הבלוג של nadlan

nadlan

בוטיק השקעות נדל"ן - msn-nadlan.co.il

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מאפריל 2013

איך בוחרים את חברת הנדל”ן המתאימה עבורכם? שאלה זו מעסיקה רבים אשר נמצאים בתחילת דרכם בשוק הנדל”ן הישראלי. לנו יש המלצה בשבילכם.

10/04/2013

Logo

הצעד הראשון לקראת כל השקעה בנדל”ן מתחיל בבחירת חברת נדל”ן מקצועית שתוכל להציע ייעוץ מקצועי, ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך ומגוון אפשרויות להשקעות בארץ או בחו”ל. השקעה מוצלחת היא כזאת אשר מעניקה למשקיע מענה מלא, היא מאפשרת לו להפיק רווחים בהתאם לצרכים האישיים שלו, לא ליטול על עצמו הלוואות מגבילות ובעיקר לישון בשקט. המשקיעים יוכלו להיות הרבה יותר רגועים כאשר מלווה אותם חברת השקעות מקצועית ומנוסה כמו אם אס אן נדל”ן.

בעבור המשקיעים המתחילים שעדיין לא מכירים את חברת אם אס אן נדל”ן נסביר כי מדובר בחברת השקעות נדל”ן בעלת מוניטין בישראל. משקיעים גדולים לצד משקיעים קטנים יוכלו לקבל מענה מלא מנציגי החברה. כל משקיע זוכה לליווי אישי, מענה לשאלות, שירות ברמה גבוה ומקצועיות בסטנדרטים בינלאומיים. השקעות נדל”ן מניבות דורשות שיקול דעת, לא כדאי יהיה להקל ראש בתחום בו מעורבים סכומי כסף כה גבוהים.

בוטיק השקעות נדל”ן בישראל

במדינה קטנה כמו ישראל מעטות הן ההזדמנויות לאיתור השקעות נדל”ן אטרקטיביות. בכדי לבצע את הרכישות יש צורך בתזמון מתאים וקבלת החלטות מהירה. הצוות המקצועי של אם אס אן נדל”ן מאתר בעבור הלקוחות את הנכסים, מבצע בדיקה מקיפה ורק לאחר בחינת ההתאמה בים הנכס והציפיות של הלקוח מתקדמים אל השלב הבא. מעורבות של נציגי אם אס אן נדל”ן בעסקה מקצרת את התהליך, הלקוח לא ימצא את עצמו מבזבז זמן בבחינת נכסים לא מתאימים.

השקעה בנדל”ן בישראל

ענף הנדל”ן טומן בחובו אפשרות להפיק רווחים באמצעות שכר דירה או באמצעות מכירת הנכס בסכום גבוה מסכום הקנייה. העלייה במחירי הנדל”ן בישראל הופכת את הענף אטרקטיבי להשקעה. מחירי הקרקעות בישראל מאוד גבוהים ובהתאם לכך גם מחירי הדיור. משקיעים שמעוניינים ברווחים מהירים יעדיפו לרכוש דירות להשכרה, משקיעים שמחפשים השקעה מניבה לטווח הארוך יוכלו לרכוש מגרשים לבנייה או אדמות שעתידות להשתלב בפרויקט הפשרת הקרקעות הבא באזור.

הגידול הדמוגרפי התמידי בישראל מבטיח כי יהיה ביקוש רב לפתרונות דיור גם בעוד 20 שנה. משקיעים שבוחרים להשקיע בענף הנדל”ן יודעים כי מדובר בהשקעה יציבה ובטוחה. נציגי אם אס אן נדל”ן בוחנים בכל זאת כל נכס בקפידה ומציגים בפני הלקוח את פוטנציאל הרווחים שמביאה עמה ההשקעה. בהתאם לנתונים הללו מקבלים הלקוחות את ההחלטות המתאימות ומצרפים אל תיק ההשקעות שלהם נכסים נוספים. כדאי יהיה לרכוש כיום נכסים בערים מתפתחות בפריפריה, פרויקטים של בנייה בסמוך למושבים קיימים בשרון, נכסים באזור חיפה ומגרשים לבנייה בכל רחבי הארץ.

msn-nadlan.co.il

עוד מהבלוג של nadlan

תצוגה מקדימה

הבעלים של MSN נדל"ן

אז מי הם הבעלים של חברת MSN נדל"ן? למקרה שתהיתם, הבעלים של MSN נדל"ן הם שניים. האחד הוא גיל מולכו, אדם שכבר עשה דבר או שניים בענף הנדל"ן הישראלי ומתמחה בשיווק פרויקטים. גיל התראיין לאחרונה באתר NRG ופרס את משנתו לגבי השקעות נדל"ן...

תצוגה מקדימה

קבוצת רכישה ברמלה - פרויקט Quatro

הפרויקט החדש של MSN נדל"ן ברמלה - Quatro זה לא סוד שבישראל של היום קשה מאד למצוא דירות מגורים לקנייה בפחות ממיליון שקל. אבל, לא הכל שחור בענף הנדלן הישראלי. חברת MSN נדל"ן הודיעה לאחרונה על ...

תצוגה מקדימה

עם או בלי? להשקיע לבד או דרך מתווך

האם עדיף להשקיע בנדל"ן לבד או באמצעות מתווך? על שאלה זו בדיוק מנסה גיל מולכו לענות בכתבה החדשה שלו באתר Ynet. כמובן שהתשובה משתנה בהתאם למאפייני ההשקעה, אך בהחלט...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה