הבלוג של דורית הלפרין

mp4dorit

שלום, אני דורית. אמא לארבעה- שלישייה בני 7 (בן ושתי בנות) וקטנטונה בת 4. הבלוג שלי מוקדש להורות שלנו מנקודת המבט שלי. אני משתפת את חוויותיי כאם שכוללת עבודה, הרבה בישולים ואפייה, חוויות הגן ובית הספר, חופש גדול והורות לילדה... +עוד

שלום, אני דורית. אמא לארבעה- שלישייה בני 7 (בן ושתי בנות) וקטנטונה בת 4. הבלוג שלי מוקדש להורות שלנו מנקודת המבט שלי. אני משתפת את חוויותיי כאם שכוללת עבודה, הרבה בישולים ואפייה, חוויות הגן ובית הספר, חופש גדול והורות לילדה אלרגית ועוד ועוד- אם זה מעניין אותי ותופס אותי בבטן אני בטוחה שגם את/ה תמצא כאן משהו במיוחד בשבילך.

עדכונים:

פוסטים: 116

החל מנובמבר 2013

מפעם לפעם אנחנו מדברים על ערכים וכמה זה חשוב לנו שילדינו יגדלו בעולם ערכי אבל נדמה שערכים הפכו להיות סוג של ערך תיאולוגי, אפילו לא אידיאל. חיינו בעולם של לא יהיה כלום כי לא היה כלום דומה שהוציאו את ציר המחוקקים וזרוע החוק מצירם והותירו אותם מרחפים במחוזתינו כצלחת מעופפת נטולת רסן שפוגעת. לרוב במי שזקוק להגנתה יותר מכל.

16/05/2017

ומה איתנו? אנחנו שואפים לגדל את ילדינו בחברה ערכית וחותרים לערכים חברתיים אבל דומה שכבר איננו יודעים מה הערכים החיוניים כדי לקיים חברה צודקת, הוגנת ושיוויונית; שלא לומר ששכחנו אילו ערכים יכולים לאפשר לנו לחיות בחברה שבאמת יש בה מקום לכל אחד. מה פתאום אני יוצאת בהתקפה כזו?

כי שנייה אחרי צעדת השרמוטות על כל העליהום הצפוי שנגררה לרגלי נשים שרק העזו לפצות פה ולספר את סיפורן ורגע אחרי שערוץ 2 העלה כתבת “תחקיר” על זן-דמוי-אנושי שנוסע למחוזות זרים בהם הערכים המיניים שונים משלנו/ יש לו מספיק כסף כדי לקנות מין ממי שכל חייה רק ציפתה לו ברטט כי הזנות היא שאיפת חייה, פורסם אתמול שבפארסת מקרי האונס של אינספור נשים שבסופה הורשע האנס יניב נחמן הייתה מעורבת קצינה מצטיינת מאחורי הקלעים. לא זו בלבד שהיא בדקה עבוד אזרח פרטים מזהים של אזרחים אחרים (עבירה בפני עצמה), היא עוד מסרה אותם למי שעמד בפני הליכים משפטיים פליליים. והעונש? 5000ש”ח קנס.

לא נותר לנו אלא להעריך שיש לנו כאן קצינה מצטיינת ומקושרת היטב כדי שתוכל להישאר בתפקיד כלשהו במשטרה אחרי שהיא שיתפה פעולה ומסרה פרטי זיהוי וקשר של קורבנות תקיפה מינית שהתלוננו על פושע שמאז הורשע תוך שהוא עומד בפני הליכים משפטיים פלילייים.

פיטורים? קלון? משפט על שיבוש הליכים????
אין צורך, הרי מדובר בקצינה מצטיינת….screen_shot

רבים וודאי יעידו על תרומתה להצלחת עבודת המשטרה, על פועלה לטובת הציבור (זו העבודה שלה) ומי שיגידו שזו מעידה חד פעמית (עד כמה שידוע). יימצאו מספיק מסנגרים על קצינה כזו ויספקו נסיבות מקלות ויהיו אפילו מי שיגנו על הערכיות שלה למרות הראיות הברורות שמוכיחות על היעדרם. אם היא הייתה ה”ש.ג” אי-אז כשטובת הציבור עוד עיניינה את משרתי הציבור מישהו כבר מזמן היה זורק את עצמותיה לכלבי השמירה, אבל נראה שכלבי השמירה שלנו שבעו מזמן.

מצד שני כשחבר כנסת נוסע כאחד האספסוף לבולגריה למסע נערות ליווי ולאחר פרסום המידע הוא הופך לאחד מחברי הכנסת הבולטים ומובילי הטון במפלגת השלטון, וכשיש ראיות על לקיחת שוחד ופעילות לא מידתית לכל הפחות נגד ראש הממשלה וממשיכים להטיח בנו ש”לא יהיה כי לא היה”…. רק ש.ג לא מקושר יכול למצוא את עצמו נוטל באשמה, היתר כבר ימשיכו לטפס בסולם התפקידים.

איך תשכנעו עכשיו קורבנות אלימות להתלונן במשטרה? מי עומד לצידם? מי נמצא שם כדי להגן עליהם במקום שבו הוא מרגישים הכי חשופים? מי הגוף שאחרי שהוא חוקר אותם עד כדי אבדון נפשי (ואז דורש מהקורבן עימות עם התוקף) מרגיש שזכותו לדון קורבנות לסקילה ולזכויותיהם הבסיסיות ביותר להירמס באמצעות שיפוט כל כך לא מידתי?

כולנו. כי אנחנו נותנים לכל הדברים האלה לקרות.

עוד מהבלוג של דורית הלפרין

אמא אלרגית

כן. אנחנו משפחה אלרגית. החלטתי לכתוב דווקא היום על מה שקרה לנו, ועל תגובתה של דניאל לחשיפה הראשונה לבוטנים, כי היום אנחנו הולכות לאלרגולוג לבדיקה השלישית לאלרגיה, תוך כדי שאני מחזיקה אצבעות שהאלרגיה אולי עברה, אבל מתוך...