הבלוג של נטלי גרוס גדליה

עין, לב ומה שביניהם

אישה מאושרת, אמא ל3 ילדים מופלאים, עצמאית, בעלת סטודיו YGNG לתכנון ועיצוב פנים בתל אביב. העיצוב מלווה אותי מאז שאני ילדה, הוא חלק בלתי נפרד מתפיסתי והשקפתי ומרגש אותי כל פעם מחדש. אני מאמינה שכשיפה ונעים בעין טוב לנו יותר בלב... +עוד

אישה מאושרת, אמא ל3 ילדים מופלאים, עצמאית, בעלת סטודיו YGNG לתכנון ועיצוב פנים בתל אביב. העיצוב מלווה אותי מאז שאני ילדה, הוא חלק בלתי נפרד מתפיסתי והשקפתי ומרגש אותי כל פעם מחדש. אני מאמינה שכשיפה ונעים בעין טוב לנו יותר בלב ( :

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מנובמבר 2018

הדרך שעלינו לעבור על מנת להגיע למקום המדויק עבורינו, לא פחות מדויקת מהיעד

06/11/2018

צילום:שחר מייזנר

צילום: שחר מיזנר

עיצוב . 5 אותיות אבל עולם שלם. העיצוב מלווה אותי מאז שאני ילדה, הוא חלק בלתי נפרד מתפיסתי והשקפתי ומרגש אותי כל פעם מחדש. אחרי שנים רבות בהן עסקתי בדברים רבים ומגוונים ביניהם צורפות, ציור ו7 שנות טיפול ברפואה סינית; הבנתי שאין לי דרך אחרת אלא מלהתרכז בלתכנן ולעצב יופי. הבנתי שהגעתי לעולם כדי לעשות אותו טיפטיפה יפה יותר.

אספתי וטיפחתי לי ארגז כלים יצירתי, עשיר ורבגוני בו יכולת התחברות, הכלה ויצירת אמפתיה. יש בי צורך עמוק ליצור איזון והרמוניה פנימית אשר מוקרנים החוצה לעיצוב שלי. אין לי דרך אחרת. הצורך שלי באסתטיקה ויופי הוא יצרי, אני מאמינה שכשאדם נמצא אם בביתו או בכל חלל אחר בו הוא מבלה זמן רב הוא צריך שיהיה לו נעים.  מה שעינינו רואות, מוחנו מפרש ומשם חודר אל ליבנו ונשמתנו. הרמוניה בעיצוב הבית גורמת להרמוניה ביני לבין עצמי. ולכן בחרנו (שותפתי יהודית גולדפרב ואני) שהסטודיו שלנו, Y.G.N.G Interior design studio, יתמחה ביצירת אווירה. אווירה אשר מותאמת אישית למאווייהם של הלקוחות שלנו.

מערכת היחסים עם הלקוחות שלנו מתחילה בשאלון אותו בנינו על מנת להבין מה עושה להם טוב, איפה בפנטזיה היו רוצים להתעורר בבוקר, איזה ריח עושה להם נעים ואיזו תחושה נעימה להם במגע כף היד. דרך התשובות שלהם אנו מרכיבות את הקונספט אשר מתווה את הקו העיצובי ואת האווירה שנפיח אל תוך ביתם. הריגוש והסיפוק מלראות את האושר בפניהם ביום האחרון של הפרויקט בו אנו עושות יום סטיילינג בהפתעה הוא עצום ומוכיח לי כל פעם מחדש שזה המקום שלי.

עיצוב חנות בכיכר המדינה: נטלי גרוס גדליה ויהודית גולדפרב מסטודיו YGNG  צילום: הילה עידו

עיצוב חנות בכיכר המדינה: נטלי גרוס-גדליה ויהודית גולדפרב מסטודיו YGNG  צילום: הילה עידו

דירת 5 חדרים בפ"ת

עיצוב: נטלי גרוס-גדליה מסטודיו YGNG  צילום: הילה עידו

יום קניות ללקוחה

יום קניות ללקוחה צילום: שחר מיזנר

בנוסף ליעוד שלי כמעצבת אני אשת משפחה, נשואה ואמא לשלושה ילדים מופלאים אשר גורמים לשריר הלב שלי כל יום לגדול עוד ועוד. מיכאלה, אדם ורפאל.  הנה התרחב עוד קצת ( :
הם מלמדים אותי כל כך הרבה, מראות קטנות גדולות. נולדתי לאבא אנגלי ולאמא דרום אמריקאית-אפשר בהחלט להגיד שקיבלתי את שני המקצבים. חייתי, חונכתי ואני חיה בתל אביב. צפון תל אביב.
הקירבה לים משמעותית עבורי-הים הוא העוגן שלי. ילדת ים תל אביבית. מתוך כל חוויותי נולדה השפה העיצובית שלי שהינה מאוד אקלקטית, מערבת תרבויות וחוויות שונות.
אני מאמינה שכשאדם נמצא במקום המדויק עבורו, מגשים את ייעודו האמיתי, ונהנה ממה שהוא עושה הוא לא מרגיש שהוא ‘עובד’. אני נהנית מכל רגע וחשוב לי שגם הלקוחות שלי ייהנו מתהליך העיצוב לכל אורכו. אני מאמינה ומחוברת אל עולם הדיגיטל, פלטפורמה שמאפשרת להנגיש את האני מאמין שלי ולעשות עוד הרבה ויפה. עולם הדיגיטל כה גדול ויש לי עוד הרבה מה ללמוד בו, לכן למתנה האדירה שקיבלתי מסלונה (אתר תוכן ודעות לנשים) ומבנק לאומי: סדנת שיווק דיגיטלי לנשים עצמאיות בשם “דיגיטליות בעסקים”- לא נותר אלא לתת לי כנפיים.

^
צילום: שחר מיזנר

 

www.ygngdesign.com

 

 

עוד מהבלוג של נטלי גרוס גדליה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

קלישאות מן החיים

  לפני כמה ימים חדשות עצובות, קשות וכואבות הגיעו לאוזני על אישה יפיפייה וצעירה כל כך שפתאום ממש במפתיע הגיע אל סוף חייה. מצמרר, מטלטל ומנער. מחשבות על מה עוד תכננה לעשות, מה היו החלומות שלה? מה לא הספיקה להגיד לילדיה,...

תגובות

פורסם לפני 1 month
תצוגה מקדימה

עיצוב חוצה גבולות

את הפוסט הקודם סיימתי בנושא הכנפיים. מיום ליום אני מטפחת אותן, כנפיים אלגנטיות נעימות וחזקות, מציבה לעצמי כל הזמן יעדים אשר אותם אני רוצה לכבוש, ופשוט ללא מחשבות מעכבות אני עטה...

תגובות

פורסם לפני 2 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה