הבלוג של נדיה היבא

מנסה, טועמת, מטיילת וכותבת

עדכונים:

פוסטים: 545

החל ממרץ 2012

מתנדבי עמותת “חסדי נעמי” חילקו השבוע 700 שמיכות למשפחות נצרכות ולקשישים באזור חולון בת-ים

15/02/2014

מתנדבי עמותת “חסדי נעמי” חילקו השבוע כ- 700 שמיכות פוך בעלות של מאות אלפי שקלים למשפחות נצרכות וקשישים בודדים באזור בת ים – חולון כחלק מהפעילות השוטפת של סיוע לנזקקים בתקופת החורף.

מירי יהודה – מנהלת תחנת חלוקה בבת-ים

בעוד הגשם מתעכב, הקור דווקא מורגש היטב ופניות רבות של תושבים הגיעו לסניף חסדי נעמי על הקושי בהתמודדות עם הקור בלילות החורף הבהירים והקרים, במיוחד בקרב משפחות דלות אמצעים כשהילדים לא מצליחים לישון בלילה ולאם אין במה לכסותם. בחסדי נעמי החליטו, בנוסף לפעילות השוטפת של חלוקת סלי מזון למשפחות, להוסיף חלוקת שמיכות כאמור.

בשנת 1984, הקים יוסף כהן את “חסדי נעמי”.כששלח את ילדיו הקטנים לבית הספר, הבחין בילדים המגיעים עם תיקים קרועים ובגדים בלויים ורחמיו נכמרו על המשפחות המסכנות.

כהן, במו ידיו, עבר מבית לבית, אסף מצרכי מזון וחילק אותם לעניים. עם הזמן נוסף מערך התנדבותי שלם, הוקמו מחסני איסוף, פוזרו ניידות לאיסוף מוצרים.
כיום, נתמכים ע”י חסדי נעמי למעלה מ-10,000 משפחות באופן קבוע ועוד רבים נוספים מעת לעת.

הרב יוסף כהן – יו”ר עמותת “חסדי נעמי”

מערך ההתנדבות של “חסדי נעמי” כולל למעלה מ-20,000 מתנדבים ומתנדבות הפועלים בכ-40 נקודות חלוקה ברחבי הארץ.

הארגזים הניתנים למשפחות ולאלמנות הנזקקות, נשלחים ע”י שליח מחברת משלוחים, ע”מ להסוות את מטרת השליחות ולמנוע מבוכה מהאישה והילדים.

על עמותת ״חסדי נעמי״ באתר העמותה: www.naomi.org.il
לדף הפייסבוק של “חסדי נעמי” – כנסו כאן לקישור

כתבה וערכה: נדיה היבא
הצילומים: באדיבות היח”צ

עוד מהבלוג של נדיה היבא

Thumbnail

מתכון להכנת לחוח - קל מהיר וטעים

הפעם , לא כמנהגי, מעלה כאן מתכון שלי להכנת לחוח. המתכון קל להכנה וזכה להרבה מחמאות. במתכון סוד קטן (שכבר לא סוד!!!) להצלחה גדולה. (מקווה ש"זקנות השבט" לא יקראו את הפוסט הזה...) לפני שנים כשטיילתי בריביירה הצרפתית, נכנסו לאכול...

Thumbnail

פריטטת ירקות-ארוחה שלמה במחבת

מה אוכלים??? מהר ועכשיו כי אנחנו רעבים!!! הפריטטה היא שילוב של חביתה עשירה ומשודרגת לבין פשטידה בהכנה מהירה. את הפריטטה ניתן להכין ממגוון ירקות ועשבי תיבול – ממה שיש במקרר,...

Thumbnail

מסעדת ריבר - סניף ראשל"צ

ברשת מסעדות ריבר, טעמים וריחות מהמזרח הרחוק. פה תוכלו לטעום את כל המטבחים האסיאתיים המוכרים והלא מוכרים: התאילנדי, היפני, הויאטנמי, הסינגפורי, הקוריאני, וגם מהמטבח הסיני, על כל מחוזותיו הקולינריים. ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים