הבלוג של movilimisrael

movilimisrael

עדכונים:

פוסטים: 8

החל ממרץ 2016

שילוב הסעות מאורגנות בחיי היום יום

כל נסיעה דורשת התמודדויות רבות. מלבד תלאות הדרך שעשויות להיות מייגעות גם כך, השילוב בין נוסעים עצבניים מאחור שאינם תמיד שקטים, מריבות, טעויות בדרך, עמידה בפקקים וכדומה, גורמים לסכנות של ממש. במקרה הטוב מדובר על נסיעה ארוכה שעשויה לגרום לעצבים רבים, בתרחיש הגרוע יותר, עלולה להתרחש תאונת דרכים קטלנית. לא משנה באיזה נסיעה מדובר: טיול משפחתי, אירוע משפחתי, הסעת ילדים בחופש הגדול או בשגרת היום למוסד החינוכי, נסיעות למקום העבודה ועוד. פתרון אפשרי שעשוי לפתור את כלל הבעיות הללו הוא בחירת חברת הסעות, עבור נסיעות רבות שבשגרה.

אילו הטבות קיימות בבחירת חברה מסודרת להסעות שבשגרה?

  • נסיעה בכלי רכב מאובזרים ובטוחים – כאשר בוחרים חברת הסעות איכותית ואמינה, ניתן לבחור כלי רכב שיתאים בדיוק לצורכי הנסיעה וכמות הנוסעים הספציפיים. חשוב לוודא כמובן כי החברה עומד בראש ובראשונה בכלל התקנים והאישורים הנדרשים בחוק עבור הפעלת חברה מסוג זה. במידה והחברה אכן איכותית – חשיבות הנוחות לנוסעים עומדת בראש מעיינם – כך שכלי הרכב מלבד העובדה שעומדים באופן תדיר בטיפולים, גם יהיו נוחים ומאובזרים. דבר אחרון, ניתן להתאים באופן מדויק את כלי הרכב לפי כמות הנוסעים בכל נסיעה.

  • חוסר התמודדות ישירה עם תלאות הדרך – נהגי ישראל אינם ידועים בסבלנותם היתרה. לנהג עצמו התמודדות גבוהה. במידה ונוסעים לאירוע משפחתי מסוים, על הנהג לחשוש משתיית אלכוהול מופרזת, נהיגה בלילה תחת עייפות וכדומה. בחירת חברת הסעות עבור נסיעות כגון אירועים וטיולים, תבטיח עבור הנוסעים חוויה שונה. כל אחד יוכל ליהנות מהאירוע וכמובן הנהג הינו מקצועי ומוסמך, להביא את הנוסעים ליעדם ובחזרה, בשלום ובבטחה.

חברת הסעות

שילוב חברת הסעות דווקא עשוי לחסוך לכם כסף רב על הוצאות דלק ובלאי הרכב

  • חיסכון כספי – תתפלאו אולי לשמוע, אך שימוש חברת הסעות לנסיעות פרטיות חוסך כסף של ממש. כיצד זה מתבטא? כאשר נוסעים לדוגמה לאירוע באופן משולב כל המשפחה, כל אחד נותן את החלק שלו. אין הוצאות על דלק, בלאי הרכב וסכנות פוטנציאליות. במידה והשילוב של חברת ההסעות הוא במקום העבודה, הרי שזה חוסך למעסיק תשלומי נסיעות, כלל העובדים מגיעים יחדיו ועוד.

  • נסיעה בטוחה – כאמור, חברת ההסעות מתמידה לעמוד בכלל התקנים בכדי שרשיון התעסוקה שלה לא ישלל. יתרה מזאת, הן צריכות לעמוד בבדיקות תקופתיות הנוגעות לבטיחות הנוסעים. חברה שלא תעמוד בתקנים, לא תוכל לבצע שירותי הסעות שונים. לכן, חשוב והכרחי לפני שבוחרים כל חברת הסעות הוא לבדוק לגבי רשיונות בתוקף. שום הנחה כספית אינה משתלמת במידה ותתרחש תאונה הקשורה לאי כשירות ציוד ההסעה.

ישנה חשיבות עליונה גם בשמירה על איכות הסביבה. מדובר על העתיד של כולנו. ככל שישנם יותר רכבים על הכביש, רמת זיהום האוויר עולה באופן אקספוננציאלי. במידה ויהיו פחות רכבים ויותר רכבי הסעה, העומדים אגב בתקני זיהום האוויר (תקן יורו) המחמירים, כך רמת זיהום האוויר תוכל לרדת. מדובר על ההווה כמובן ועל העתיד של ילדנו!

עוד מהבלוג של movilimisrael

תצוגה מקדימה

חברת הסעות בצפון

חברת הסעות בצפון אזור הצפון מאופיין במרחקים ארוכים מעיר לעיר, כבישים שלעתים הופכים למסובכים לאלו שאינם מכירים את האזור, ולעתים קרובות אף מסוכנים ביותר. לפעמים טיול משפחתי שהיה במטרה לגיבוש והנאה משפחתית, הופך מחלום...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

איך הצלחתי לשנות את חיי בעזרת שינוי הרגלי הגעה ממקום למקום?

הסעות מאורגנות - פתרון מושלם! שלום לקוראיי. שמי אמיר, אני בן 33 מאזור הצפון (עמק בית שאן). מצאתי לנכון לשתף אתכם במשהו ששינה את חיי מקצה לקצה. הדבר נוגע לכל הנסיעות בכבישי הארץ. ניתן לומר עליי שאני נהג מיומן. יש לי רישיון...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה