הבלוג של מורן אבן

על חודה של מחט

Moran Even

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאוקטובר 2010

לה להלה אפצ’י, האם השפן הקטן הצטנן או שבכלל היתה לו אלרגיה לגזר? רוב הסיכויים הם שהשפן צריך טיפול באלרגיה לאבק.

עיניים נפוחות, פריחה, עיניים דומעות ומגרדות, תופעות שונות על העור, כאבי בטן או התקפי אסטמה הם רק חלק מהתופעות שפוקדות מי שסובל מאלרגיה או בתקופות מעבר מ – קדחת השחת.

מניסיוני בטיפול באלרגיה וממקורות שונים שמהם אני שואב, חילקתי את האנשים שסובלים מאלרגיה לשתי קבוצות, אמנם התיאורים קצת צבאיים, אבל ראיתי שקל לתאר כך את ההתנהגות של מערכת החיסון:

כוח גדול תוקף גם מטרות קטנות – זו הקבוצה הראשונה, בה נמנית גם קדחת השחת. הגוף תוקף באגרסיביות כל גורם חיצוני שאותו הוא מזהה כמאיים. זו יכולה להיות תוצאה של מערכת צבאית שלא אומנה כיאות בבלוטת התימוס כשהיינו ילדים או בגלל שפלורת המעיים (החיידקים הטובים במעיים) לא מאוזנת וגם לה יש תפקיד מכריע בכל מה שקשור לאימון תאי דם לבנים.

הטיפול– מארגנים צבא חכם. יוצרים הדמיה של שדה קרב, כלומר של הדברים אליהם יש רגישות על ידי שימוש בשדות אלקטרומגנטיים עדינים ואז על ידי דיקור ותדרים מווסתים ומלמדים את הגוף תגובה חדשה ונכונה. זהו טיפול מהיר יחסית ורואים תוצאות בזמן קצר. טיפול באלרגיה לאבק בדרך כלל נראה כך.

הקבוצה השניה:

צבא קטן ואיכותי שלא מגן על הגבולות – כאן יש בעיה פנימית שגורמת לכך שלא נבנתה חומת הגנה. האויב חודר בלי מאמץ, זו אלרגיה שמלווה בעייפות, נזלת אלרגית, כאבים או גירודים שנעים ממקום למקום, מחלות שונות וסמפטומים משתנים וברב הפעמים באבחון מתגלים מצבורים של וירוסים, בקטריות או טפילים שניצלו את המצב, התיישבו ומרגישים בבית.

הטיפול– בניית צבא! לשם כך דרושים חומרי בניין – מינרלים וויטמינים שמותאמים באופן אישי. על מנת שהגוף יוכל להשתמש בחומרי הבניין, כדי לבנות יחידות לוחמה ולהדריך את הצבא החדש נשתמש בדיקור ותדרים שמעודדים פעילות של מערכת החיסון ופעילות אנזימטית. כמובן שלא נוותר על המדריכים שלנו – חיידקים ידידותיים שישבו בפלורת המעי. במקביל מתחילים לגרום לכל הטפילים הוירוסים וחבריהם להרגיש לא בבית, לכן לפעמים יש כאן עליות וירידות בהרגשה בזמן התהליך הטיפולי שהוא ארוך יותר ודורשני יותר, אבל! עם מעט סבלנות, יש תוצאות והן מחזיקות לאורך זמן. ויותר מזה, ברב הפעמים כאן נמנעת הדרדרות למחלות כרוניות שמהן היציאה כמעט בלתי אפשרית וההידרדרות אליהן בלי טיפול מתאים בלתי נמנעת.

לקריאת מאמרים נוספים בנושא היכנסו דרך כאן

עוד מהבלוג של מורן אבן

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....