הבלוג של נטאלי

הכל זמני

נשואה באהבה למאיר של חיי, אמא לשלושה מורי דרך, מורה ליוגה, עו"ד וחולת מיאסטניה גרביס.

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מיוני 2014

10/08/2014

wedding

לכבוד ט”ו באב, חג האהבה, שחל היום, סלונה הזמינה את הבלוגריות והבלוגרים לכתוב פוסט בו עלינו לציין 5 דברים שאנו אוהבים בבן זוגנו ואחד שלא.
אני יודעת שכבר הרבה זמן לא ספרתי לכם מה קורה איתי, פשוט הנסיבות הרגישו לי שזה זמן לא מתאים, אבל החשק לכתוב, במיוחד לאור כל התמיכה, התגובות והפרגון שאני מקבלת, מדגדג באצבעותיי.

אז נזרום עם האהבה…

1) מאיר – השם שלו.
כשהבחורה שהכירה בינינו אמרה לי ששמו מאיר, הופתעתי, לא יצא לי להכיר אנשים בגיל שלי בשם זה.
מהר מאד גיליתי שהשם שלו משקף אותו והרגשתי ואני עדיין מרגישה כיצד הוא פשוט מאיר את חיי, מאיר את ליבי, מאיר את דרכי ואת דרך ילדינו.

2) מאיר – הבן זוג.
הוא פשוט החבר הכי טוב שלי.
בן זוג אוהב, תומך, קשוב, מייעץ, מחבק, מפרגן, נמצא איתי באש ובמים, בוחר בי ובזוגיות שלנו, בתא המשפחתי שלנו, באחדות בכל פעם מחדש.

ובמקרה הזה, תמונה שווה אלף מילים

הצעת נישואין

3) מאיר – האבא.
בערב כשהוא מגיע עייף מכל היום הארוך והילדים רצים אל כיוונו מחייכים מאושר וצועקים ‘אאאאאאבבבבבבאאאאאא’, אבא מאיר מחייך, מניח את התיק, ממלא את הבית באור שלו, מרים אותם, מחבק, מנשק, מדגדג ואיכשהו כבר מצליח להצחיק.
כולנו שמחים, נינוחים ויאללה למקלחות. בזמן המקלחות אני שומעת את הקטנים צוחקים, מקשקשים ושמחים עם אבא מאיר.
גם את הילדים הוא מאיר, ממלא, בונה להם אוהלים, משחק איתם מחבואים, מקלח, מאכיל, מלביש, מספר סיפורים, מסיע לגן, מגיע לאירועי הגנים, קם בלילה (שששששש…. אני יודעת, חמסה חמסה חמסה).

4) מאיר – החתיך.
אחד הדברים האהובים עלי במאיר זה הגובה שלו והמראה הכללי שלו כולל הסטייל שלו (על האחרון חלק גדול מהקרדיט הוא לי :-)) כשהכרנו הייתי קוראת לו פרינס ויליאם, הוא הזכיר לי אותו. תמיד כשהוא עוטף אותי בחיבוק שלו, אני אוהבת להתמסר אל בין ידיו ולהרגיש איך הוא נמצא שם למעלה, רוכן אלי.

5) מאיר המצחיק.
למאיר חוש הומור מהנה.
אני אוהבת את הבדיחות שלו, את איך שהוא גורם לי לצחוק, משעשע אותי, מצחיק את ילדינו, מבדר את הסובבים. ולשמחתי גם ילדינו משעשעים ביותר (ואני בטוחה שהם ירשו זאת ממנו, אני קצת פחות מהמצחיקים…) אליה בתנו ממציאה כל מיני כינויים משעשעים שכבר הפכו לחלק מהז’רגון שלנו בבית, ואיתמר רץ אחרי בבית עם הכפפה של התנור על ידו, נובח לכיווני “האו האו”, תוך שהכפפה מנסה “לנשוך” אותי…. אז זה מאבא מאיר.

* ולמה שאני פחות אוהבת – בהתחלה חשבתי שאמנע מכך, לא להביך בטעות, אבל זה נראה לי יומרני, מתנשא ולא כן – “אני אוהבת בו הכל, אין כזה דבר, דבר שאני לא אוהבת בו”…. יאללה, תנוחי.

למאיר הרגל מגונה לדחות את מה שאפשר לעשות היום ל…….. שנה הבאה.
אבל בשביל זה יש אותי – לקדוח לו, וזה עדיין כאין וכאפס לעומת הדברים שאני אוהבת בו (יאללה, תנוחי).

אוהבת אותך בכל ליבי בחיר ליבי, המאיר שלי, המאיר שלנו.
תודה לך שבחרת בי.

הכל זמני – גם ההפסקה הממושכת שלקחתי מהכתיבה… ההמשך בקרוב.

חג אהבה שמח ושנאהב תמיד.
נטאלי

עוד מהבלוג של נטאלי

תצוגה מקדימה

3 ימים בטיפול נמרץ

האם הייתם אי פעם במצב בו לא הצלחתם לנשום?? ניסיתם לקחת שאיפה, להכניס טיפת חמצן, ולא הצלחתם? תדמיינו לעצמכם לרגע אחד - הפעולה הכי בסיסית, טבעית, קיומית - לשאוף, לנשום,...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

3 ימים בטיפול נמרץ - המשך

לפני הכל - תודה רבה לכולכם! רגשתם אותי עד דמעות בתגובותיכם, הודעותיכם, תפילותיכם, והתעניינותכם הכנה, כל הפעולות הללו מסייעות לי מאד בתהליך אותו אני עוברת. מזכירה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

שביזות יום א'

אז מה קורה איתי היום זה מתחיל נראה לי כבר בתקופת התיכון וזה מועצם בתקופת הצבא. אחר כך זה כבר תלוי במהלך החיים, בבחירות שלנו ובסאנטושה. משום מה רבים מהאנשים שאני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה