הבלוג של מתי יקירה

myakira

[email protected], נייד: 052-5221035,

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2013

קתרין : הטכנולוגיות שאתה מתאר  מאוד מרגשות.  אנטי אייג’ינג הוא ענף גדול ומעניין, וכל אחד כשהוא או היא מגיעים לגיל מסוים הוא בפוטנציאל מעוניין  באנטי אייג’ינג. מתי הציבור הרחב ישולב בחלק מהטכנולוגיות האלה ומתי לאנשים בכלל תהיה גישה לכמה מפריצות הדרך החדשות האלה ?

ד”ר אמזלג : אם אנחנו מדברים על טיפול בעור למשל, אנו עובדים עם רופא מאוד מפורסם בלוס אנג’לס, בוורלי הילס, שמצא דרך לחלץ את תאי גזע מהשומן של המטופל שלו. הוא מנתח פלסטי , והתפקיד העיקרי של כל מנתח פלסטי הוא שאיבת שומן. והוא ידע על תאי גזע והוא ידע גם שאחד המקומות הטובים ביותר שבו אתה יכול למצוא את תאי גזע החשובים ביותר הוא בשומן. באופן מפתיע , זה בשומן, לא במוח העצם . ובכן, אתה יכול למצוא אותו במח העצם  גם כן, אך בשומן יש שפע , שפע של תאי גזע טובים. הבעיה היחידה היא כיצד לחלץ את זה.

כדי לפתור בעייה זו, הוא עיצב ציוד מיוחד כדי לחלץ ולהפריד בין תאי גזע מבלי נזק לתאי הגזע משום שהם מאוד שבירים. כאשר הם עושים שאיבת שומן, הוא עושה את זה עם מכונה מיוחדת . ואז הוא מחלץ ומפריד בין תאי גזע מהשומן, ומואחדש ה מזריק תאי גזע אלה ישירות להפנים או לחלקים האחרים של המטופל שלו. הוא קיבל תוצאות נפלאות , מה שאומר שכמעט תוך 48 שעות לאחר ההזרקה ראינו תוצאות נפלאות. הדבר הטוב הוא שאין שום בעיה של תאימות , כי זה תאי הגזע של אותו החולה שהוא מזריק חוזרים לאותו אדם. מזה, הוא עיצב את מה שכינה “מעלית” בתאי גזע , דבר שהוא עכשיו מאוד מוכר באמריקה.

תוצאה נוספת מזה, שהוא פיתח את סרום. החדשות הרעות היא שאין תאי גזע בסרום, אבל חדשות טובות היא שכל דבר בסרום מיוצר על ידי תאי הגזע , משום שתאי הגזע מייצרים גורמי גדילה . מה שהוא עשה , הוא היה לשים כמה תאי גזע של המטופל שלו בצלחת תרבית ,וכמו שנאמר , תאי הגזע צומחים בקצב מהיר מאוד . אחרי שבוע אחד , יש שפע של תאי גזע , שדברו יחד במשך שבוע אחד והפיקו הרבה גורמי גדילה . למעשה 248 גורמי גדילה שונים שהוכנסו לנוזל נקראים הסרום. הסרום אם כך, הוא 90% גורם גדילה וזהו , שום דבר אחר .

ההבדל הגדול הוא כאשר אתה שם את גורמי גדילה על העור, הם עובדים. למה ? בגלל שהם מולקולות , ולא תאים טריים. אם מישהו אומר לך , ” אני מכניס תאים טריים או בתאי גזע על הפנים שלי , רצוי להיות ספקן , משום שתאים טריים לא יכולים לשרוד מחוץ לסביבה שלהם. גורמי גדילה בלבד , שהם לא תאים , אבל מולקולות, יכולים לעשות את העבודה. וזה מקום שבו העבודה נעשית טובה מאוד עם ד”ר ניומן.

קתרין : אתה כבר פיתחת סידרה לטיפול בעור חדש, Luminesce . האם אתה יכול לספר לנו קצת על זה?

ד”ר אמזלג : כן. בנינו את סידרת ה- Luminesce שהינה מוצרים מבוססים על הרעיון המרכזי של גורם גדילה . מרכז הקו הזה , Luminesce , הוא סרום. הסרום , כפי שאמרתי לך, הוא כמעט 100% גורמי גדילה ואנחנו מקבלים תוצאות פנטסטיות מזה . זה בהקשר  האנטי אייג’ינג, אבל עם זאת תמיד בעור אתה צריך לטפל בבעיה היומיומית,  בבעיה בלילה, וגם, איך לנקות את העור. זו הסיבה שאנחנו בנינו קו שלם עשוי מקרמים לשימוש מדי יום, קרם הלילה , הניקוי, והסרום, בהקדם יהיה משהו לעיניים ומסכה . הכל מבוסס על גורמי גדילה או , אם את רוצה , לא על תאי גזע , אלא על תוצר הלוואי של תאי גזע.

קתרין : נכון. תודה רבה לך על הזמן שלך היום ועל שיתוף כמה מהטכנולוגיות המהפכניות אלה. אלו מכם המעוניינים בטיפול בעור עם מוצרי Luminesce  , יכולים לגלות יותר ב- jeunesseglobal.comyakira. . תודה רבה לך שוב על הזמן שלך .

ד”ר אמזלג : תודה רבה לך .

עוד מהבלוג של מתי יקירה

Thumbnail

השקה עולמית - מסכה להעלמת קמטים!

אז זוהי הבשורה החדשה !! חם מהתנור !! השקה עולמית !!! הבשורה החדשה מבית ד"ר נתן ניומן וג'נס גלובל. מסכה להעלמת קמטים באפקט...

Thumbnail

פרופקטין - הפילטר הטבעי שלך

במשך שני עשורים, נעשה שימוש בפקטין תפוחים ע"י אנשים החיים בצל אסון הגרעין בצ'רנוביל שאירע בשנת 1986 במטרה לסייע במלחמה נגד הרעלת הקרינה. היום רבים אחרים עומדים בפני איום דומה, בגין הקרינה שדלפה מההיתוך הגרעיני שאירע בשנת...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים