הבלוג של נדין מרימי

nadinm

לא פשוט להיות רווקה בישראל של שנת 2019. יותר מסובך זה להיות רווקה בת 31 בישראל של שנת 2019

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאוקטובר 2013

בעזרת הרשתות החברתיות כל אחד מאתנו נהפך להיות כתב שמדווח מהשטח בין אם זה חומרים אותנטיים שלו או חומרים שהוא הוריד מהעמוד של השכן כי מה זה משנה? גם ככה כל התחום הזה פרוץ.

אנחנו בוחרים לשתף שמועות כי זה מגניב להיות הראשונים אבל אנחנו בעיקר בוחרים לשתף ויז’אול שיהיה יפה בעין. כי בישראל 2020 למי יש זמן לקרוא? הנתונים של פייסבוק מראים שאנשים נעצרים על תמונה כשהם מגוללים את הפיד שלהם, פחות מ-2 שניות. שזה אומר שיש לנו 2 שניות לתפוס את מי שנתקל במשהו שפרסמנו. וזה ברור שגור של דוב קואלה מצטלם יותר יפה מילד מדמם.

בשבועות האחרונים אוסטרליה מתמודדת עם שריפות ענק וכל העולם קם על הרגלים.

המראה של הגור קואלה שנשרף למוות השאיר את ליבם של עשרות אנשים מרחבי העולם שבור. מפורסמים כמו קיילי ג’נר שביום יום מתקשטת בפרוות, תרמו כספים כדי לעזור לאוסטרליה. בחורה רנדומלית מהעולם הציעה תמונות עירום שלה לכל מי שיתרום כסף לאוסטרליה ובכך על הדרך להגדיל את כמות העוקבים.

אפילו בפיד שלי פייסבוק החליטו לטרגט אותי והתחילו להופיע מלא כתבות על אנשים באוסטרליה שמצילים חיות. הערכות אומרות שיותר ממיליארד חיות נהרגו מהשריפה. שזה מכאיב לי כל כך ומשאיר אותי פה בישראל הקטנה, אובדת עצות.

לפני יומיים נתקלתי בסטורי של בחורה ישראלית ששיתפה תמונה של גור קואלה וזה עיצבן אותי. יכול להיות שליבה יוצא אל המקרה אבל השיתוף נעשה הרבה יותר נוח כשאנחנו מתחבאים מאחורי המקלדת (ראו את אחוז הרווקים בארץ בעקבות כל האפליקציות להיכרויות שהשתלטו לנו על החיים).

 

תמונה של ילדים סורים

מתוך עמוד הפייסבוק של יוניסף ישראל

 

במרחק של שעה וארבע דקות ברכב מטבריה, סוריה נמצאת במצב של מלחמת אזרחים מזה 9 שנים. בהם נרצחים ילדים ונשים והפיד שלי שותק.

שום תמונה או שיתוף כדי לא להיתפס “שמלאני”.

האם במקרה של רצח ילדים ונשים אנחנו עדיין צריכים לתחזק את מלחמת הרגשות בין ימין לשמאל?

ילדי סוריה לא לומדים ומגויסים מגיל צעיר ללחימה בעל כורחם. הם פוגשים את המוות כל יום וצריכים להתמודד איתו ברגע שאחד מהקרובים שלהם נרצח. הם לא משחקים כדורגל או לומדים לרקוד בלט. הם חיים ברחובות ומחפשים רק את הנישה הנכונה שתחמם אותם באותו לילה.

המלחמה בסוריה רחוקה מלהסתיים ובכל תקופה אנחנו מדווחים כי עשרות פליטים מנסים את מזלם ביעדים אחרים.

 

ילדי סוריה

מתוך עמוד הפייסבוק של יוניסף ישראל

 

בתקופות של אסונות ילדים הם הפגיעים ביותר.

ארגון יוניסף הוא אירגון שנוסד ע”י האומות המאוחדות בשנת 1946 בהחלטת העצרת הכללית ומטרתו לעזור לילדים ברחבי העולם.

נכון לכתיבת שורה אלה, יוניסף ישראל הציע את עזרתו לממשלת אוסטרליה והם בוחנים את הדרכים שיוכלו לסייע להם. וגם מתקיים מימון המונים שמטרתו עזרה עבור ילדי סוריה כדי שיוכלו לשרוד את החורף הזה.

 

תתפללו בשביל אוסטרליה ותתפללו בשביל סוריה, גם אם זה מצטלם לכם פחות יפה בפיד.

 

לתרומה עבור ילדי סוריה לחצו כאן

ילד סורי

מתוך עמוד לגיוס המונים עבור ילדי סוריה

 

 

עוד מהבלוג של נדין מרימי

תצוגה מקדימה

אוקיי סטיופד!

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות, זה להסתכל על דברים ולחקור אותם. וכך, מצאתי את עצמי, לא מעט פעמיים, יושבת מול הלוגו של אוקיי קיופד ותוהה איך לוגו כל כך תמים בגוונים של ורוד עם נגיעות של כחול הופך להיות פרק שלם של משחקי...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

רוק 31!

כששואלים אותי לגילי ואני אומרת שאני בת 31 אנשים נדהמים. "את לא נראית", "חשבתי שאת גג בת 25", "איך את שומרת על עור פנים שלך?"אף פעם לא אהבתי להתאפר או למרוח קרמים ואם תראו אותי ברחוב אז תראו אותי רק עם עיפרון שחור, וגם זה לפעמים....

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

הוא חייב להיות לבן

הוא חייב להיות לבן. בזה אני בטוחה. הוא חייב להיות לבן. למה? כי אני שחורה. "הוא חייב להיות לבן, כי אני שחורה" (אלבום פרטי) הוא יהיה אברמוביץ' או כץ או קוסובסקי כי זה נראה...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה