הבלוג של מתי יקירה

myakira

[email protected], נייד: 052-5221035,

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2013

מתוך ראיון שהיה לד”ר אמזג ברדיו אירופה קתרין : תודה על האזנה לרדיו מקצועי בריאות . השם שלי הוא קתריןו היום, אני מצרפת מומחה לאנטי אייג’ינג, ד”ר ויליאם אמזלג . כיום הוא מנהל הכללי של האיחוד האירופי, וחבר במועצת המנהלים ובוועדה הרפואית המייעצת של ז’אנס גלובל. ז’אנס גלובל היא מותג אנטי אייג’ינג ואיכות חיים מובילה המתמחה במוצרים ושירותים של אנטי אייג’ינג והתחדשות , עם נוכחות בלמעלה מ -85 מדינות . ברוך הבא לתכנית שלנו, ויליאם.

05/09/2013

מתוך ראיון שהיה לד”ר אמזג ברדיו אירופה

קתרין : תודה על האזנה לרדיו מקצועי בריאות . השם שלי הוא קתריןו היום, אני מצרפת מומחה לאנטי אייג’ינג, ד”ר ויליאם אמזלג . כיום הוא מנהל הכללי של האיחוד האירופי, וחבר במועצת המנהלים ובוועדה הרפואית המייעצת של ז’אנס גלובל. ז’אנס גלובל היא מותג אנטי אייג’ינג ואיכות חיים מובילה המתמחה במוצרים ושירותים של אנטי אייג’ינג והתחדשות , עם נוכחות בלמעלה מ -85 מדינות . ברוך הבא לתכנית שלנו, ויליאם.

ד”ר ויליאם אמזלג : תודה לך . שלום .

קתרין : עכשיו , אתה יכול להתחיל על ידי שתאמר לנו , מה הם שלושת הגורמים העיקריים להזדקנות מוקדמת ?

ד”ר אמזלג : הכל סובב סביב ה-DNA. הזדקנות מוקדמת עומדת תמיד ביחס ישר לנזק לדנ”א.
הדבר הראשון הוא
, שיש חמצון, מה שאנו מכנים glycation , הוא התוקף … והדנ”א למעשה הוא המותקף כל יום , מיליוני פעמים ביום כל יום . הדבר הנפלא בגוף שלנו הוא שגם אם ה-DNA שלנו מותקף מיליון פעמים ביום, אנחנו יכולים לתקן את זה באותה מהירות בה הוא וניזוק .

אבל, יכולת זאת טובה עד גיל 30 , או עד גיל 35. אחרי גיל זה, “שירות התחזוקה”  לא טוב כמו שהיה בעבר, וכתוצאה מכך, מה שקורה הוא , שה-DNA הפגום, בכל פעם שיש לנו שכפול התאים ,השכפול לא תקין והוא לא מושלם כמו השכפול המקורי. זה כמו צילום גרוע. כאשר זה קורה, נוצרים חלבונים פגומים במקום תקינים וזו אחת הסיבות הראשונות לכך שאנו מזדקנים .

הסיבה השנייה קשורה בתאי הגזע. תאי הגזע הם מאוד חשובים, ועוד נדבר על כך בהמשך. אבל אנחנו צריכים לשמור על מלאי בריא של תאי גזע , בכמות ובאיכות . למרבה הצער, גם לתאי הגזע יש DNA, וגם DNA זה יכול להיות פגום. זו הסיבה שאנחנו מזדקנים מואצת יותר מהקצב הטבעי.

הסיבה השלישית היא מה שאנו מכנים הטלומרים –  או ליתר דיוק קיצור הטלומרים .  אולי יהיה זמן לדבר על זה בהמשך .
כאשר בסופו של תהליך שיכפול  התא הכרומוזום מתקצר, גם קצה ה-
DNA מתקצר . לאחר 50 עד 60 חלוקות התא , נעלמת ההגנה של ה-DNA , וכתוצאה מכך,  התאים מגיעים למצב פגיע ושל הזדקנות או התאבדות התא. קוראים  לתופעה זו אפוטוזיס.

אלה הן שלוש הסיבות העיקריות להזדקנות בטרם עת או הזדקנות נקודתית.

המשך יבוא…

עוד מהבלוג של מתי יקירה

Thumbnail

השקה עולמית - מסכה להעלמת קמטים!

אז זוהי הבשורה החדשה !! חם מהתנור !! השקה עולמית !!! הבשורה החדשה מבית ד"ר נתן ניומן וג'נס גלובל. מסכה להעלמת קמטים באפקט...

Thumbnail

קוסמטיקה של האנטי אייג'ינג חלק-ד'

קתרין : הטכנולוגיות שאתה מתאר  מאוד מרגשות.  אנטי אייג'ינג הוא ענף גדול ומעניין, וכל אחד כשהוא או היא מגיעים לגיל מסוים הוא בפוטנציאל מעוניין  באנטי אייג'ינג. מתי הציבור הרחב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים