הבלוג של ritab

MyOwn

ritab

עדכונים:

פוסטים: 41

החל מיוני 2010

במחקרים במעבדה , תמצית הגרביולה הוכיחה יכולת להרוג כמה סוגים של תאים סרטניים, תאים שהרפואה הקונבנציונאלית הגדירה כעמידים בפני תרופות כימותרפיות.

24/12/2013

גרביולה, הידוע גם בשם Soursop או Guanabana ואפילו Paw Pawis ברזילאי – הוא צמח רב עוצמה שהאינדיאנים הילידים של דרום אמריקה משתמשים בו כבר מאות שנים לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף.

גרביולה הוא עץ הצומח ביערות הגשם של אפריקה , דרום אמריקה, ובדרום מזרח אסיה והוא קרוב משפחה של פרי האנונה האקזוטי שאנו מכירים.

שמו המדעי הוא אנונה מוריקטה ובמדינות רבות, אנשים משתמשים בקליפת העץ , בעלים, בשורש, ובפירות של העץ כתרופה מסורתית כבר המון שנים.

המרכיב הפעיל בעץ הוא פיטו כימיקל שרק לאחרונה מחקר לעומק על ידי ארגונים החוקרים צמחי מרפא הצומחים ביערות הגשם. תוצאות המחקרים פורסמו על ידי הגופים המוסמכים לכך ומשם לתוכניות הטלוויזיה האמריקאית העוסקות בבריאות ורפואה אלטרנטיבית הדרך היתה קצרה, וההתרגשות החלה.

גרביולה (soursop) תוצאות מחקרים

במחקרים במעבדה , תמצית הגרביולה הוכיחה יכולת להרוג כמה סוגים של תאים סרטניים, תאים שהרפואה הקונבנציונאלית הגדירה כעמידים בפני תרופות כימותרפיות.

בנוסף הוכיחו המחקרים כי הגרביולה מחזק את המערכת החיסונית ומשפר משמעותית את מצבם של חולים במחלות אוטואימוניות, מחלות כשל חיסוני ומחלות כרוניות הקשורות לתפקוד תקין של תאי הגוף.

חייבים לציין שבשלב זה עדיין לא בוצעו מחקרים נרחבים בבני אדם, אז איננו יכול לקבוע חד משמעית שצמח הגרביולה אכן יכול לשמש כטיפול לסרטן או למחלות כמו קרוהן, טרשת נפוצה, זאבת או פיברומאלגיה… לפחות עולם הרפואה הקונבנציונאלית עדיין לא החליט כך.

ועדיין, עולם הרפואה האלטרנטיבית סוער והמוני אדם הסובלים ממחלת הסרטן מחליטים להשתמש בגרביולה כתוסף תזונה תומך לטיפולים הקונבניונאלים במחלת הסרטן.

עוד חשוב לציין כי שעל מנת ליהנות ממקסימום פוטנציאל הריפוי של הצמח יש לקחת אבקה של הצמח ממקורות איכותיים.

איפה אפשר לקנות גרביולה?

הגרביולה אינו מגיע לשווקים בארץ בצורתו הטבעית, למרות שהיא קרוב משפחה של האנונה שאנו כן יכולים למצוא אצל הירקן, אך ניתן לרכוש אותו באמצעות האינטרנט ולקבל את ההזמנה בדואר.

ניתן להזמין קפסולות גרביולה מצמחים שגדלו ביערות הגשם בברזיל. כמוסות ג’לטין צמחי ובהן 100% גרביולה טהורה שניתן לקחת ללא מרשם רופא.

היצרן האמריקאי של כמוסות הגרביולה כל כך בטוח ביעילות המוצר שלו שהוא מציע החזר כספי תוך 90 יום מתאריך ההזמנה במידה שהקונה אינו שבע רצון.

אז אם חלילה אתם או מישהו שאתם מכירים סובל ממחלת כשל חיסוני, מחלות אוטואימוניות, או סרטן, ומעוניין לנסות את כדורי הגרביולה, כדאי להקליק כבר עכשיו על הקישור למטה, לקבל פרטים נוספים לגבי המוצר ואופן הזמנתו, להתייעץ עם הרופא המטפל ואז לחזור לכאן, להקליק שוב על הקישור ולהזמין את כדורי הגרביולה הטבעיים ישירות מהיצרן המקורי שלהם בארה”ב.

הכדורים נקראים פלטינום סאורסופ ומומלץ לקחת שני כדורים ביום כדי לקבל בסך הכל 1000 מג’ליום של גרביולה ברזילאית טהורה.

גרביולה soursop

למידע נוסף הקליקו כאן

כמובן שכל האמור כאן אינו מהווה אבחון או התוויה רפואית ואינו מחליף טיפול רפואי או חוות דעת רפואית מוסמכת.

לבריאותכם, חברים.

עוד מהבלוג של ritab

Thumbnail

דיאטת פטל - מה הרעש?

בכתבות על דיאטת הפטל התחלתי להיתקל לאחרונה. "אנשים קוראים להם שם "כדורי הפלא". אנשים מתארים את הפעולה של כדורי דיאטת הפטל כמילים "שאיבת שומן בבקבוק". המוצר אזל מהמדפים והיצרנים מתקשים לעמוד בדרישת השוק." דיאטת פטל - מה...

תגובות

פורסם לפני 8 years

גרסיניה קמבוג'יה - לרזות בלי לעשות דיאטה?

קבעתי עם שוש לקפה אחרי שלא התראינו כמה חודשים. היא אמרה לי שכשאראה אותה ודאי אשים לב לזה שהיא רזתה... 5 קילו... שמחתי בשבילה. כשנפגשנו אכן אפשר היה לראות את ההבדל. אבל כשישבנו בקפה היא אכלה ארוחת בוקר עשירה בלי שעשה רושם שהיא...