הבלוג של moshe_7

moshe_7

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מאפריל 2016

16/04/2016

שיפוץ בית

שיפוץ בית הוא עבודה מורכבת, אשר איכותה מותנית בבחירה מושכלת של חברת שיפוץ מקצועית ומנוסה, שקבלניה ועובדיה מאומנים ומיומנים בביצועה.

שיפוץ בית ומתווה השיפוץ משתנה מבית לבית ותלוי במשתנים שונים: גודל הבית, מיקומו, מטרת השיפוץ ( שדרוג, הרחבה, הוספת נישות שונות ועוד). על מנת לוודא ולהבטיח כי שיפוץ בית ייעשה באופן מסודר, מובנה ושיטתי, חשוב לבחור בחברה המספקת שירות ייעוץ בשפה פשוטה ובהירה, המובנת ללקוח, כאשר הבסיס לה הן תכנית אדריכל הבית ותכנית המעצב. חשוב לבחור בחברה המספקת שירותי בית שמתחייבת לעמידה קפדנית בלוח זמנים מוסכם. חשוב לבחור בחברה שמספקת אנשי מקצוע ייעודיים לכל אחד מסוגי העבודות האמורות להתבצע במסגרת השיפוץ כגון: ריצוף במגוון חומרים (אבן, קרמיקה, פורצלן, בריקים ועוד), התקנת גופי תאורה גלויים ושקועים, עבודות גבס הכוללות הנמכת תקרה יצירת מחיצות ועוד, צבע ושפכטל, יצירת פרגולות ודקים, עבודות חשמל, שיפוץ חדרים פנימיים, איתור סדקים ואטימתם, זיהוי נזילות ותיקונן.

שיפוץ בית

שיפוץ בית כמוהו כבנייתו מחדש

כאשר אתם מתכננים שיפוץ בית, חשוב ליצור קשר עם החברה מבעוד מועד לקבלת מידע, ייעוץ, טיפים וכל מה שעשוי לחסוך זמן וכסף- שני משאבים חיוניים מאין כמוהם. לבד מהחשיבות הגדולה של בחירה בחברה מקצועית, שמקפידה על איכות העבודה, על בחירה בחומרם איכותיים ובטיחותיים, על רמת גימור גבוהה ועל מתן אחריות לביצוע העבודה וסיומה בזמן המוקצב, חשוב לבחור חברה ששירות לקוחות הוא מרכיב מרכזי ומהותי בתפיסת הלקוח כמי שהשירות אמור לתת לו את המענה המיטבי. שיפוץ בית הוא הזדמנות לעשות ספירת מלאי בכלל וספירת בלאי בפרט; לעשות סדר, להיפטר מדברים שתופסים מקום אף שאין בהם צורך ולא נעשה בהם שימוש. מיון חפצים והיפטרות מכאלה שגודשים את הארונות וגורמים אי סדר היא גם אחת הפעולות הראשויות המתבצעות לפני השיפוץ ואולי אף במהלכו ולא אחת היא מהווה תנאי הכרחי לשיפוץ אפקטיבי.

חשיבות ייעוץ מקצועי לפני שיפוץ ביתכם

חברת ע.ד פרוייקטים מעמידה לרשות המשפצים צוות מקצועי של עובדים מאומנים ומיומנים בביצוע שיפוץ דירה- החל ממנהלה וכלה באחרון העובדים בה. הידע, המקצועיות והניסיון מאפשרת לחברה לבחור בכל אחת מקטגוריות השיפוץ את הטובים באנשי המקצוע המתמחים בעבודתם הייעודית והייחודית במסגרת התכנית הכוללת של שיפוץ הבית. יחס אישי לכל לקוח וליווי בכל משך תקופת השיפוץ תוך מתן מידע שוטף ורציף על כל עבודה המתבצעת במסגרתו נובעים מהתפיסה העקרונית של החברה את שירות הלקוחות כחלק בלתי נפרד מהשיפוץ ומראיית הלקוח כנכס היקר ביותר של החברה.

שיפוץ הבית חברת ע.ד פרויקטים

חברת ע.ד פרוייקטים משקיעה כל מאמץ אפשרי – ולא אחת אף מעבר לו- וכל משאב נדרש, על מנת לבצע שיפוץ בית שעם סיומו יחושו דייריו כמי שנכנסים לדירה חדשה. צרו קשר לקבלת מידע, תשובה לכל שאלה וכדי לתאם פגישה ראשונית לקראת תחילת העבודות על שיפוץ ביתכם. תתחדשו!

עוד מהבלוג של moshe_7

במה מכשיר קיטור יכול לעזור בבנייה ושיפוצים?

מכשיר קיטור - אז כיצד נעשה שימוש במכשירי קיטור בסביבת עבודה בשיפוצים? הרי החדשות ועיקרן תחילה: דברים, מטבעם (או מטבע בני האדם ללכלך...) בעיקר כנכנסים לפרויקט שיפוצים. שימוש במכשיר קיטור הוא אחד האמצעים היעילים והזולים...

הלוואה לעסק חדש

הלוואה לעסק חדש, איפה מתחילים ועם מי מדברים? כמו כל דבר בחיים אנו צריכים להתחיל בדף חדש ולבדוק לאן מועדות פנינו בקפידה. על מנת להפעיל ולהקים עסק חדש יש צורך לעשות הרבה שיעורי בית, בדיקת התכנות, פיחת עסק אינו עניין של מה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

קבלן שיפוצים מקצועי מרעננה

  קבלן שיפוצים מקצועי מרעננה - למה חשוב בעצם לבחור את הקבלן שלכם ע"פ האזור? חשיבות מיקום הקבלן שלכם היא החלטה נבונה וחכמה מהרבה סיבות, במאמר הבא נכתוב מהן הסיבות ולמה חשוב לבחור קבלן שיפוצים מרעננה במידה והנכם גרים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה