הבלוג של Lihi Nachmias

My Life in Words

מצויידת בתואר ראשון בתקשורת, תעודה של סטייליסטית אופנה ותואר בלתי רשמי של מכורת טלוויזיה ומתרגשת ממוזיקה טובה. קוראת ספרים שאפשר להחזיק ביד ולהתכרבל איתם. בסופו של יום אוהבת לכתוב על כל מה שכתוב עד לכאן :)

עדכונים:

פוסטים: 67

החל ממרץ 2013

הרימו את ספלי הקפה שלכם גבוה גבוה, לכבוד הבשורה שעוברת ברשת כמו דניש חם ומתוק, שיצא הרגע מהתנור בדיינר של לוק: לורליי ורורי גילמור חוזרות לחיינו. ולא, אני לא מדברת על שידורים חוזרים אלא, על מיני סדרת המשך על חייהן של הבנות הכי מגניבות בסטארס הולו.

29/10/2015

הכיבוד עלינו' מחכים שתחזרו. מתוך: אתר Vareity

הכיבוד עלינו, מחכים שתחזרו. מתוך: אתר Vareity

איימי שרמן- פלדינו היא לבטח אחת הנשים האהובות ביותר בשבוע האחרון ונט-פליקס הוא  המקום החם להיות בו. הרשת אישרה שהיא תפיק את מיני סדרת ההמשך לבנות גילמור, שהיתה להיט רציני משנת 2000-2007. לטובת מי שלא בעניינים, תזכורת קלה: סדרה קומית-דרמתית המתמקדת  בלורליי גילמור (לורן גרהאם) בת 32 לערך, מנהלת בבית מלון מקומי “האינדיפנדנט” ולימים נכנסה לשותפות עם חברתה הטובה והקימו אכסנייה  משלהן בשם “דרגון פליי” (שפירית).  בנוסף להיותה אשת קריירה, היא אם חד הורית למתבגרת מחוננת בת 16 – רורי (אלכסיס בלדל), שבלא מעט מובנים היא כמו שיבוט קטן ושנון שלה. מערכת היחסים הייחודית בינהן, מושתתת על העובדה שרוב הזמן  הן מתנהלות כמו שתי חברות טובות מאשר אם ובת.
ההבדל הקטן בשנים, הוא תולדה של הריון לא מתוכנן מהחבר בתיכון, כריסטופר היידן (דייויד סטקליף). לורליי סרבה להתחתן וגדלה את התינוקת לבד, בניתוק מהוריה האמידים שלא הסכימו עם הצעד ונוצר ניתוק מוחלט.  שמה של רורי אגב, הוא שם חיבה וקיצור לשמה המלא – לורליי, בדיוק כמו אימה. הסדרה על כל 7 עונותיה, מלווה את עלילות הבנות בעיירה הקטנה סטארס הולו, קונטיקוט, כשמסביב דמויות משנה חביבות עד מבריקות, המהוות עבורן משפחה לכל דבר: החל מסוקי השפית עד לפטי מנהלת סטודיו למחול.

סדרת הקאלט המקסימה נחרתה בזיכרון, הודות לדיאלוגים השנונים שנאמרו בקצב דיבור שעובר את המאה קמ”ש בלי להתאמץ ועדיין מצליח להיות ברור ולעביר את המסר והשילוב של אזכורים אייקונים של סרטים, סדרות, מוזיקה, אושיות מפורסמות וכדומה.  ואגב מוזיקה, את שיר הפתיח  הקליט” Where you lead” של קרול קינג , הייתי מזמזמת נון-סטופ.

אז איך זה יהיה בפועל: שרמן- פלדינו גילתה שמדובר במיני-סדרה של ארבע פרקים, שתספר את סיפורן של הדמויות בתקופה הנוכחית החל מהפרק הראשון. כלומר, כ 8 שנים מסיום העונה האחרונה
וכל פרק יהיה באורך 90 דקות כל אחד.  למה רק ארבע, אתם שואלים? הפלאדינו’ס (איימי ודניאל פלדינו, המפיק ושותף לכתיבה) החליטו שלכל עונה בשנה יהיה פרק שמייצג אותה, בהתאמה לשורה בשיר הנושא:  ”..Winter, spring, summer or fall, all you have to do is, call My name..”. חמוד.

המגעים עם הדמויות הראשיות עדיין בשיאם וטרם פורסם אישור השתתפות מצד לורן גרהאם, אלכסיס בלדל, סקוט פיטרסון (לוק דיינס), מליסה מקארת’י והשאר. אז עד שנזכה לציוצים המבשרים על אישורים סופיים (כי ככה מבשרים היום על סקופים. ע”ע טוויטר) שהחבורה העליזה חוזרת בהרכב מלא; החלטתי להרים את הכפפה ולהתייחס דווקא  לדמויות המשנה האהובות שהקיפו את בנות גילמור לדורותיהן, והכרחי שיחזרו. כמו גם כמה דמויות שנשמח לארח לפרק או שניים, על מסך הטלוויזיה שלנו.

שובן של דמויות המשנה: 
♥ מישל - העובד הצרפתי של לורליי במלון, הוא הוכחה מקסימה ונרגנת להפליא, למשפט “אין תפקידים קטנים, רק אנשים קטנים”. לפעמים היה נדמה שהמלון מנוהל ע”י שני אנשים בלבד, הוא ולורליי ובכל פעם הוא גנב את ההצגה בנרגנות שלו. את דמותו שיחק יאניק טרוסדייל שדי נעלם מהרדאר, ומקווה שישכיל לומר “כן” ולשוב להצחיק אותנו.
♥ סוקי סנט ג’יימס - השפית המתוקה המהוללת וחברתה הטובה של לורליי. למליסה מקארת’י שגילמה אותה, יש את הכישרון להופיע בתפקידים משניים ולגנוב את ההצגה, דוגמת מסיבת רווקות.
מאז הופיעה בסרטים נוספים, כגון: עצבניות אש לצד סנדרה בולוק וזהות גנובה לצד ג’ייסון בייטמן ולככב בסדרה משלה – מייק ומולי. סוקי9 היא הסיידקיק שגונב את ההצגה עם קסם אישי, תובנות, ואוכל מעולה.
♥ אמילי גילמור - אורח החיים של לורליי הוא לא הדבר שאימא אמילי הכי גאה בו. היא הקונטרה המיואשת, עם חיי החברה והפאסדה האמידה והמתנשאת והצקצוק התמידי, למראה ההתנהגות של לורליי. וישנו גם חוסר הנחת, כשהיא רואה את רורי הולכת בדרכה לעיתים קרובות והעצב על כך שאין לה את מערכת היחסים הזו עם בתה. קלי בישופ השחקנית, וידאה בכשרון רב שאמילי תכנס ללב, היא הרי בת גילמור, לכל דבר ועניין.

 תפקידי אורח הכרחיים:
לוגן הנצברגר (מאט קזוצ’רקי) - 
  מבין 3 בני הזוג המשמעותיים בחייה של רורי, לוגן הכי מצא חן בעיני: היה חלק משמעותי בשלב הבוגר שלה באוניברסיטה. חבר באחווה סודית אקזוטית, עם  עסק משלו ודירה שאליה עברה בשלב מאוחר יותר. תכלס, הם נראו טוב ביחד, גם הוא חשב ככה ובצעד ג’נטלמני שנלקח מספרות המאה ה 19, ביקש את ידה מלורליי. שורה תחתונה:  נוכחות חובה. קארי יכול להעביר תיקים לאלישיה פלורק ולצאת משיקגו לחופשה קצרה ללא תשלום.
 ג’ס מריאנו (מילו ונטימיגאליה) - הילד הרע, המגניב, האינטלגנטי והאחיין של לוק. אני משוכנעת שויגו  נראה היום לא פחות ממה שנראה אז. מצדי שרורי תתקל בו ברחובות ניו-יורק, בשעת שיא בדרך לראיון אצל בלומברג, או תגלה שהוא בעל הוצאה לאור, כל דבר שיחמיא לרזומה וישאיר אותו בסביבה, תודה.
אפריל (ונסה מראנו) - זוכרים את הבת של לוק, ילדה חנונית חמודה שנפלה עליו מאיזה סטוץ? ונסה מורנו שגילמה אותה בזמנו, גדלה והפכה לשחקנית נהדרת עם תפקיד ראשי בסדרה (“הוחלפו בלידתן”). נא לכתוב תפקיד לפרק אחד לפחות. התחושה שלי: היא נהפכה לצעירה מגניבה לחלוטין (כי זה כנראה גנטי ..;)).
פריס גלר (ליזה וויל) - עורכת סוציומטית במיל’ של עיתון צ’ילטון, הנמסיס של רורי בכל תקופת בי”ס ואיך שהגלגל מסתובב – נהייתה לשותפה למגורים באוניברסיטה בשלב מאוחר יותר. פריס הבלונדינית, גדלה אף היא אל מול עיננו, מכשילה וממררת את חייה הבוגרים של רורי ו”נרגעה” יותר, לכשכף רגלה נכנסה בשערי ליגת הקיסוס של האוניברסיטאות: ייל.  בדומה למישל, גם פה הרשעות והעוקצניות, היא דבר שהתרגלנו אליו ואפילו הצלחנו לחבב.
ליין קים (קאיקו אג’נה) - החברה הכי טובה של רורי, שבדומה לסוקי, לקחה את תפקיד הסיידקיק כמה צעדים קדימה ונצצה לא פחות מחברתה החרשנית. בעיקר זכורה מערכת היחסים עם אימה הקשה והמסורתית, שהביאו ללא מעט אתנחתות קומיות.

* מישהו מהקאסט של הורים ממשרה מלאה - כן זה קיטשי לגמרי, אבל אני פראיירית של איחודים מחדש. קוסמת לי העובדה המשעשעת שנציג ממשפחת ברייברמן, מהסדרה האחרונה שבה שחקה גרהאם, יקפוץ לביקור אורח בסטארס הולו ו/או הרטפורד, לא ממש משנה באיזו צורה. רצוי: מיי ויטמן, שגילמה את בתה המגניבה, אמבר או בוני בדלייה שגילמה את אם המשפחה, קמיל.

עד שנזכה לעוד סקופים מעודדים מההפקה, או אישורים מאושרים, מהשחקנים שיצהירו שהם חוזרים לנעלי הדמויות האהובות, קטע מהאיחוד שהתקיים באוסטין, טקסס לציון 15 שנה לסדרה עם קטעים מהסדרה שזורים בפנים.

[youtube pGJ-utLuqGo nolink]
שיר הפתיחה הנוסטלגי

[youtube Zdd7REkQoCU nolink]

 למה ולמי אתם הכי מצפים כשהסדרה תחזור? הלכתי לעשות מרתון צפייה, תשובות אפשר להשאיר למטה בתגובות :)

 

© AceShowbiz.com

© AceShowbiz.com

 

עוד מהבלוג של Lihi Nachmias

Thumbnail

דלתות מסתובבות: חנויות, זיכרונות וחוויות

   סגירת מעגל קשה להאמין שבערך משנת 2009 לא הייתי בעיר שנמצאת במרחק נסיעה של פחות מ 20 דק' מהקריות. לא בתוך העיר ממש בכל אופן, עקפתי אותה מסביב לא מעט ובהזדמנויות שונות...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

החיים על פי בילי

ערב של כיף היה לי בשני בערב השבוע.  ערב בנות של ממש, עם שתי חברותי הטובות ובת דודתי בהשקת המחזמר בתאטרון חיפה. ההנאה החלה כבר בפינוק של ההתחלה, עם מזנון קינוחים...

Thumbnail

צ'ק ליסט לחלומות: הרשימה ואני

"לפני שנתחיל, קומו כולם מהכיסאות ותסתכלו מתחת לשולחן. תמצאו ששמנו משהו שם (החניכים מוציאים פיסת נייר מקופלת, שמתגלה לשמחתם כשטר של דולר). מה למדנו מהתרגיל הזה? שצריך...

תגובות

טופ 20 - בלוגים