיי ועתה אנו סוגרים יחדיו את הדלת מאחורינו אנוכי, אישי המאיר, בתנו הנדירה, בננו האדיר וכלבנו המצחיק.

כולי תפילה לשנים טובות באותה המידה לפחות בביתנו החדש.

הכל זמני – תמה ונשלמה תקופה מדהימה בת 7 שנים, דירה שהפכה לבית, ועתה תהפוך בית לאחרים.

תודה רבה לך בית.
היית לי מקור לבטחון, לפרטיות, לאהבה, לצמיחה, לגידול, להתפתחות, להפוך לאשה, לאמא, למורה ולתלמידה בכל רגע ורגע.

במהלך כל השנים תמיד כשיצאתי מהבית – עם סגירת הדלת ברכתי “ביי בית, תשמור על עצמך ועל גוצ’ה, יום טוב” וכששבתי אל פתחו תמיד נשמע קולי “שלום בית”. 

אז שלום לך בית תשמור על עצמך.

נטאלי, מאיר, אליה, איתמר וגוצ’ה

 

 

 

 

עוד מהבלוג של נטאלי

Thumbnail

3 ימים בטיפול נמרץ

האם הייתם אי פעם במצב בו לא הצלחתם לנשום?? ניסיתם לקחת שאיפה, להכניס טיפת חמצן, ולא הצלחתם? תדמיינו לעצמכם לרגע אחד - הפעולה הכי בסיסית, טבעית, קיומית - לשאוף, לנשום,...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

3 ימים בטיפול נמרץ - המשך

לפני הכל - תודה רבה לכולכם! רגשתם אותי עד דמעות בתגובותיכם, הודעותיכם, תפילותיכם, והתעניינותכם הכנה, כל הפעולות הללו מסייעות לי מאד בתהליך אותו אני עוברת. מזכירה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

שביזות יום א'

אז מה קורה איתי היום זה מתחיל נראה לי כבר בתקופת התיכון וזה מועצם בתקופת הצבא. אחר כך זה כבר תלוי במהלך החיים, בבחירות שלנו ובסאנטושה. משום מה רבים מהאנשים שאני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים