הבלוג של מתי יקירה

myakira

[email protected], נייד: 052-5221035,

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2013

תאי גזע בשרות הקוסמטיקה

חלק ב’ לראיון עם ד”ר אמזלג בנושא מהם תאי הגזע (המשך לבלוג קודם)

קתרין : אני רוצה לדבר קצת יותר על תאי הגזע ותפקידם באנטי אייג’ינג כמו שהזכרת .

ד”ר אמזלג : כן. תאי גזע הוא נושא מרתק היום. זה נושא חם מאוד אבל גם מאוד מבטיח. לדעתי , זו מהפכה חדשה בתחום הרפואה. המהפכה האחרונה שהייתה לנו קרתה במהלך המלחמה, כאשר האנטיביוטיקה הומצאה. מזה ועד היום, לא היה גילוי גדול כזה. אבל היום , התברר כי תאי גזע יכולים לעשות הרבה בגוף שלנו. אנחנו צריכים להבין מה משמעות הדבר תאי גזע . למעשה, התא הראשון שיש לנו , כשאנו נוצרים , הוא מה שאנו מכנים הזיגוטה , הוא שילוב של spermatozoid ו ovula [ sp ] , אשר מייצר את התא הראשון. אנחנו קוראים לזה תאי הגזע העובריים.

ואז מהר מאוד אחרי שלושה או ארבעה ימים , תאי גזע עובריים אלה הופכים לתאי גזע בוגרים. אז מה הם עושים? תאים אלה מסוגלים להיות כל מה שאנחנו. אם צריך, התאים האלה יהפכו וך לתאי מוח או תאי לב או תאי שריר , הם יכולים לעשות את זה. תאי גזע אלו הוא  יכולים להתרבות מאוד, מהר מאוד .

מה שקורה הוא שבמהלך ההריון , הגוף צריך להיבנות , וזה מה שתאי הגזע הם עושים. כעת, לאחר מכן, כאשר אנחנו נולדים , אנחנו שומרים מאגר של תאי גזע למקרה שאנחנו צריכים  תאים טריים. וזה מקום שבו המהפכה מגיעה, כי עכשיו אנחנו יכולים לקחת תאי הגזע האלה מהגוף שלנו, בעצםמ השומן או מחבל הטבור או ממוח העצם , ומחדש להזריק תאים אלה בכל מקום שאנחנו רוצים, מה שאומר שלא יותר תחליפים – כמו תחליפי הברך . הם יכולים לעשות את זה גם ללב. הם יכולים לעשות את זה גם לעיניים. כבר טופלו אנשים שהיה להם עיוורון על ידי תאי גזע.

קתרין : מעניין. יש הרבה יישומים , ולא רק עם אנטי אייג’ינג.

ד”ר אמזלג : הו, הרבה ! הרבה יישומים שונים. הרבה , כן.


המשך יבוא………

עוד מהבלוג של מתי יקירה

Thumbnail

השקה עולמית - מסכה להעלמת קמטים!

אז זוהי הבשורה החדשה !! חם מהתנור !! השקה עולמית !!! הבשורה החדשה מבית ד"ר נתן ניומן וג'נס גלובל. מסכה להעלמת קמטים באפקט...

Thumbnail

קוסמטיקה של האנטי אייג'ינג חלק-ד'

קתרין : הטכנולוגיות שאתה מתאר  מאוד מרגשות.  אנטי אייג'ינג הוא ענף גדול ומעניין, וכל אחד כשהוא או היא מגיעים לגיל מסוים הוא בפוטנציאל מעוניין  באנטי אייג'ינג. מתי הציבור הרחב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים