הבלוג של מורן ברוכים

moran bruchim

מאסטרית איפור קבוע ועיצוב גבות

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2018

רוב שיחות הטלפון שאני מקבלת מתחילות במשפט הבא “שלום אני מתעניינת בשיטת השערה” בלי לברר אם זה הטיפול הכי נכון בשביל אותה אחת שמתקשרת, ויותר כי ‘כולן עושות’ ו’זה נראה הכי טבעי’ איך תדעי מה הטיפול הכי מומלץ בשבילך שהתוצאה שלו תישמר יפה ותהני מהגבות החדשות שלך?

19/11/2018

נתחיל באיפור קבוע 

איפור קבוע זו הגדרה כוללת לכל הטיפולים שמתבצעים בעזרת מחט ופיגמנט בין אם זה שיטת השערה, הצללה שפתיים או עיניים. התהליך היום הוא ללא כאבים וללא חדירה עמוקה של המחט לעומת השיטות המיושנות שבהן היו עובדים פעם. איך תדעו שעשו לכן איפור קבוע נכון בגבות? זה נשאר במקסימום עד שנתיים ודוהה מהגוף בצורה הדרגתית, יותר משנתיים זה כבר קעקוע שעם הזמן יאפיר או יכחיל בגלל חדירה עמוקה של המחט. כל טיפולי האיפור קבוע אמורים לכלול שני טיפולים בהפרש של חודש וחצי בינהם בכדי לתת לרקמה זמן החלמה בין טיפול לטיפול.

שיטת השערה

שיטת השערה מתבצעת עם מכשיר חשמלי, מחט ופיגמנט שתואם את צבע השיער בגבות של המטופלת. הפיגמנט חודר על ידי מחט דקיקה לשכבות העור העליונות, במהלך הטיפול משרטטים ‘שערות’ שמתמזגות עם השיער הטבעי בגבות של המטופלת.
למי מתאימה השיטה? לעור יבש או רגיל בלבד.
אם העור שלך מעורב או אפילו מעט שומני השערות ששורטטו יעלמו תוך חודשיים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב יתערבבו להצללה גושית ויחליפו את הצבע המקורי לפיגמנט בצבע פחות רצוי.

IMG_20180920_182530_760 (2) PicsArt_09-20-05.33.21

מיקרובליידינג

זו התאומה של שיטת השערה רק במקום מכשיר חשמלי הטיפול מתבצע במכשור ידני, על ידי מחטים צפופות וחדות כסכין, מכאן השם מיקרובליידינג (בלייד באנגלית להב) יוצרים מעין ‘חתכים’ דקיקים דמויי שיערות ומורחים עליהן מסיכת פיגמנט, הפיגמנט נכנס לרקמה ולאחר שהחתך מחלים ונסגר הצבע נכלא בפנים.
למי מתאימה השיטה? לעור יבש ורגיל בלבד בדיוק כמו שיטת השערה שמתבצעת במכשיר חשמלי.

רבות נוטות לחשוב שמדובר בשיטה חדשנית אבל טכניקה זו היא העתיקה מבין כולן
בעבר השתמשו בכלים כמו דיסקה עשויה מחרס, ובשלב יותר מתקדם גם מחטים עשויים מעצמות מחודדות ששימשו לדקירת העור, על החתך היו משפשפים פחם שחור או אוכרה אדומה לכליאת הפיגמנט ברקמה והיה נוצר קעקוע, לאחר שנים רבות הומצאה טכניקה חשמלית עם פחות טראומה לרקמה.

הצללת פודרה

נקראת גם הצללה רכה, או הצללת ספריי פודרה, בשונה מהצללה בטכניקה הישנה שהיתה נקראת הצללת בלוק ויצרה מראה אחיד וכהה עם קווים מוגדרים וחדירה עמוקה שבגללה להרבה נשים יש גבות כחולות אפורות או ירוקות.
ההצללה בטכניקות החדשות שונה מאוד ומתבצעת עם מחטים דקיקות ללא חדירה עמוקה וללא כאבים, ועם פיכמנט בגוון צבע השיער הטבעי בגבות של המטופלת אפשר לבצע אותה במכשור חשמלי וגם בטכניקה הידנית שנקראת מיקרושיידינג.
המראה שמתקבל אחרי הקילוף הוא עדין ואחיד ומאוד אוורירי ללא קווים מוגדרים ועם פיקסלים עדינים בראש הגבה. השיטה הזו מתאימה לכל סוגי העור ונשארת בין שנה לשנתיים.

PicsArt_11-14-12.03.30_800x800

חשוב לתאם ציפיות מראש עם המאסטרית שאיתה בחרתן לעבור תהליך של איפור קבוע, לוודא שהשיטה הנבחרת נכונה עבורכן, לוודא שיש שרטוט מקדים לשביעות רצונכן והגבות סימטריות לפני תחילת העבודה, שהמאסטרית פותחת מחט חדשה לפני כל טיפול ולא משתמשת באותה מחט במפגש השני, שהעבודה מתבצעת בתנאים סטריליים ויש חוזה טיפולים ושאלון בריאות מסודר לפני תחילת התהליך, לבקש מהמאסטרית לראות תמונות של מטופלות אחרי החלמה של השיטה הנבחרת לפחות חודשיים ועד שנה מיום הטיפול.

PicsArt_09-14-08.43.16PicsArt_09-16-06.45.33

בהצלחה,

מורן ברוכים -מעצבת פָּנִים, מאסטרית איפור קבוע.

050-6595587

עקבו אחריי באינסטגרם 

עקבו אחריי בפייסבוק

עקבו אחריי ביו טיוב 

עוד מהבלוג של מורן ברוכים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...