הבלוג של שרון

shar

אסטרולוגית ומיסטיקנית חובבת. מזל טלה.

עדכונים:

פוסטים: 48

החל מיוני 2014

האם יש קשר בין הסוגים השונים של האף ובין ההתנהגויות או האישיות של בעל האף?
למרות שרוב האנשים מאמינים שאין מערכת יחסים כזו, ניתן להגיד שכן קיים סוג של קשר כזה.

אף קעור/ מופנה מעלה

אף קעור ואף מופנה כלפי מעלה מתייחסים לאותה צורת אף שכוללת מעין גומה בחלק האמצעי של האף, שמופנית כלפי מעלה, וכן קצה אף מזדקר (דומה מעט לאף סולד). אם הגומה מתעקלת בעדינות, רוב האנשים ימצאו סוג אף זה כמאוד אטרקטיבי. אף שהגומה שלו עולה למעלה בצורה מוגזמת, יכול להסתדר בעזרת ניתוח פלסטי.
אישיותם של אנשים עם סוג אף כזה: מרילין מונרו הייתה בעלת אף המופנה מעל כלפי מעלה. אנשים עם צורת אף כזו הם לעתים קרובות מאוד אופטימיים, אדיבים ומלאי אופי. חברים ובני משפחה של אנשים שיש להם אף מופנה מעלה, יזכו ליהנות מהאהבה, התמיכה וההשקעה של האנשים האלה. יש להם התלהבות רבה שלא נגמרת מדברים חדשים ומחוויות. זהו מאפיין של אנשי הרפתקאות מיניות, למרות שהם מחזיקים מעמד טוב מאוד גם במסגרת הנישואים.

171018433_f62dffc52d_z

אף ישר/אף יווני

אף ישר לעתים קרובות מגיע עם נחיר שהוא צר וקצה אף מחודד. רוב האנשים רוצים אף ישר, אבל אם גב האף ארוך מאוד, הוא הופך להיות לא אטרקטיבי. חלק מהאנשים שיש להם בבירור אף ישר הם שון פן ואדמירל נלסון. אף ישר הוא ללא כל עקמומיות או שקע במרכזו.
אף ישר מכונה לעתים קרובות אף יווני. אנשים בעלי אף ישר נחשבים למאוד אינטליגנטיים ובעלי השראה. הם בעלי מחשבה רציונאלית וישמשו פרטנרים מושלמים בעתות משבר. כמו כן, הם לרוב שולטים ברגשותיהם.

אף נשרי/אף רומי

אף רומי מאופיין על ידי בליטה היוצאת החוצה הרחק מהפנים, באזור המרכזי של האף. כדי לקבוע שיש למישהו אף רומי, יש לראות גשר אף בולט מאוד שהוא כפוף או מעוקל. האף נראה כמו וו בגלל אותו גשר בולט.
לאברהם לינקולן למשל היה אף רומי, אז מהי האישיות של אנשים עם סוג כזה של אף?
אנשים עם אף נשרי או אף רומי נחשבים לעתים קרובות כמנהיגים גדולים. אף נשרי מעיד על שיקול דעת ואישיות חזקה מאוד. בעלי אף נשרי אמנם טובים בלהשפיע על אנשים אחרים, אבל הם לא ימהרו לקבל החלטות. הם יכולים לגייס בקלות אנשים לפעול ולארגן דברים ביעילות, אך לא באגרסיביות.

אף סולד/אף קטן

אף סולד נוטה להיות קטן יותר בגודל וגם נוטה להיות מורם. ברוב המקרים, קצה האף הוא לא שטוח ולא עגול, והקצה שלו שמורם מעט מעלה, יכול לעשות רושם של התנשאות. וויין רוני ומוחמד עלי הם דוגמה לאנשים שיש להם אף סולד.
עם זאת אם נסתכל על אישיותם של אנשים עם אף סולד, נבין שמדובר באנשים שנונים וזריזים גם מבחינה פיזית וגם מבחינה מנטלית. לעתים קרובות הם מגיבים מהר מאוד, אם כי לעתים התגובות שלהם עשויות להיות נחפזות מדי ועלולות לגרום להם להיות קצת אגרסיביים.
אף סולד נחשב לצורת האף המושכת ביותר.

אף גדול

סוג זה של אף הוא ארוך מאוד ולעתים קרובות בעל בסיס רחב מאוד, כמו האף של ברק אובמה למשל. אנשים בעלי אף גדול תמיד מחפשים דרכים חדשות להתמודדות עם בעיות, הם מאוד סקרנים ורחבי אופקים. כמו כן הם כריזמטיים ויודעים לשאוב אליהם אנשים בזכות אישיותם. הם טובים בלהביע את עצמם מבחינה רגשית ולעתים הרגשות שלהם יכולים להיות מעט מפתיעים. אם אתם מכירים מישהו עם אף גדול, בטח שמתם לב שחלק מהתכונות שציינו קיימות אצלם.

אף מעוקם או אף נשרי

אף נשרי מאופיין בעיקול באמצע האף ובקווי מתאר חדים. אם תביטו באף נשרי מהפרופיל, (למשל כמו אצל ג’ון לנון) תוכלו לראות שהוא דומה למאוד למקור של נשר ומכאן שמו.
אנשים שיש להם אף נשרי נוטים להיות אינדיבידואליים והם אינם מושפעים מהחברה. הם אינם זקוקים לאישור של אנשים אחרים ואינם מודאגים לגבי מה שאנשים חושבים עליהם. הם מאוד מאושרים כאשר הם נמצאים במרדף אחר מטרות או פרויקטים משלהם. אלו כמה מהתכונות הייחודיות שמיוחסות לאנשים בעלי אף נשרי.

אף גלי

צורתו של האף הגלי נובעת בעיקר מעיוותים או פציעות, כאשר מדובר בעיקולים או גבנוניות באף. מלבד פציעה, אף גלי יכול להיווצר כתוצאה מגנטיקה ולעתים הוא נקרא אף מתאגרף, כמו אצל אוון ווילסון. בגדול, אנשים עם אף גלי בדרך כלל נחשבים לכיפיים ואהובים באישיותם.

כבר גיליתם איזה סוג אף יש לכם?
אם אינכם מרוצים מצורת האף שלכם, דעו שסוג האף – וסוג האישיות – אינם גזרה משמיים. כיום ניתן לשנות את צורת האף בהליך כירורגי קצר, ולהתאים אותו למבנה הפנים ולאישיות.

למידע על ניתוחי אף: http://www.telavivplastic.com/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%97%D7%99-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%97-%D7%90%D7%A3/

עוד מהבלוג של שרון

תצוגה מקדימה

על מה אנחנו חולמים כשאנחנו חולמים על בריחה?

חלמתם פעם שאתם מגיעים לריאיון עבודה חשוב ומגלים באיחור ששכחתם להתלבש? מסתבר שזהו אחד החלומות הנפוצים ביותר, בעיקר במצבים מלחיצים כמו עבודה חדשה או תחילת מערכת יחסים....

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

האם תחזיות יומיות יכולות להיות מדויקות?

אנשים שמאמינים באסטרולוגיה פותחים את הבוקר בקריאה של ההורוסקופ היומי. אנשים אחרים צוחקים על התחזיות האלה, אבל כולם סקרנים לגבי האמינות שלהן, בעיקר של התחזיות...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אהבה משמים או איך עובדת התאמה אסטרולוגית

נהוג להניח שהזוגות המתאימים ביותר חולקים דמיון באופי ובטמפרמנט, אבל במציאות הזוגות הכי מתאימים הם דווקא אלו שדומים בתחומים מסוימים והפוכים בתחומים אחרים. האסטרולוגיה מחלקת את בני האדם לקבוצות לפי תכונות אופי משותפות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה