הבלוג של דורית הלפרין

mp4dorit

שלום, אני דורית. אמא לארבעה- שלישייה בני 7 (בן ושתי בנות) וקטנטונה בת 4. הבלוג שלי מוקדש להורות שלנו מנקודת המבט שלי. אני משתפת את חוויותיי כאם שכוללת עבודה, הרבה בישולים ואפייה, חוויות הגן ובית הספר, חופש גדול והורות לילדה... +עוד

שלום, אני דורית. אמא לארבעה- שלישייה בני 7 (בן ושתי בנות) וקטנטונה בת 4. הבלוג שלי מוקדש להורות שלנו מנקודת המבט שלי. אני משתפת את חוויותיי כאם שכוללת עבודה, הרבה בישולים ואפייה, חוויות הגן ובית הספר, חופש גדול והורות לילדה אלרגית ועוד ועוד- אם זה מעניין אותי ותופס אותי בבטן אני בטוחה שגם את/ה תמצא כאן משהו במיוחד בשבילך.

עדכונים:

פוסטים: 116

החל מנובמבר 2013

אפשר לומר שאת הפנטזיות שלי כבר הגשמתי, אבל כשמדובר בפנטזיות, תמיד יש מקום לעוד

21/03/2016

פורים הגיע. הילדים מתחפשים ועכשיו תורנו להיות ההורים האחראים שמתעוררים מוקדם בבוקר להכין את התחפושות- האיפור- הילדים- לצלם ולשלוח ליום קצר שבו הילדים שלנו יכולים להיות כל מה שהם רוצים, אפילו לרגע. נכון שאומרים שפורים הוא חג של כולם, אבל אם גם עליך המשפט הזה לא עובד, אז מקומך איתי.

פורים- אז והיום- בכלל רציתי להיות בן ;-)

אם חוזרים לאחור, לאותם ימי ילדות אני חייבת להודות שהגשמתי את הפנטזיות שלי ומעבר. יש לי בנזוג שהוא גם החבר הכי טוב שלי ואם יש לי הזדמנות להיות איתו, אני אעדיף לדחות כל דבר אחר כדי לנצל את הרגע. הוא מקבל אותי על כל יתרונותיי וחסרונותיי ויחד הולדנו ארבעה ילדים ובנינו קן קטן- מיקרוקוסמוס שלנו, שבו רוב הזמן מאושרים, קצת צועקים, מידיי פעם רבים ותמיד משלימים. משפחה. וכן, כדי להעלות את רמת הסוכר אני מגיעה לעבודה עם חיוך, וחוזרת איתו הביתה.

עד כאן הפילי-אבר-אפטר. כשאוכלים יותר מידיי דבש מתגלה עוקץ (עיין ערך פו).

עכשיו כשהגשמתי חלומות אני רוצה עוד- בשבילי, בשביל המשפחה, בשביל העולם ובשביל העולם שהילדים שלנו עתידים לגדול לתוכו. אבל עד שאהפוך למלכת יופי, אביא שלום עולמי ואבנה עולם טוב יותר אסתפק בלשיר לילדים את “שיר לשירה” בלילה ולעשות כמיטב יכולתי.

כמו התמונות בפייסבוק גם במציאות הילדים שלנו לא פחות ממושלמים רק ש…. הם מלכלכלים, נוטים לא להעריך את מה שאנחנו עושים בשבילם ובאופן כללי עושים לנו את מה שעשינו להורים שלנו רק כמה וכמה שנים אחרי וביתר תחכום. אז יש לי כמה פנטזיות חדשות.

אני מפנטזת על ילדים שלא מאכילים את הרצפה בקוסקוס שאמא שלהם טורחת ומעבירה במסננת כמו המאמא שמעולם לא הייתה לה (אמא, אני זוכרת את הקוסקוס שלך, אבל הכנת אותו משקית), אני חולמת על רצפה שלא מתלכלכת או לחילופין על מכונה שמעבירה סמרטוט באופן אוטומטי פעמיים ביום- ראיתי כזו ברפת בגבעת חיים מאוחד ומידיי פעם בא לי לעבור לגור שם.

אני רוצה ארון שמתמלא מעצמו בבגדים נקיים, חולמת על מסע קניות חסר מעצורים עם כרטיס אשראי שלא מחייב את החשבון עו”ש שלנו בכל עשירי בחודש. אם כבר קניות, אני מפנטזת על היום שבו אכנס לקניון לקנות בגדים לעצמי ולא אחזור עם חמש שקיות בגדים ונעליים לילדים וחבילת גרביים לעצמי – לא כי לא יכולתי, אלא כי לא יכולתי להתאפק אז שכחתי.

אני ממש מפנטזת להשתתף במירוץ למיליון אבל לא נראה לי שהם מחפשים אנשים שבאים בגלל האתגר (והסיכוי לרדת 3-4 ק”ג עקשניים במיוחד) אלא את מי שמגיע בשביל הפרסום- אז אמשיך לפנטז….

בשביל הפנטזיה שיש לה סיכוי גם אם קלוש וחלקי- חצי שנה מחוף לחוף עם הבעל והילדים באוסטרליה ומייד אחריו עוד חצי שנה מחוף לחוף בארה”ב אני ממשיכה לחלום, לעבוד קשה ולהתאמץ. מי יודע, אולי עוד כמה שנים אוכל לספר שהגשמתי עוד אחת מה”באקט-ליסט”?

חג פורים שמח מהנה וחלומי.

דורית הלפרין
יועצת שינה מתמחה בתאומים ושלישיות
0526204221
https://www.facebook.com/tripletscansleep

עוד מהבלוג של דורית הלפרין

אמא אלרגית

כן. אנחנו משפחה אלרגית. החלטתי לכתוב דווקא היום על מה שקרה לנו, ועל תגובתה של דניאל לחשיפה הראשונה לבוטנים, כי היום אנחנו הולכות לאלרגולוג לבדיקה השלישית לאלרגיה, תוך כדי שאני מחזיקה אצבעות שהאלרגיה אולי עברה, אבל מתוך...