הבלוג של מתי יקירה

myakira

[email protected], נייד: 052-5221035,

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2013

במשך שני עשורים, נעשה שימוש בפקטין תפוחים ע”י אנשים החיים בצל אסון הגרעין בצ’רנוביל שאירע בשנת 1986 במטרה לסייע במלחמה נגד הרעלת הקרינה.

היום רבים אחרים עומדים בפני איום דומה, בגין הקרינה שדלפה מההיתוך הגרעיני שאירע בשנת 2011 ע”י רעידת אדמה והצונמי ביפן ואשר ממשיך לזהם אזורים שונים במדינה זו. בנוסף קיים חשש כבד מכך שהנשורת הרדיואקטיבית המכילה את אחד מהאיזוטופים הקטלניים והעמידים ביותר  -  caesium (Cs)-137 ממשיכה להתפשט. רווח החשש כי בריאותם של אלה החיים הרחק מאתר האסון גם היא נמצאת בסכנה.

מוצרי פקטין אחרים הנם טהורים רק במידה של 8-12% ולעתים קרובות מכילים חומרי מילוי. ה-ProPectin אינו מכיל כל חומר מילוי. נדרשים 250 ק”ג של תפוחים מהסוג המובחר ביותר כדי לייצר 1 ק”ג של ProPectin. תהליך זיקוק בן 6 שלבים הופך פרופקטין גולמי זה התפוחים לאבקה מרוכזת המתערבבת במהירות עם מים. בעת צריכה, ProPectin  נספג מידית, נקשר עם חלקיקי Cs137 ומסייע  בהסרתם מהגוף. ProPectin הנו מוצר פקטין התפוחים היחיד בעל רמת זיקוק רפואית שהינו מסיס במים ומאפשר ספיגה מידית ומרבית.

עובדות נוספות על הפרופקטין:

ישנן עדויות כי הפרופקטין הפחית את רמת הסוכר לחולי סכרת סוג 2 מרמות גבוהות המסכנות חיים לרמות של אדם בריא, ובכך הצילו חיי אנשים בסיכון מיידי.

ובנוסף, ישנן עדויות מאנשים בעלי רמות כולסטרול גבוהות שצריכת הפרופקטין איזנה להם את רמות הכולסטרול לחלוטין.

בהיותו מוצר מציל חיים, הפרופקטין הנו המוצר היחיד שמומלץ ע”י ד”ר מייקל נובל, ממשפחת מייסדי הקרן הידועה המעניקה את פרס נובל.

הפילטר הטבעי שלך

עוד מהבלוג של מתי יקירה

Thumbnail

השקה עולמית - מסכה להעלמת קמטים!

אז זוהי הבשורה החדשה !! חם מהתנור !! השקה עולמית !!! הבשורה החדשה מבית ד"ר נתן ניומן וג'נס גלובל. מסכה להעלמת קמטים באפקט...

Thumbnail

קוסמטיקה של האנטי אייג'ינג חלק-ד'

קתרין : הטכנולוגיות שאתה מתאר  מאוד מרגשות.  אנטי אייג'ינג הוא ענף גדול ומעניין, וכל אחד כשהוא או היא מגיעים לגיל מסוים הוא בפוטנציאל מעוניין  באנטי אייג'ינג. מתי הציבור הרחב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים