הבלוג של nantelaw

nantelaw

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מפברואר 2020

אני לא זוכרת מתי ואיך ביטלתי את כרטיס הטיסה אבל אני זוכרת שפחדתי שאצטער על זה

20/02/2020

אדוה תמונה 1 לבלוג ראשון
קרדיט לצלמת: נורית שנקר

את כרטיס הטיסה להודו רכשתי בגיל 20 ככל שמועד הטיסה התקרב החלטתי לא לעשות הרבה עם עצמי ובעיקר ליהנות מכלום בארץ.

בבוקר יום חמישי אחד בחודש אוקטובר 2006, חברה שאלה אם אני ספונטנית ואם מתאים לי להצטרף אליה לסידור קטן באזור. אני כהרגלי הסכמתי והצטרפתי אליה.

יצאנו מביתי ובמרחק של כמה דקות הליכה עצרנו. נכנסנו למרכז אקדמי ללימודי משפטים. חברתי סטודנטית למשפטים שם, היא בדיוק סיימה את שנת הלימודים הראשונה והייתה צריכה להסדיר את התשלום לשנת הלימודים השנייה שלה שמתחילה ביום ראשון הקרוב. בזמן שהיא ישבה במדור כספים אני הסתובבתי ומצאתי את עצמי יושבת לקפה וציחקוקים במדור שיווק ורישום עם הצוות.

אחרי הכרות וחיבור עם כל המדור, הציעו לי להצטרף למדור כעובדת או לפחות להירשם ללימודים כסטודנטית. בחיוך רחב ובגאווה אמרתי: “רכשתי כרטיס ואני בקרוב טסה להודו. אבל בכייף נדבר כשאחזור, גם ככה חלמתי כל חיי ללמוד משפטים ולעבוד עם אבא במשרד המשפחתי”. כולם התבאסו וקיבלו זאת בהבנה. לפני שיצאתי, מנהלת מדור הרישום הציעה לי שבכל זאת אמלא טופס רישום והסבירה שכך אכנס למאגר המתעניינים והם יצרו איתי קשר כשאחזור מהודו. הרעיון מצא חן בעייני, רשמתי את כל הפרטים שלי, בשיחת טלפון אחת הצלחתי להשיג ולשלוח להם בפקס את הבגרות, הפסיכומטרי ושאר המסמכים הנחוצים להרשמה והלכנו.

בסביבות השעה 18:00 באותו היום, קיבלתי שיחת טלפון ממספר חסום, עניתי והתבשרתי שהתקבלתי ללמוד משפטים במרכז האקדמי שבו הייתי באותו הבוקר וכל שנותר זה רק לבצע העברה בנקאית. סיימתי את השיחה בהתרגשות כאילו זכיתי בפיס, שכחתי לרגע מי אני, עצרתי הכל ויצרתי קשר עם הבנקאי שלי, ביקשתי ממנו לשלוח כסף לחשבון בנק שקיבלתי. לאחר כשעה שוב יצרו איתי קשר ממדור רישום והפעם ביקשו שאגיע ביום ראשון בשעה 08:00.

את סוף השבוע עברתי בהתרגשות, ידעתי שהתקבלתי ללמוד משפטים ואתחיל ללמוד מיד כשאחזור מהודו. ביום ראשון בבוקר התייצבתי במדור רישום שוב התלוצצתי עם צוות המדור והם לא הבינו למה אני נשארת איתם ולא הולכת לאולם ההרצאות. לא ממש הבנתי מה קורה כאן ובקשתי הסבר. מנהלת המדור אמרה לי: “אדוה יקירה, התקבלת ללמוד משפטים, רדי לאולם הגדול קחי את הסילבוס, מערכת השעות והספרים החדשים שלך ובהצלחה”. עמדתי מולה בשוק, מסתכלת על כולם מנסה לברר אם הבנתי נכון שהחל מרגע זה אני מתחילה ללמוד תואר ראשון במשפטים?

מאז אותו יום שנכנסתי לאולם ההרצאות אומנם לא הגעתי להודו אבל הספקתי ללמוד וללמד גישור, לעשות את התואר הראשון והשני שלי במשפטים ולפתוח משרד עצמאי שעוסק בעריכת דין וגישור משפחתי.

מאז ועד היום אני יודעת שהכל אפשרי, בהינדית אומרים- סאב קוץ’ מילגה.
הכל אפשרי
תמונה: אלבום פרטי

עוד מהבלוג של nantelaw

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

חותמת על חלומות

תמונה: אלבום פרטי אחרי 9 ירחי לידה נולדתי, בת בכורה לזוג הורים צעירים שחלמו להעניק שם פרטי שמתחיל באות אל"ף, החלום התהווה כשהורי רצו המשכיות במשרד עורכי-הדין המשפחתי שאבי...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה