הבלוג של שוש גולן

אני והטרשת הופענו ברשת

בשנת 2005 עם שני זעטוטים, מישרה כמטפלת ברפואה משלימה, ובעל שראה את שדה התעופה יותר מאשר את הבית... פתאום באמצע שום מקום הוגדרתי כחולה בטרשת נפוצה. אני ?! חולה?! ומה זו המחלה הזו.

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מיוני 2012

שוב מציק, כואב, כבד ולכל רגל יש אישיות משל עצמה והיא צועדת לכיוון אחר, בכלל היום מנעתי כמה פעמים פאזצ’טה במילים עדינות גם השיווי משקל לא משהו.

01/04/2016

ו…כואב… אה כבר ציינתי את הנושא. אבל זה הכאב של הערב והוא  שונה מהכאב של היום. ביום זה כאב ניסבל, לא בקטנה אבל כאב כזה שאפשר לנשום איתו ואם עושים משהו ( שאינו כולל רביצה מול הטלוויזיה) יש סיכוי שהוא ימזער את עצמו לזמן מה.

בערב לעומת זאת, זה כאב שאי אפשר להתעלם ממנו יעידו המזרון השמיכה ובן הזוג. האנחות שיוצאות מהפה רומזות שמתרחש פה משהו מעניין. אנחות לחוד ומציאות לחוד. אפילו לחייך כואב.

באיזשהו שלב מגיע החלק המתמטי בכל הנושא הזה; 
באיזה שעה  לקחתי כדור בפעם האחרונה?  וניסיונות שליפה מהזיכרון של הוראות לקיחה (מטעמי עצלנות טהורים למי יש כוח בשתיים בלילה לשלוף אותם):

אפשר לקחת שניים? זה כדור מעיר או מרדים? צריכה לאכול לפני ?
אחרי שנושא לקיחת  הכדור נפתר… נותר  להתאזר בסבלנות עד שזה יתחיל להשפיע על הגוף (כאילו קיימת ברירה אחרת).

לילה טוב אנשים.

אוטוטו השחר מפציע.

עוד מהבלוג של שוש גולן

לספר או לא לספר ?

ישנם כאלו שהילדים שלהם לא יודעים או המשפחה הקרובה ואחרים לא מספרים לבוס בעבודה או לקהילה שבה הם חיים שהם חולים בטרשת נפוצה . וישנם אחרים שכן משתפים, מדברים והופכים לנציגי המחלה בדרך כזו או אחרת. כל אחד בוחר את הדרך שלו ולא...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

איך זה להרגיש עם טרשת נפוצה…

כאשר אנחנו אומרים שאיננו יכולים לעשות דבר כלשהו, כי איננו מרגישים טוב. שים את עצמך בנעליים שלנו, ע"י שימוש בדוגמאות הבאות: 1)"רגליים כבדות וכואבות" הצמד לקרסולך משקולת של 9 ק"ג, ומשקולת של 6 ק"ג לירך. לך 2 ק"מ, נקה את הבית...

תגובות

פורסם לפני 4 years

איך להגדיל מכירות בשתי דרכים פשוטות...

יש לי שני פתרונות ליישום, מדליקים ועולים פחות מפרסומת. אישית, יש לי את כל הנתונים ולא מעט קלישאות שמצביעים על כך שיש לי פוטנציאל  להוציא כסף והרבה : אני אישה, אוהבת יצירה, יש לי 2  מתבגרים וזה אומר  שבגדים שעלו עליהם בחודש...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה