הבלוג של אורית בראון אגמי

מאי בלוג

יועצת תקשורת, בעלים ומנהלת של בראון תקשורת, בלוגרית פעילה ובועטת.

עדכונים:

פוסטים: 177

החל ממאי 2010

במסגרת הרי-סטרט שלי לחיים, שכלל שינוי בכל תחום אפשרי (חוץ מהאמהות שנשארה כשהיתה) – נפגשתי עם קבלן שיפוצים שבא לשפץ את הקן החדש שאני בונה. האיש הגיע אליי מקריית מלאכי, העיר ממנו בא אקס-נשיא האנס-קצב. הוא בא מהפריפריה  לבועה שלי בשיינקין והתנייע בתוך הרחובות החד סטריים הרבים בתל אביב בלי ווייז, תוך שהוא עוצר ושואל אנשים לכיוונים.  תל אביב  עבורו זרה ומוזרה. אני, שנעשיתי קצת כמו ניו-יורקרית, מרגישה בבית בתוך הבועה הזו,  נראה לי משונה שיש מישהו שלא יודע איפה זה שיינקין, אבל למה שידע? מה המשמעות של שיינקין למי שגר בפריפירה. אנחנו חיים בללה לנד פה. מודה.

אחרי שעשינו עסקים וחתמנו על נייר, דיברנו  פוליטיקה. אמרתי לו שאני מתנדבת במטה של משה כחלון, כי אני חושבת שהוא עשוי מחומרים של ראש ממשלה.  הוספתי, שלהבנתי משה כחלון הוא הצדיק בסדום של מדינת ישראל.  כשדיברנו, התבלבלתי בינו לבין קבלן אחר שבחנתי ההעסקה שלו עם השם האשכנזי המובהק: רוזבלום. הקבלן מקריית מלאכי נעלב: “אני לא אשכנזי ושם המשפחה הוא לוי” תיקן אותי.  הוא  לא הסתיר שאיננו מתלהב מאשכנזים. לי הוא עשה הנחה, למרות שאני אשכנזיה, אמר, אני נחמדה ולא מתנשאת.

לוי מקריית מלאכי אמר לי שהוא הצביע ליכוד כל חייו ועכשיו הוא לא מסוגל. “אני לא יכול להצביע ביבי. הוא  פחדן שלא עושה כלום בשביל אף אחד במדינה הזו. הדבר היחיד שהוא עושה זה לקדם את ההשארות שלו בכסא. במלחמה הוא כל הזמן התקפל ומתו חיילים סתם. כל הזמן הפסקות אש. הם אלה שקבעו איך הולכת המלחמה לא אנחנו. זה בגלל שהוא פחדן”

לוי הסכים איתי לגבי משה כחלון. הוא אמר שאני צודקת שמשה כחלון הוא בן אדם, אמיתי, ישר, אחד שעושה את העבודה, צנוע לא רודף כבוד כמו ביבי “הוא קיבל את משרד התקשורת ותראי מה עשה בשבילנו. הוא בשביל האנשים, לא בשביל עצמו. לפני שקיבל את משרד התקשורת היה לי חשבון סלולאר של אלפי שקלים, עכשיו אני משלם חמישים שקל בחודש. עשה לי שינוי  בעסק. יותר קל”

דיברנו גם על אולמרט. לוי אמר שדווקא בעניין של הערבים אולמרט היה בסדר אבל שהוא גנב ושזו בושה גדולה שהוא היה ראש ממשלה וגם שמנהלת לשכה של ראש ממשלה היא אישה  עלובה, סרסורית לדבר עבירה. “עברתי ליד ההולילנד הזה. כמה בטון שפכו שם, איזה מכוער. רואים שזה עבריינים”.

“ בקריית מלאכי יצביעו לכחלון, אני אביא לכם מאות אנשים”. הבטיח, לחץ את ידי וחזר לפריפריה.

 

משה כחלון. צדיק בסדום

משה כחלון. צדיק בסדום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אורית בראון אגמי

תצוגה מקדימה

גירושים מאוחרים

גדעון סער, פוליטיקאי, הוא לא יספר לכם מה קורה מאחורי החזות המושלמת של זוג שני ילדים וכלב שחיים יחד באותו בית - כלפי חוץ מדובר באידיליה. אני אספר לכם. סער, שר החינוך שלנו (!), נפרד מאישתו אחרי 20 שנות זוגיות משותפת, אני נפרדתי...

תצוגה מקדימה

מסע מיוסר של ג'ינג'ית

בחורה יפיפיה עם שיער ג'ינג'י לוהט ותספורת חצופה -  ישבה בשולחן לידי בקפה ביאליק. בשלב מסויים,  פנתה אליי האדמונית וביקשה שאשמור לה על התיק,  היא רוצה ללכת לשרותים. שאלתי מה לדעתה מונע ממני לקחת לה את התיק ולהעלם. ענתה...

תצוגה מקדימה

אישה חצי אישה

פירוק אישה על במה. "פרדוקס" בתיאטרון תמונע בהצגה פרדוקס, המועלית בימים אלה בתיאטרון תמונע, מתמודדת המחזאית והבמאית שרון שטרק באומץ ובכשרון רב עם התפר שבין מציאות לדמיון, הזייה למחשבה, ממשות לתעתוע ובשאלות מי הוא האדם...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה