הבלוג של דורית הלפרין

mp4dorit

שלום, אני דורית. אמא לארבעה- שלישייה בני 7 (בן ושתי בנות) וקטנטונה בת 4. הבלוג שלי מוקדש להורות שלנו מנקודת המבט שלי. אני משתפת את חוויותיי כאם שכוללת עבודה, הרבה בישולים ואפייה, חוויות הגן ובית הספר, חופש גדול והורות לילדה... +עוד

שלום, אני דורית. אמא לארבעה- שלישייה בני 7 (בן ושתי בנות) וקטנטונה בת 4. הבלוג שלי מוקדש להורות שלנו מנקודת המבט שלי. אני משתפת את חוויותיי כאם שכוללת עבודה, הרבה בישולים ואפייה, חוויות הגן ובית הספר, חופש גדול והורות לילדה אלרגית ועוד ועוד- אם זה מעניין אותי ותופס אותי בבטן אני בטוחה שגם את/ה תמצא כאן משהו במיוחד בשבילך.

עדכונים:

פוסטים: 114

החל מנובמבר 2013

אנחנו לא מאמינים בתוספי תזונה. יותר מהכל אנחנו מאמינים בתזונה נכונה, איכותית ומגוונת מלכתחילה. אבל הפעם תזונה נכונה, שתייה מרובה ותרופות רגילות לא עזרו לנו לצאת ממעגל המחלה והפרוביוטיקה דווקא כן.

06/04/2016

הגיע הזמן להוציא את המרצע מן השק. עם כל הכבוד לילדים חולים (והחורף הם היו חולים הרבה) מה שאף אחד לא מדבר עליו זה מה קורה כשאבא ואמא נדבקים ואנחנו תמיד נדבקים. כהורים רובנו הולכים לעבודה כל זמן שמצבנו מאפשר עמידה זקופה על שתי רגליים. אמנם כשילד חולה ומישהו נותן לו נורופן כדי שיחזיק מעמד בגן אנחנו כועסים על אותם הורים אבל כשאנחנו לוקחים את המשכך כאבים/ תרופה להורדת חום ומגיעים לעבודה זה בסדר, למרות שברור לכולם שכשאנחנו מגיעים לעבודה אנחנו עושים לאחרים סביבנו בדיוק מה שאנחנו כועסים כשמישהו עושה לילדים שלנו- אנחנו מדביקים ומגלגלים את הוירוס כאילו אין מחר.

אז כן, בחודש האחרון הגיע אל סף ביתנו וירוס מסתורי שתוקף את המעיים על כל תופעות השירותים הלא סימפטיות. הוא עבר את הילדים (שנשארו בבית), הגיע אלינו- והלכנו לעבוד חצי מקופלים אבל “העיקר שהגענו”, וסביר שכמה אנשים נדבקו ממנו על הדרך- ואני מתנצלת בפני כל הנדבקים אבל שנינו עצמאיים אז אם הילדים חולים הם יהיו בבית ונפסיד עבודה, אבל כשאנחנו חולים מייד אחרי אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את ה”חופש” להחלים. ואיכשהו וירוס המעיים המסתורי שתקף את המשפחה הפעם פשוט לא עזב. גם כשכבר היה נדמה שיש שיפור כל יומיים מישהו נפל קורבן לאותו וירוס שנית.

אנחנו לא מאמינים בתוספי תזונה. יותר מהכל אנחנו מאמינים בתזונה נכונה, איכותית ומגוונת מלכתחילה. אבל הפעם תזונה נכונה, שתייה מרובה ותרופות רגילות לא עזרו לבד. בהמלצת הרופא התחלנו לתת לילדים תוסף תזונה- פרוביוטיקה. לא יוגורט, אלא אבקה שקונים ומוסיפים למוצרי חלב אחרים, או לשתייה- אנחנו מוסיפים למיץ. זה עזר. לילדים. אנחנו ההורים המשכנו לחיות עם אותה מחלה באה והולכת.

ואז הגיע מייל שהציע לי להתנסות בביו-25, 11 זני חיידקים פרוביוטיים פטנטים איכותיים במינון מוגבר של 25 מיליארד בכמוסה אחת. מדובר בחיידקים “טובים” שאנחנו מכניסים לגופנו כדי לעזור למערכת העיכול להשתקם ולהתחזק. איזון של חיידקים טובים ורעים בגוף חיוני להצלחה של כל תהליך ריפוי- לכן בהתחשב בכך שאנחנו ההורים נעזרנו בכמה תרופות ועדיין לא חזרנו לעצמנו מה כבר יש לנו להפסיד? אז התחלנו לקחת באופן קבוע עם ארוחת הבוקר כמוסה אחת. אז קטנת אמונה ככל שאהיה בתוספי תזונה סופסוף יש לנו תחושת בטן טובה. איזו הקלה.

ביו25

דורית הלפרין
אמא לארבעה
יועצת שינה מתמחה בתאומים ושלישיות
0526-204221
ביו25א

עוד מהבלוג של דורית הלפרין

אמא אלרגית

כן. אנחנו משפחה אלרגית. החלטתי לכתוב דווקא היום על מה שקרה לנו, ועל תגובתה של דניאל לחשיפה הראשונה לבוטנים, כי היום אנחנו הולכות לאלרגולוג לבדיקה השלישית לאלרגיה, תוך כדי שאני מחזיקה אצבעות שהאלרגיה אולי עברה, אבל מתוך...

תצוגה מקדימה

על חוויית ההורות לפגים- נקודת מבט קצת אחרת

יש כמה תחנות שכל אישה בהריון עוברת- זה מתחיל מהשתנה על סטיק, מתקדם לבדיקות דם, בדיקות א.ס, סריקות, מי שפיר או לא וקורס הכנה ללידה.... הקורס תמיד כולל סיור בחדרי הלידה והסברים על הנהלים בחדרי הלידה והתפתחות של לידה, אבל עוד לא...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מי אני, ואיך הגעתי להיות יועצת שינה

נריץ את העולם קדימה 33 שנים. אני נשואה קצת יותר מחצי שנה, עובדת כמדריכת פילאטיס ומרגישה על גג העולם. יש לנו אינסוף תוכניות על מה נעשה אחרי שנביא ילד לעולם ואיך נמשיך להתקדם כזוג וכזוג+ילד+ שני יורקשיירים שהיו לנו עד אז...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה