הבלוג של

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

כשנולד בוטיק האופנה שלנו וחיפשנו שם שיהלום אותו בדיוק, בחרנו בmovilla מקור המילה בשפה הצרפתית ופירושה, הווילה שלי.ויאמר לזכותינו, ששם, (בדיוק כמו השפעתו על בני אדם) בהחלט מעיד על אופי. מווילה לשמחתנו, הפכה להיות בדיוק מה שייחלנו וציפינו ממנה, וילה קטנה ופרטית המחבקת את מבקריה ומקנה אווירה נעימה וחמימה, תחושה של ביתיות ונינוחות.

09/03/2011

כשנולד בוטיק האופנה שלנו וחיפשנו שם שיהלום אותו בדיוק, בחרנו בmovilla מקור המילה בשפה הצרפתית ופירושה, הווילה שלי.ויאמר לזכותינו, ששם, (בדיוק כמו השפעתו על בני אדם) בהחלט מעיד על אופי.

מווילה לשמחתנו, הפכה להיות בדיוק מה שייחלנו וציפינו ממנה, וילה קטנה ופרטית המחבקת את מבקריה ומקנה אווירה נעימה וחמימה, תחושה של ביתיות ונינוחות.

החלטתי  לנצל את העבודה שהשבוע יחגג יום האישה הבינלאומי (ה- 100 במספר) ולכתוב כמה מילים על נשיות, על הנשיות שלי, על חלומות שהתגשמו לי בגללה ובזכות ובכלל, על הכוח והעוצמות הטמונות בה.

ממרומי שנותיי (הדלות:-) אני יכולה להעיד שהגשמתי כמעט כל חלום שידעתי לחלום, התחתנתי למרבה המזל ובתבונה יתרה עם גבר חלומותיי,שמוכיח כל בוקר מחדש, כמה כוח יש לה, לאהבה.

בראנו יחד ילדים מופלאים, שהעניקו לי את הזכות האדירה להיות אמא ובמו ידי והתמדתי יצרתי קרירה נאה, שהיתה לחלק משמעותי וחשוב בחיי.

עד שבשלב מסוים, החלטנו והקמנו, בעלי שלומי ואני, את מווילה – בוטיק אופנה בבצרה שמשמש כפינת החמד של חיינו, הווילה הקטנה והנעימה אותה אנו מטפחים ואוהבים עד בלי די ואני באמת סבורה כי חלק ניכר מהשגיי טמון בעובדת היותי אישה, באותו הכוח השמור לנשים, בתבונה ובעיקשות. ביכולת המולדת לראות את התמונה במלואה למרות ואולי בגין הרגשנות והגחמות שכה מאפיינות את המין היפה.

בהקפדה ולא מעט סבלנות הצלחנו ליצור את מה שלדעתי היה כל כך חסר לנו, הנשים: בוטיק אופנה שמבין נשים, מקום שלא רק מציע את הבגדים והפריטים היוקרתיים והאיכותיים ביותר, אלא מעניק חווית קנייה אמיתית וראויה, בחירה מתוך שקט ושלווה.

לפני מספר חודשים במהלך צפיה בסדרת הדרמה “מד מן” חילקו בגסות את הנשים ל”ג’קי” ו”מרלין” מן חלוקה דיכוטומית ופשטנית הגורסת כי קיימים רק שני סוגי נשים –  קלאסיות, כמו ג’קלין קנדי, ומוחצנות, כמו מרלין מונרו. זו בדיוק התפיסה שהובילה להולדת מווילה –  אסור בתכלית האיסור להתייחס לנשים כמו לסטריאוטיפ.

אני מאמינה ויודעת שלכל אחת יש אופי וניאונסים כשם שלכל אישה יש מבנה גוף וצרכים, שיש לאישה ימים טובים וימים מעצבנים, שיש לה רגעים שמחים ויש לה רגעים מאושרים, שהיא ילדה ונערה וגברת.

ביום האישה הבינלאומי הזה אני רוצה לחגוג עם נשים את העובדה שמותר להן – רק כי הן נשים ! וזוהי מהות הנשיות.

חג נשים שמח

שחר

מווילה

מוזמנים לבקר באתר שלנו - Movilla ובדף האוהדים בפייסבוק.

עוד מהבלוג של Shachar Movilla

תצוגה מקדימה

Rock chic – IRO

הפעם, בחרנו לתת לכם טעימה מהמותגים הנחשבים ביותר שלנו ב movilla, כשהמותג הנוכחי מככב בכל המגזינים הנחשקים ביותר העוסקים באופנה וסטייל, בין דפי המגזינים תוכלו למצוא כתבות והפקות אופנה רבות אודותיו, VOGUE, ELLE, JALOUSE, GLAMOURE...

תצוגה מקדימה

MOVILLA - להיות במיטבך

נהוג לומר כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני ודי במספר שניות בודדות כדי לגבש דיעה על אדם, דיעה אשר ממנה קשה מאוד להיחלץ. דיעה המבוססת על רושם ראשוני, מסתמכת ברובה על מראהו החיצוני, שפת הגוף, אופן הדיבור ובעיקר, בעיקר סגנון...

תצוגה מקדימה

ג'ינס שיושב עליך מיליון דולר!

יש בגדים שברור לנו שהם ישארו בארון לתקופה חולפת, אולם יש פריט שהוכיח עצמו כאלמותי, ואין לו שום כוונה ללכת לשום מקום – הג'ינס. אולי זה בגלל שלא מפסיקים לפרסם לנו אותו, אולי זה בגלל שהוא באמת מסתדר עם כל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה