הבלוג של mosh-mosh

mosh-mosh

מחפשת תמיד ...את האושר בכל דבר. בעיקר אמא לעידו נויה ויהלי המופלאים. חיה ותן לחיות אבל שתף!

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מפברואר 2014

שיניים.שיניים ארורות.

טוב נו, אנחנו צריכים אותן כדי לאכול אבל למה ? למה אנחנו לא נולדים איתן?

למה תינוק קטן צריך ששיניו יבקעו ויחתכו את בשר החניכיים שלו בעוד הוא סובל ולא מבין למה איך ומה????.

אני עוברת בימים אלה את תהליך בקיעת השיניים של יהלי. הוא סובל ואני סובלת.

ילד שלישי כבר אפשר להגיד שניסיתי הכל עם כולם-כל תרופות הסבתא והתרופות הקונבנציונאליות והעזרים .

כל ילד והתהליך שלו ומה שעוזר לאחד לא תמיד עוזר לשני.

גם התופעות שמלוות את השיניים שונות מילד לילד וזה יכול להיות מכאבים להעלאת חום,שילשולים ועוד.

וכמובן יש את הסוגים השונים של הרופאים:אלה ש”מאמינים” בתהליך בקיעת השיניים ומייחסים לו כמעט כל חולי ואלא שמסרבים בתוקף לקשר בין שיניים לתופעות גופניות אחרות ופוטרים אותך באבחנה-”ויראלי”.

הרופא שלי נמצא באמצע הסקאלה-לא משייך ישירות לשיניים אבל בעודו פותח את הפה של יהלי אמר:”עבר פה איזה משהו בפה,יש נפיחות”.

בשביל להעביר לתינוק שלי את הכאב אני מוכנה לעשות הכל!!!!!!!!!!!  פלאש לעבר-אני רצה עם נויה בת חצי שנה לרחוב כשהיא צורחת מכאבים חצי עירומה כדי שתשאף אוויר בליל קיץ חמים וזה עבד!.(למה הכאבים הכי חזקים תמיד בלילה?!###?!!)

אז מה אפשר לעשות כדי להקל על התהליך הנורא הזה?

*נשכנים-מכל הסוגים וגם כאלה שמקפיאים ,התינוק נושך אותם וזה עוזר .

נשכנים

*אקמול,נובימול,נורופן, משככי כאבים-אני נותנת רק באמת כשאין ברירה.אני לא מתלהבת מתרופות בלשון המעטה אבל כאשר הבייבי סובל קשות אני נותנת.

שמעתי על שיטה שבה מורחים אקמולי על החניכיים אבל לא ניסיתי מעולם בעצמי-נראה לי לא הגיוני.

*משחת טיג’ל וחברותיה הדומות-משחה בעלת אפקט קירור והרגעה .אצל הבכור שלי היה נראה שעוזר לשכך את הכאב או שאהב את הטעם המתקתק וכך גם זה עזר בהסחת הדעת.

נויה לא אהבה את הטעם בכלל ועשתה פרצוף כשהיתה תינוקת אז איתה צלחנו את השיניים בלי המשחה. ליהלי זה עזר בפעם האחרונה לפני כמה ימים ועזר להרגיע את הבכי.

וידוי קטן-אני אוהבת לטעום כל דבר כמעט לפני שאני נותנת לילדים שלי.חברות צוחקות עליי אבל אני חייבת לדעת מה הם מכניסים לפה-המשחה אכן מקררת ועוזרת.

*פתרון נוסף שנחשפתי אליו במיוחד מהפייסבוק הוא שרשרת הענברים.שרשרת ששמים לתינוק על הצוואר והיא עוזרת בכאבי בקיעת שיניים.                    איך? אין לי מושג. אולי מקרינה משהו איזשהן אנרגיות ,מפיצה כוחות ריפוי או בקיצור אותי זה לא שכנע מספיק כדי לנסות על אף אחד מילדי. התייעצתי עם חברות ברשת שאמרו שלתינוק שלהן זה עזר-תראו איך הוא מחייך האפרוח המקסים של עינת:

received_m_mid_1402856102390_cadc534514727fcb17_0received_m_mid_1402850967479_e4eef4545af1481a18_0

בתור אמא חצי פולניה (באופי פולניה שלמה) קשה לי לענוד לצווארו של הבייבי שלי שרשרת שעלולה  בפוטנציאל הרחוק לחנוק אותו.אני יודעת שיש אמהות שמורידות את השרשרת בזמן שינה או כשהילד לא בהשגחתן, עדיין -לא בביתי!.

בסופו של דבר הרבה חום וחיבוקים וידיים וסבלנות ועוברים את התקופה המגעילה הזו עד למשהו הבא, ילדים זה שימחה –רק שיהיו בריאים!

עוד מהבלוג של mosh-mosh

מוש מוש בחיפוש

שלום לכולם! אני מושית, משה בנקבה כך אני מסבירה לכל מי שמתקשה. לסיפור המלא.... אני בת 34 אמא לשלושה ילדים מקסימים: עידו בן שמונה וחצי –גיל ההתבגרות נושף לי בעורף... נויה בת ארבע...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מלאות בסטייל

בשלושת החודשים האחרונים נפתחו סניפים ברחבי הארץ של רשת האופנה "So Simple" בראשותם של צביקה ודפנה לוינסון מבעלי רשת דפנה לוינסון HDL. הרשת מיועדת למידות הביניים 40-48 ומוצג בה ליין צעיר ועדכני. ניתן למצוא בליין החל מהטרנדים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

עבדים היינו

חג הפסח נושף בעורפינו. רואים את זה בכל הסטטוסים בפייסבוק ובכל ההתייעצויות בנוגע לאיך מתי וכמה לנקות/לחטא/לשטוף להשתגע!. אני לא מהחובבות ניקיון או במילים אחרות מגבונים הם חברי הטובים ביותר. מדי פעם אני במרתון כביסה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה